X-Men RPG

 

X-Men RPG

 

Strażnicy Galaktyki znaleźli pomoc techniczną w postaci Tony’ego Starka oraz T’Challi Okonkwo, który obiecał dostarczyć potrzebne do napraw vibranium. Niestety, działania zmierzające do przywrócenia Milano pełnej sprawności zostały przerwane przez niespodziewany atak na Instytut, w wyniku którego Charles Xavier został uprowadzony.

MESS znów się objawił, tym razem eksperymentując na dzieciach. Po udanej akcji ratunkowej z pomocą mutantów ze szkoły Xaviera, dzieci pod przywództwem dziwnej dziewczynki imieniem Yala przepadły w labiryncie nowojorskich ulic, na których szykuje się wojna o stołek, po tym jak członkini Bractwa Mutantów zabiła jednego z mafijnych szefów. Po wydarzeniach z Central Parku, siedziby ESSE, Stark Tower oraz Mount Sinuai Hospital, bohaterowie próbują znaleźć odpowiedzialnych za ataki.

Czy X-Men odnajdą Charlesa? Kiedy Stark naprawi Milano i co zrobią Strażnicy, gdy odzyskają swój środek transportu? Wiele osób miało wizję przyszłości, w której okrutny Mistrz zdobył władzę i wprowadził rządy terroru. Czy Avengers odkryją, kto ich atakuje i kim jest tajemniczy Mistrz i jaki udział będzie miał w tym Asgard oraz wiedza, która jest tam przechowywana? I czy Nowy York czeka kolejna wyniszczająca ulice i mieszkańców bitwa? A może jednak to wszystko okaże się tylko tłem dla poważniejszego konfliktu?

 

xmenrpg.pigk.net

 X-Men RPG na forum Vision Lighthouse

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (8)

 • Gość (Lussy)

  Odnośnik bezpośredni

  Intrygująca rzecz. Ciekawy sposób na kontynuację pasjonującej, niepowtarzalnej fabuły dotyczącej X-menów i nie tylko. Sam pomysł jako taki nie tylko rozwija i odświeża w nas, fanach twórczości Marvela nową porcję fascynacji postaciami i ich losem, ale i daje możliwość przekazania w kultowy pomysł części siebie. Serdecznie polecam forum X-men RPG, na którym sama działam, działałam i działać będę pewnie przez wiele lat.
  Jesteście najlepsi!
  Z pozdrowieniami, Lucynka. :)

 • Gość (Spidey)

  Odnośnik bezpośredni

  Ludzie są niesamowicie przyjaźni i chętnie pomagają nowym odnaleźć się na forum, co przekłada się na świetną atmosferę. Fabularnie jest na 6, a i wizualnie jest bardzo przyjemnie dla oka. Pajączek poleca te super, hiper, mega, świetne forum!

  Z pozdrowieniami od przyjaznego bohatera z sąsiedzwa! :D

 • Forum wydaje się w porządku, w miarę spoko grafika, połączenie filmowego uniwersum, pozornie ciekawe wątki i fabuła, a jednak nie dane mi jest zagrać przez administrację, a raczej śmiałbym określić - brak administracji. Sprecyzować?
  Kontakt z administracją leży, już pięć dni czekam na odpowiedź w sprawie postaci do przejęcia, pomimo aktywności administratorki niedane mi jest otrzymać odzewu, pomimo zobowiązań i zapewnień. wcześniej wspomnianej.
  Przy takiej komunikacji radzę odpuścić forum każdemu szanującemu użytkownikowi, bo przecież skoro administrator nie może poświęcić czasu nowemu użytkownikowi pomimo zobowiązań, to czemu wy, drodzy i potencjalni gracze, macie poświęcać swój czas forum?

 • Jeśli dobrze podejrzewam jesteś osobą, która chciała przejąć Rogersa. Odpisywałam na Twoje wiadomości, jednak kilka razy odbiłam się o

  Odbiorca nie przyjmuje wiadomości od nieznajomych. Wysłaliśmy w Twoim imieniu zaproszenie do kontaktu. Zostaniesz poinformowany o jego przyjęciu.

  po wysłaniu wiadomości do Ciebie. Wina nie leży po mojej stronie, lecz po Twojej. Mogłeś mnie dodać do listy znajomych na czas ustalania szczegółów lub zmienić ustawienia komunikatora.

 • Z ciekawości - przez jaki kanał próbowałeś skontaktować się z Administracją?

 • Pisał do mnie na GG. Przyjmuję wszystkie wiadomości jakie są do mnie wysyłane. Każdy bez względu czy mam go w znajomych czy też nie, widzi także kiedy jestem dostępna.

 • Nie od dziś wiadomo, że negatywne komentarze przedstawiające złe, aczkolwiek zgodne z prawdą strony X-men RPG, były usuwane, więc nie jest to sianie fermentu. Ten komentarz jest pod reklamą X-men RPG i mówi bezpośrednio reklamie oraz forum.
  Jane trzyma się zasady, że nie chce mieć negatywnych komentarzy pod X-men RPG. Same negatywne nie przejdą, więc wypadałoby napisać coś pozytywnego? Idąc tym samym tokiem myślenie same pozytywne komentarze nie powinny przechodzić. Tyle ode mnie, prawdopodobnie to zostanie usunięte, ale spokojnie mam skopiowane i dam na Eden razem z ss`em tego komentarza i drugim ss`em, gdzie widocznie go nie ma.

 • Wystarczy spojrzeć wyżej by zobaczyć, że nie wszystkie komentarze tutaj są pozytywne. I dla Twojej wiadomości żadne komentarze, które są na portalu nie są usuwane, a jedynie wyłączane z publikacji. Nie ukrywałam stąd żadnych komentarzy jakie się pojawiły poza ewidentnym spamem wysyłanym przez spam-boty.
  Dla ścisłości, Twój komentarz nie mówi nic o X-Men RPG. Jest jedynie odniesieniem do wypowiedzi osoby spod reklamy innego forum, na dodatek nie mającej nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Dodaj komentarz