visionnews218

ZapowiedzMasquerade
"Bloodlines" to nazwa robocza projektu forumowej gry role play (inaczej PBF) osadzonej w uniwersum gry "Wampir Maskarada". Do rozpoczęcia jego realizacji przyczynił się brak otwartych, stabilnych, dobrze wykonanych PBFów o tej tematyce. Obecnie egzystują jedynie/głównie trupy oraz niezbyt dopracowane pod względem estetycznym fora.
Rozpoczynają się prace nad wampirzym forum, opartym o RPG Wampir Maskarada! Póki co administracja przygotowała stronę informującą, czym jest ten projekt, fanpage oraz discord, gdzie można w spokoju dyskutować nad grą.
Adres forum: http://bloodlines.cba.pl/

CzartczART - nowa generacja
Jak widzicie forum umiera, może jestem tutaj od niedawna i w Administracji także jak zarówno na forum ale jednak chciałabym, żeby to miejsce odnalazło swoją dawną świetność.
Na forum pojawił się temat dotyczący reorganizacji i przebudowy forum na lepsze.
Adres forum: http://www.czart.aaf.pl/

EverlordKroniki Everoldu
Zamaskowany człowiek przemierzał długi ciemny korytarz. Jego niekrótki, jedwabny płaszcz sunął po kamiennej posadzce tworząc przy tym nieznaczny szum. W oddali widać było rozwidlenie oświetlone blaskiem pochodni, na ścianach tańczyły cienie. W pewnym momencie mężczyzna, bo na tą płeć wskazywała budowa ciała tej osoby, zatrzymał się w miejscu i uniósł dłoń ku górze, rozprostowując przy tym palce.
Administracja dodała dwa rozdziały do forumowych kronik oraz wprowadziła Żniwiarzy.
Adres forum: http://everold.cba.pl/

KingdomOfNorthPółnoc
Freida Krew Koszmaru Freyanne została zamordowana przez buntowników.
Administracja forum tymczasowo zamknęła możliwość rejestracji - powód jest jednakże doskonale zrozumiały, planowana jest bowiem przeprowadzka na inny hosting (domyślnie cba). Zmianom uległy zasady podróżowania między lokacjami, trwają porzadki pośród kart postaci, pojawiła się lista informują kto i co aktualnie prowadzi z grona Mistrzów Gry. Pełna lista zmian, nowości i dyskusji nad nimi znajduje tutaj.
Adres forum: http://kingdomofnorth.pun.pl/

PrastareWrotaRody
Veronica Cornelia la Rosa – wkoło niej krąży wiele szeptów i podejrzeń o magię, ale nikt tego nie potwierdził, mieszka w wielkiej willi stolicy Inochi.
Prastare Wrodaw wzbogaciły się o opracowanie rodów - nic nie stoi na przeszkodzie, by tworzyć postacie należące do jednej z rodzin. Na forum pojawiły się także nowe dary, profesje i poprawione karty postaci niezależnych oraz ras grywalnych.
Adres forum: http://www.prastare-wrota.wxv.pl/

TissamaraeDinozaury!
Narratorów na naszym forum ciężko jest znaleźć, a obowiązki wciąż rosną i wypełniają grafik. Chęci na różnego rodzaju polowania, poszukiwania roślin, czy też połowy ryb pojawiają się coraz częściej, a grono administracyjne powoli przestaje wyrabiać tym wszystkim i niedługo na którymś zakręcie powstanie wykolejenie.
Administracja gadziego forum ograniczyła ilość misji powtarzalnych (do trzech na miesiąc), pomijając uzdrowicieli (jedno polowanie i 2 zbiory na tydzień). Zmianom uległy też polowania, od tej chwili szansa na udane polowanie wynosi 50%. Mistrzowie Gry z kolei, z racji poświęconego przez nich czasu, otrzymują regularną nagrodę w wysokości punktów doświadczenia co miesiąc. Czytaj więcej.
Adres forum: http://www.tissamarae.wxv.pl/

