X-Men RPG

 

X-Men RPG

 

Strażnicy Galaktyki znaleźli pomoc techniczną w postaci Tony’ego Starka oraz T’Challi Okonkwo, który obiecał dostarczyć potrzebne do napraw vibranium. Niestety, działania zmierzające do przywrócenia Milano pełnej sprawności zostały przerwane przez niespodziewany atak na Instytut, w wyniku którego Charles Xavier został uprowadzony.

MESS znów się objawił, tym razem eksperymentując na dzieciach. Po udanej akcji ratunkowej z pomocą mutantów ze szkoły Xaviera, dzieci pod przywództwem dziwnej dziewczynki imieniem Yala przepadły w labiryncie nowojorskich ulic, na których szykuje się wojna o stołek, po tym jak członkini Bractwa Mutantów zabiła jednego z mafijnych szefów. Po wydarzeniach z Central Parku, siedziby ESSE, Stark Tower oraz Mount Sinuai Hospital, bohaterowie próbują znaleźć odpowiedzialnych za ataki.

Czy X-Men odnajdą Charlesa? Kiedy Stark naprawi Milano i co zrobią Strażnicy, gdy odzyskają swój środek transportu? Wiele osób miało wizję przyszłości, w której okrutny Mistrz zdobył władzę i wprowadził rządy terroru. Czy Avengers odkryją, kto ich atakuje i kim jest tajemniczy Mistrz i jaki udział będzie miał w tym Asgard oraz wiedza, która jest tam przechowywana? I czy Nowy York czeka kolejna wyniszczająca ulice i mieszkańców bitwa? A może jednak to wszystko okaże się tylko tłem dla poważniejszego konfliktu?

 

xmenrpg.pigk.net

 X-Men RPG na forum Vision Lighthouse

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (6)

 • Gość (Lussy)

  Odnośnik bezpośredni

  Intrygująca rzecz. Ciekawy sposób na kontynuację pasjonującej, niepowtarzalnej fabuły dotyczącej X-menów i nie tylko. Sam pomysł jako taki nie tylko rozwija i odświeża w nas, fanach twórczości Marvela nową porcję fascynacji postaciami i ich losem, ale i daje możliwość przekazania w kultowy pomysł części siebie. Serdecznie polecam forum X-men RPG, na którym sama działam, działałam i działać będę pewnie przez wiele lat.
  Jesteście najlepsi!
  Z pozdrowieniami, Lucynka. :)

 • Gość (Spidey)

  Odnośnik bezpośredni

  Ludzie są niesamowicie przyjaźni i chętnie pomagają nowym odnaleźć się na forum, co przekłada się na świetną atmosferę. Fabularnie jest na 6, a i wizualnie jest bardzo przyjemnie dla oka. Pajączek poleca te super, hiper, mega, świetne forum!

  Z pozdrowieniami od przyjaznego bohatera z sąsiedzwa! :D

 • Forum wydaje się w porządku, w miarę spoko grafika, połączenie filmowego uniwersum, pozornie ciekawe wątki i fabuła, a jednak nie dane mi jest zagrać przez administrację, a raczej śmiałbym określić - brak administracji. Sprecyzować?
  Kontakt z administracją leży, już pięć dni czekam na odpowiedź w sprawie postaci do przejęcia, pomimo aktywności administratorki niedane mi jest otrzymać odzewu, pomimo zobowiązań i zapewnień. wcześniej wspomnianej.
  Przy takiej komunikacji radzę odpuścić forum każdemu szanującemu użytkownikowi, bo przecież skoro administrator nie może poświęcić czasu nowemu użytkownikowi pomimo zobowiązań, to czemu wy, drodzy i potencjalni gracze, macie poświęcać swój czas forum?

 • Jeśli dobrze podejrzewam jesteś osobą, która chciała przejąć Rogersa. Odpisywałam na Twoje wiadomości, jednak kilka razy odbiłam się o

  Odbiorca nie przyjmuje wiadomości od nieznajomych. Wysłaliśmy w Twoim imieniu zaproszenie do kontaktu. Zostaniesz poinformowany o jego przyjęciu.

  po wysłaniu wiadomości do Ciebie. Wina nie leży po mojej stronie, lecz po Twojej. Mogłeś mnie dodać do listy znajomych na czas ustalania szczegółów lub zmienić ustawienia komunikatora.

 • Z ciekawości - przez jaki kanał próbowałeś skontaktować się z Administracją?

 • Pisał do mnie na GG. Przyjmuję wszystkie wiadomości jakie są do mnie wysyłane. Każdy bez względu czy mam go w znajomych czy też nie, widzi także kiedy jestem dostępna.

Dodaj komentarz