Vision News 30.08.2020

ShinobiNoMonoDoniesienia fabularne
Ostatnie doniesienia fabularne. Zimą 65 roku w poniedziałek o czwartej nad ranem zostaje przeprowadzony atak na Kraj Mrozu. Kraj Drzew oraz Kraj Gorących Źródeł w sojuszu przekraczają dzielące ich od Kraju Mrozu granice. Złączona armia obydwu Państw w zaledwie jeden dzień przebija się aż do połowy Kraju Mrozu i dopiero tam napotyka opór wystarczający, żeby ich zatrzymać. W tym samym czasie flota Kraju Mrozu zostaje niemal doszczętnie zniszczona, a jej pozostałości skrywają się w ostatnich niezajętych portach. Niespodziewający się takiego obrotu spraw Iwakura Kenji wzywa pozostałe kraje do reakcji na tak bezczelny atak agresji. W listach do Daimyo Kraju Błyskawic, Ognia oraz Dźwięku.
Adres forum: http://shinobinomono.pl

MagicznaRosjaKwiecień
Drodzy użytkownicy! Powitanie wiosny dobiegło końca, a my wreszcie witamy w fabularnym kwietniu! Zachęcamy do zapoznania się z opisem miesiąca w kalendarzu fabularnym, a także z pierwszymi misjami pobocznymi czy choćby loterią Welesa #6, gdzie zostały dodane nowe zadania.
Ponadto na Magicznej Rosji administracja przypomina o terminowych rozliczeniach miesięcznych za luty i marzec, a do grona zarządzających na stanowiska moderatorów dołączyli Vasily Kozhukhov i Antonina Bukharina.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

ErisedOznaczenia w planie forum
W temacie Plan Forum pojawiła się pewna nowość. Przy niektórych tematach w Hogwarcie możecie zauważyć mały kwadracik - są to lokacje, w których wymagany jest rzut kostką przy rozpoczęciu każdego nowego wątku.
Oprócz tego na Erised została zaktualizowana lista nagród za wykonane questy, a w relacjach pojawił się temat ze spisem uczniów.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

MorsmordreZmiany
Na liście zaklęć pojawiło się 41 nowych - w każdej dziedzinie. Zaszły zmiany w starych: jinx, abesio, impedimenta (poprawiona turowość), iocus, diminuenda, vienta somnia, vipera evanesca, speculio. Pojawiły się zmiany w mechanice w zakresie zaklęć niewerbalnych oraz kwestii inicjatywy.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

 

ShadowYorkNowy layout
Z dniem 28.08 miało miejsce oddanie Wam w łapki zupełnie nowego wyglądu Shadow York. Został on przygotowany głównie z myślą o osobach korzystających z urządzeń mobilnych - bez obaw, gracze przesiadujący na komputerach nie zostali pominięci.
W nowym layoucie staraliśmy się zachować czytelność i praktyczność dla obu stron - stąd też zniknęło wiele zbędnych przycisków z tablicy ogłoszeń - od teraz widnieje na niej wyłącznie skrót fabularny. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie w górnym pasku menu: regulamin, spis ekipy forum, ogłoszenia, rezerwacje, zajęte wyglądy, zamówienia itp...
Za pomoc i wykonanie nowej szaty graficznej serdecznie dziękujemy Fao, znanej na forum jako Nimat i Jia oraz Noriemu - naszemu wampirowi z piwniczki (Desmondowi).
W razie wystąpienia jakiegoś błędu lub niedociągnięcia - tutaj uprzedzimy, iż przez jakiś czas będą jeszcze wprowadzane kosmetyczne poprawki - prosimy zgłaszać do naszej wróżki Nimat lub kogoś z ekipy forum: Administratora lub Mistrza Gry.
Pozdrawiamy Was i zapraszamy na forum do wspólnej zabawy w nowym rozdziale przygód Shadow York
Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze dzieje się na Shadow York, zapraszamy na forumowy discord: KLIK.

Adres forum: http://www.shadow-york.pl

BelgravePierwsze testy neofitów
Tak, to już nadeszła ta pora! Początek miesiąca czai się za rogiem, a to nie oznacza nic innego jak pierwszy nabór do Zamkniętego Bractwa Niebieskiej Róży. Marzy Ci się, by dołączyć do tego elitarnego stowarzyszenia i uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem do zasilenia jego szeregów? Jeśli tak, wszystkich chętnych zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń w prywatnej wiadomości na konto Belgrave do 01.09, a naszych Obserwatorów upominamy o bycie w pełni gotowości. Kto wie, może to właśnie Ty znajdziesz zwitek pergaminu i niebieską różę pod poduszką?
Adres forum: https://belgrave.forumpolish.com/

WarriorCatsWieści ze świata
Wraz z rozpoczęciem następnego miesiąca (1.09.2020) zostanie wprowadzona na forum nowość - będzie nią temat Wieści ze świata. Głównym jego celem będzie po prostu urozmaicenie rozgrywki na forum. Dzięki niemu nasze postacie będą miały dodatkowe punkty zaczepienia, które umożliwią im rozwój ich fabuły i pomogą nie stać w miejscu. Temat w głównej mierze przeznaczony jest dla graczy posiadających konta samotników i pieszczochów, ale każda postać na forum może odnosić się do wydarzeń i informacji w nim zawartych (o ile, oczywiście, na przykład konkretny kot z Klanu będzie miał możliwość zapoznania się z daną informacją, która wiąże się z wydarzeniami, chociażby, na osiedlu). Również Mistrzowie Gry mogą wplatać w prowadzone przez siebie sesje elementy wiążące się z wiadomościami podanymi w owym temacie.
Więcej informacji tutaj.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

WizzardyZmiana miesiąca fabularnego & Nabór na MG
Na forum nastał fabularny październik! Pojawiła się już nowa strona w forumowym kalendarium oraz daty pierwszych lekcji, treningów i zaplanowanego wyjścia do Hogsmeade. W związku z zakończeniem fabularnego września, przypominam o obowiązku uzupełnienia chronologii postaci. Koniecznym warunkiem prowadzenia gry fabularnej jest bieżące wpisywanie odbywanych przez postać wątków w odpowiedniej kolejności, zaś notoryczne niestosowanie się do tego polecenia może poskutkować ostrzeżeniem.
Pełne ogłoszenie odnośnie naboru na Mistrzów Gry wraz z wymaganiami znajduje się tutaj.
Adres forum: http://wizzardy.webd.pro

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz