akcja promo cytadela

Odkrywaj nowe światy, poznawaj fascynujące organizmy, przenieś się w miejsca, o których nie miałeś pojęcia – zatrać się w prapoczątkach istnienia czasu.

Wstrząsaj posadami galaktyki; spraw, aby cię szanowano, lub by się bano. Wzbudzaj strach w sercach wrogów przy pomocy broni, technologii, biotyki lub wpływów – stań się wzorem dla wielu. Sam określ swoje przeznaczenie.

Sunąc między greckimi herosami, podziwiając skąpany w złocie krzyż, mknąc w całun czerni o srebrnawych oczach na równi z giętkimi strzałami strzelca, chłoń piękno wszechświata. Doświadcz zadziwiających narodzin i destruktywnych, nieubłaganych końców.

Zatrać się w świecie kreowanym przez twoją własną wyobraźnię, kształtuj go wraz z innymi bohaterami, zmieniając jego oblicze. Jakim bohaterem będziesz?

Seria gier Mass Effect to rozbudowana produkcja z gatunku RPG z elementami gry akcji, za której przygotowanie odpowiada studio BioWare. Akcja gry rozgrywa się w roku 2183, kiedy to ludzkość jest zmuszona walczyć z obcymi cywilizacjami o swój byt w galaktyce. Graczom przypada rola komandora Sheparda, którego misja polega na powstrzymaniu wrogiej armii, która to chce się zemścić na rasie ludzkiej. Miłośnikom tej serii gier szczegółów chyba przedstawiać nie trzeba, a Cytadela jest jedynym forum PBF osadzonym w tym uniwersum. Obecnie mamy rok 2186, akcja forum dzieje się podczas "sagi Sheparda" chociaż wydarzenia z tej serii spychane są nieco na dalszy plan, a PBF tworzy własną historię. Chociaż twór ten nie jest tłumnie oblegany, to udało mi się złapać kilku użytkowników, którzy wyjaśnili mi co najbardziej przypadło im do gustu na Cytadeli.

Za co lubisz Cytadelę?

Cynthia Raginis: Mnie ogólnie przyciągnęło to jak dobrze tu wszystko na temat Mass Effecta jest opisane, można wejść na "extranet" i poczytać o czym by się nie chciało. Jest to na pewno fajna opcja dla wszystkich tych, którzy z tym uniwersum mają pierwszy raz do czynienia, ale też dla tych co ograniczali się z czytaniem leksykonów w grach. Chyba to jest to za co mogę powiedzieć, że lubię cytadelę - mnogość opisów świata i przystępne rozbudowanie mechaniki na potrzeby forum. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Charles Striker: Myślę, że ludzie. Dzięki Cytadeli udało mi się poznać wielu świetnych ludzi. Nie tylko przez internet, ale też na żywo. Okazało się nawet, że jeden z użytkowników chodziłem razem do przedszkola. Chyba udało mi się nawiązać nawet kilka przyjaźni z ludźmi tak samo spierdolonymi jak ja. Ba! Nawet podobnie depresyjnych. Nie mówiąc już o ludziach jeszcze bardziej spierdolonych niż ja, albo o takich, którzy nawet mnie troszkę przerażają.
Myślę, że Cytadela ze względu na dość mały ruch sprawia, że społeczność jest dość mocno zżyta ze sobą. Ma swego rodzaju rodzinną atmosferą, której chyba nigdy nie znalazłem na innych pbf-ach.

Vex: Odpowiedź jest nieco bardziej skomplikowana. Są dziesiątki różnych powodów przez które Cytadela się dla mnie wyróżnia i za którą ją lubię. Za Mistrzów Gry, za spersonalizowane sesje dobrane pod graczy, za ujednoliconą mechanikę, za stawianie na jakość, a nie na ilość. Nawet za stronę wizualną i przyziemne rzeczy, które w ostateczności robią jednak ogromną różnicę: za ładny layout, za to że w dialogach NPC mają swoje avatarki i kolory, za extranet z lore i zasadami, za możliwość rzucania kością w postach. To bardziej suma tego wszystkiego niż jeden, konkretny element.

http://cytadela.eu/

 

Użytkownikom dziękuję za odpowiedzi.
Jass

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

  • Grałam na Cytadeli jako Palmira Nache i pracowałam jako MG - pozdrawiam wszystkich wspaniałych graczy, z którymi miałam ogromną przyjemność prowadzić wątki, w tym przede wszystkim Derieta, Williama, Pyraka i ówczesną administratorkę Carmen. Gra na waszym forum była czystą przyjemnością. Żałuję, że kilka konfliktów zepsuło mi zabawę, ale niestety nie zawsze da się temu zapobiec.
    Gorąco polecam wszystkim to forum. Doskonała szata graficzna, świetna mechanika i ekonomia świata, doskonałe wątki fabularne. Oby tak dalej, ekipo Cytadeli!

Dodaj komentarz