CaledoniaNowa podgrupa
Syndykat rozpoczął swój wyścig. Wykonanie zadania nie było specjalnie proste, jednak aby osiągnąć swój cel, musiał spróbować wszystkiego. Na takim poziomie nie było już mowy o moralności ani niczym pokrewnym. Jedyną rzeczą jaką trzeba było zrobić, było wszystko to, co nie było do tej pory dozwolone.
Oto Bractwo! Na dniach Niebawem dodana zostanie specjalna tablica ogłoszeń dla Syndykatu. W postach Mistrza Gry pojawiają się zdjęcia NPC, zmienił się także wzór kart postaci.
Adres forum: http://caledonia.pl/

darkestnightWampiry
Ktoś się włamał na stare forum i kasuje z niego wszystkie treści - to, co tam się dzieje, nie jest spawką żadną z nas. Wszystko się dzieje z konta [MG] Selene, jednakże sama Selene dostała bana na IP i nie jest w stanie wejść na forum. Informujemy was o tym, żebyście mieli jasność sytuacji.
Gabriel opuściła grono Mistrzów Gry - administracja forum przypomina także o uzupełnianiu informatorów i kończeniu fabuł, bo zbliża się bal!
Adres forum: http://darkestnight.pl/

AtarashiiFantastyczny koniec roku
Opaczność boska dogląda grzeczne dzieci i prawych obywateli krain Atarashii. Ponoć za pojawieniem się licznych prezentów stoi dobry, starożytny duch zwany potocznie Mikołaj'el'em. Ogromny smok o krwistych łuskach przemierza świat w postaci człowieczej, czytając intencje ludzkich serc i nagradzając lub karcąc za obraną postawę.
Administracja Atarashii dziękuję za wsparcie i pomoc w opłaceniu hostingu (każdy, kto wspomógł forum, otrzymuje mały upominek). Ponadto na PBFie zagościł pewien starożytny duch...
Adres forum: http://atarashii.pl/

CzekoladoweZabyMagiczna pora roku
Za oknem grudniowo, a do nas zawitała wiosna. Rozpoczął się długo oczekiwany kwiecień! Styczniolutowe wsiąkiewki można rozliczać do 10.01, do tego czasu również można rozpoczynać marcowe wątki.
Na Morsmordre zawitał kwiecień. Wybrano pary do Klubu Pojedynków oraz na misje poboczne. W skrytkach bankowych zaszy zmiany (lokacje wysokiej klasy są droższe, niższej tańsze - rozbudowa lokacji jest zależna od ceny wyjściowej - ceny dworków zostały podwyższone - zmiane uległy zarobki postaci - hodowle są odrębnymi inwestycjami i tak dalej, i tak dalej). Zmianom ulegli również Rycerze i Zakon, podobnie jak rozdział VII regulaminu forum, wprowadzono także narkotyki, a w dniach 15.01-15.02 dodawanie nowych kart postaci i co za tym idzie, rejestracja nowych użytkowników zostaje zablokowana. Bo sesja.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

WhiteOakBiały Dąb
Na forum pojawia się coraz więcej konkursów, za które można zbierać odznaki. W związku z tym powstał specjalny temat, w którym możecie pozbierać swoje wygrane i wkleić je w jednego posta!/i]
Ponadto administracja White Oak wprowadziła dodatkowe, nieobowiązkowe pola w profilu - co tam się znajdzie, zależy już tylko i wyłącznie od inwencji graczy!
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl/

ByTheBayKokosowy Sylwester
Babs póki co opuściła fora z powodów problemów osobistych, dziękujemy jej za pracę i wkład w działanie forum, i mamy nadzieje że szybko do nas wróci <3
Drobne zmiany w administracji By the Bay nie przeszkadzają w zaproszeni na imprezę z okazji końca starego i początku nowego roku.
Adres forum: http://www.bythebay.wxv.pl

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (8)

Dodaj komentarz