akcja promo ninja gaiden

Z jednej strony egzamin na Chuunina. Z drugiej, splądrowanie Sunagakure przez Kirigakure i wydarzenia które zostały zarejestrowane we wszystkich innych wioskach. Avatary to główny wróg wielkich wiosek, takie było orzeczenie całego świata shinobi. Przejęli się tym też najsilniejsi, którzy poniekąd rządzą i dzielą, choćby z cienia. Zebranie w Chigakure trójki potężnych Shinobi, w której skład wchodzili odpowiednio Chikage (Mizuno Uchiha), Raikage (Tahari Rakurai) i kapitan ANBU Konohagakure (Tsuyo Uchiha) doprowadziły do zawiązania trwałego Sojuszu, w której skład wchodzą póki co Konoha, Kumo oraz Chigakure. Sojusz, powstał w jednym celu. Zniszczenia Avatarów, choćby za cenę życia. Plan powstał w głowach przywódców, polegając na taktyce i uprzedzeniu rywali. Dobranie najsilniejszych shinobi z różnych wiosek i dotarcie do Sunagakure, zastawiając pułapkę na Avatary, a następnie wybicie jednego po drugim. Choćby się udało zabić przynajmniej jednego czy dwóch..

Fora Naruto wciąż nieźle trzymają się na naszej scenie tekstowych gier forumowych, chociaż wydaje się, że szczyt popularności mają już dawno za sobą. Nie mniej, nadal są gracze, którzy chcą się na takich PBFach bawić. Zajrzałam na Ninja Gaiden, żeby porozmawiać z użytkownikami tego tworu i dowiedzieć się co ich tam najbardziej trzyma, co im się najbardziej podoba.

Za co lubisz Ninja Gaiden?

Shisetsu Jigoku: Cóż, na pewno za to, że bardzo wiele w nie włożyłem Siebie, na pewno za to, że jest długo wieczne, no i za ludzi którzy tutaj są.

Yari: Hmmm... Również i moja odpowiedź będzie raczej nietypowa - przypomina mi forum z uniwersum Naruto na którym kilka lat temu pisałem. Jednak rozumiem, że raczej nie o to chodzi i teraz powinienem wytłumaczyć dlaczego wobec tego lubiłem tamto forum :D Już tłumaczę - otóż zarówno na tym forum jak i na tamtym jest ogromna dowolność w rozwoju i prowadzeniu własnych postaci. W zasadzie osoby piszące na forum same kształtują cały świat, w którym rozgrywa się akcja. Takiej swobody nie ma w żadnej ze znanych mi "tradycyjnych" gier stworzonych przez studia więc sięgnąłem po pbf

Nobukazu Uchiha: Hm. Chyba za swego rodzaju "stabilizacje" w świecie PBF o tematyce Naruto. Forum jest rozwijane od lat, sam grając przez dłuuugi czas już obserwuje zmiany to lepsze to gorsze, jednak nie ma okresu stagnacji. Nie ma też "resetów" całego forum i zamykania go na nie wiadomo ile czasu, jak to często bywa z innymi forami. No i mimo tego że sam temat Naruto co prawda nie jest już aż tak na topie, to dalej potrafią się pojawiać nowi gracze. Dużo ludzi ma również sentyment do lat spędzonych podczas grania razem i często widać twarze wracające nawet po paru latach.

Thaelin: Pod względem gry:
Cóż zawsze warto pograć w coś innego, a pbf jest dość ciekawą wersją.
Pod względem pbf'a:
Poziom trudności, niektóre nieprzyjemne rzeczy zostają ułatwione, jednak wciąż jest znacznie większy poziom trudności niż na innych pbf'ach, dzięki czemu jest jakieś wyzwanie i osiągnięciu szczytu.

Yamado Koori: Hmmm w sumie to nie wiem. Może za to że można poznać tu nowych ciekawych ludzi? Czasami się czuje jakbyśmy stawali się rodzinką, taką rodziną "Adamsów".

Sūsu Shiro: Za rodzinną atmosferę. Siedzę tu już tyle lat, że traktuję niektórych z tego forum jak bliskich i dobrze mi w ich towarzystwie.

Murasaki: W sumie jeśli chodzi o to za co lubię NG to fakt że mam prawie pełna dowolność w tym co chce zrobic jako postać i styl gry. Jeśli chce władać czymś innym niż to co było w kanonie po prostu wrzucam to gdzie trzeba opisuje i po wspólnym obgadaniu i zbalansowaniu mogę grać czymś co mi się widzi. Chce się wzorować na 'Bliczu' i mieć miecz z uwolniona forma. Proszę bardzo, chce używać magi z Fairy Tail nie ma problemu.
Dodatkowo fakt że każdy gracz ma wpływ na wygląd forum. Jesteś nowy i chcesz coś wpdowadzic/ zmienić tak samo jak wyżej opisujesz dostosowujesz i po akceptacji graczy i zarządu może wejść nowa mechanika mniej lub bardziej bazująca na Mandze i Anime.

Taichi Senju: Hm, trudno to powiedzieć po tylu latach. Wcześniej chęć rywalizacji ze znajomymi, a dzisiaj to już zdecydowanie przyzwyczajenie. Można powiedzieć, że jestem już jak mebel na tym forum. Gram bardziej z przyzwyczajenia i poczucia straty czasu jak skończę. Jednak wiem jedno, gdybym miał zaczynać od nowa, to raczej skończyłbym grać.

http://ninjagaiden.pl/

 

Użytkownikom dziękuję za odpowiedzi.
Jass

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz