akcja promo rosemoor high school

Jednakże, jak to mówią, czas leczy rany i tak było też w przypadku owego wydarzenia. Sprawę w policji zamknięto, Redsonowie zniknęli z języków mieszkańców. Zanim rozpoczął się kolejny rok szkolny, nastroje się uspokoiły, a także pojawiły się nowe, ciekawsze tematy do rozmów - skąd Colbertów było stać na nowe auto? Megan zaszła w ciążę i nie jest pewna, kto jest ojcem? - zupełnie jakby Sophie nigdy nie istniała.
Wtedy, kiedy na nowo wszyscy zaczęli czuć się bezpiecznie w Rosemoor, pojawił się w Internecie blog. Nie był to blog zwyczajny ani normalny, a jego autorka… przemawiała zza grobu.
Sophie Redson powróciła z pragnieniem zniszczenia każdej osoby w mieście, która jej podpadła.

Fora miasteczkowe nieustannie cieszą się popularnością, a jak dodamy do tego jeszcze motyw szkolny oraz nutkę niepokoju, może wyjść z tego ciekawy twór, który na tle innych będzie prezentował się naprawdę nietuzinkowo. Postanowiłam zapytać użytkowników Rosemoor High School co ich ściągnęło na to forum i za co najbardziej je cenią.

Za co lubisz Rosemoor High School?

William Astor: Forum Rosemoor to pierwszy pbf w stylu SL w mojej dotychczasowej karierze na forach. Pierwszym co się rzuca w oczy jest na pewno atmosfera; uprzejmi i sympatyczni ludzie z którymi można pożartować na wszelakie tematy i o wielu rzeczach pogadać, czy to na poważnie, czy też wręcz przeciwnie.
Niezwykle wyrozumiała administracja pomagająca nowym użytkownikom w stawianiu pierwszych kroków oraz niezapominająca o bardziej doświadczonych graczach stanowi niewątpliwie zaletę. Wiadomo, że nie można spodziewać się jakieś bardzo ambitnej fabuły niemniej jest nawet oryginalnie, a regularne wpisy na blogu Sophie oraz dbanie o to by nie zrobiło się za cukierkowo również jest sporym plusem.

Ruby Callahan: Sądzę, że ma w sobie to coś, przyciąga do siebie, szybko się tutaj zaaklimatyzowałam. Do tej pory byłam na kilkunastu forach, a Rosemoor zatrzymał mnie najdłużej jako jedno z nielicznych. Ludzie tutaj też są niesamowici. Po prostu lubię je za to jakie jest, dla mnie jest wyjątkowe.

Peach Wellington: Ogólnie na Rosemoor przyszłam po namowie koleżanki i myślałam ze po 3 dniach mi się znudzi i pójdę dalej. Ale kurczę zostałam, bo się okazało, że tu bardzo dużo ciekawych osób postanowiło zostać. Myślę, że też dlatego, że na początku nie mieliśmy discorda - dzięki temu na początku forum bardziej skupialiśmy się na relacjach postaci, robiliśmy ich dużo i często wbijaliśmy sobie w relki. Zostałam tydzień i drugi, po około miesiącu miałam dużo super kontaktów i założyli discorda.
Teraz lubię Rosemoor nie tylko za ciekawe watki i ładny (baaardzo) wygląd, ale też za atmosferę i to jakie fajne są tu osoby. Polecam :*

Louie Lowe: Lubię Rosemoor High School za na tyle ciekawą fabułę, że nie sposób się nudzić, za fabułę, która cały czas idzie do przodu. Uwielbiam robić wstawki w swoich postach na jakąś ploteczkę. :D Szata graficzna jest super, taka mroczna i klimatyczna.
Administracja jest sympatyczna, pomocna, a forum jest ładnie ogarnięte i, jak wspomniałam, cały czas jest jakiś pomysł na jego prowadzenie. Generalnie, z adminami to jak z ziomeczkami, na luzie można popisać na disco. Ponadto, daje się duże pole manewru dla użytkowników, jak organizacja takich mini-eventów i tego typu.
I tutaj często wchodzi MG. O niego zawsze można poprosić i nie spotkałam się z tym, żeby odmówił uczestnictwa na danej fabule/evencie. Za każdym razem ma fajne pomysły, często zaciskające pętle na szyję, jak chodzi o śmierć Sophie Redson.
Co do użytkowników to są naprawdę super. Nawiązałam wiele przyjaźni, a każde wejście na disco poprawia mi humor. Serio, trudno nazwać tych ziomali bezbekami. Czasami zapytam o radę (jak np. czy nie skrócić mojego zwolnienia z pracy z trzech miesięcy do jutra) i od razu wszyscy dają mi rady (że tak, koniecznie).
Ogólnie, polubiłam tych gnojków. :D
Byłoby mi smutno, gdyby moi psiapsiele zniknęli gdzieś w odmętach rzeczywistości, dlatego pls, nie róbcie tego. ;(

Namoo Rim: Zacznijmy od tego, że atmosfera na forum jest fantastyczna! Z reguły nie gram na forach SL, ale mam wielką słabość do tematyki szkolnej. Użytkownicy są przemili, wszyscy chętni do gry, z głowami pełnymi pomysłów co do fabuł. Ponadto Mistrz Gry nie próżnuje - zapewnia nam rozrywki nie tylko podczas pobocznych rozgrywek, ale także imprez, na których straszy naszych biednych uczniaków! ;)
Administracja odwaliła kawał dobrej roboty - nic tylko pogratulować. I... Moim zdaniem wpaść na Rosemoor naprawdę warto.

Helena Paderevski: Podejrzewam, że najbardziej cenię forum za zaangażowanie administracji; starają się ustosunkowywać do próśb i uwag użytkowników, a także w miarę możliwości urozmaicać im rozgrywki. Sama parę razy zawracałam im głowę i nigdy nie zostałam odprawiona z kwitkiem.

Ivar Redson: W Rosemoor High uwielbiam przede wszystkim administrację! Są naprawdę pomocni, nie odmawiają nigdy nikomu swojej wiedzy i pomocnej dłoni. Atmosfera na discordzie też jest ważna i to też jest ekstra! No i ta fabuła! To jest to coś co przyciągnęło mnie niezmiernie na samym początku i nadal tu trzyma! Najlepsze forum o liceum jakie kiedykolwiek powstało!

http://smilebitches.jcink.net/

Użytkownikom dziękuję za odpowiedzi.
Jass


Photo by Nitish Meena on Unsplash

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz