visionnews375

UcztaDlaWronSystem kruków
Rozbudowany został system kruków - dodano tematy regionalne, do których trafiać będą wiadomości dla NPCów oraz osób nieposiadających własnego kruka, a także wzór samego listu i kruka indywidualnego.
Oprócz tego na Uczcie dla Wron pojawiły się "kamienie milowe", dodano urozmaicenie do sklepiku Mistrza Gry, dodany został Bezimienny (działający na zasadach Universal Person) oraz dokonano generalnej aktualizacji drzewek.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

CzarodziejePoczta świąteczna
Prezenty z poczty świątecznej zostały rozdane - przepraszam za niezależne ode mnie opóźnienie. Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi to dopiąć w jak najkrótszym czasie, w szczególności Harriette Wykeham, bez której jeszcze długo byśmy tego nie zamknęli.
Ponadto na Czarodziejach kółka pozalekcyjne za okres listopad-grudzień 2019 roku zostały rozliczone. W temacie kółek pozalekcyjnych pojawiły się również nowe zadania na okres styczeń-luty 2020 roku.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalTrylogia konkursowa
Masz smykałkę do grafiki, rysowania lub pisania? Koniecznie weź udział w którejś z kategorii dostępnych w trylogii konkursowej.
Oprócz tego na Pokemon Crystal wybory na moderatora. Poszukiwana jest osoba, która zajmie się moderowaniem działu Park Krajobrazowy. Zgłoszenia do 8 stycznia.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ShadowYorkZmiany
Kochani! Zgodnie z odwieczną tradycją - nowy rok, nowe zmiany na forum! Po pierwsze, administracja zablokowała możliwość tworzenia Przyziemnych (ludzi), więc począwszy od dnia 03.01.2020, jest to rasa przeznaczona tylko i wyłącznie dla postaci NPC, dodatkowo uniemożliwia się powrót na porzucone konta przedstawicieli tej rasy. Ich mechanika została usunięta ze spisu, a poszczególne umiejętności wzbogaciły pulę umiejętności dodatkowych dostępnych dla wszystkich ras. Ponadto, na forum zostaje zablokowana możliwość gry Ifrytami oraz Półwilkołakami. Jak co miesiąc również pojawiła się aktualizacja fabuły forum z opisaną sytuacją wszystkich ras. Administracja wciąż poszukuje jednego Mistrza Gry, a gracze serdecznie zapraszają do swoich poszukiwań.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

WarriorCatsRzuty i statystyki
Sprecyzowane zostały okoliczności, w jakich użytkownik może poprosić o rzuty na zapłodnienie, które zostają wykonywane przez Mistrza Gry. Oprócz tego obniżanie statystyk u kotów w wieku powyżej stu księżyców będzie od teraz następowało stopniowo w trzech etapach.
Ze szczegółami aktualizacji można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

RiverdaleHighSchoolRysowane awatary powróciły!
W związku z przywróceniem rysowanych avatarów, jak można się domyślić, przywrócony zostanie spis zarezerwowanych wizerunków.
Nowe zasady rezerwacji wizerunków na Riverdale oraz ich stary, nieaktualny już, spis jest tutaj.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com

 

AngeltownPół roku Angeltown
Bardzo miło jest nam dzisiaj przychodzić do Was z informacją, że mamy już pół roku! Wszystkim osobom, które są z nami od początku serdecznie dziękujemy za wkład w rozwój City of Angels, za każdy napisany post, każdą sugestię i rozmowę, która prowadziła do wspólnych decyzji. Wszystkich nowych użytkowników chcemy powitać z nadzieją, że również oni odnajdą u nas swoje własne miejsce oraz stworzą postacie, którymi będzie im się przyjemnie grało. Mamy nadzieje, że wspólnie spędzimy jeszcze wiele wspaniałych chwil.
Administracja umożliwia graczom z tej okazji zaktualizowanie biografii postaci o ostatnie sześć miesięcy oraz zapowiada zmiany w funkcjonowaniu Mistrza Gry.
Adres forum: http://cityofangels.pl

ChicagoPowrót admina
Syn marnotrawny powrócił — jak już zapewne zdążyliście zauważyć (lub nie), do grona administracji powrócił Wiko, na forum znany przede wszystkim jako Claudius Osbourne. Od teraz więc, jeżeli nie ma w danej chwili Darki (Leanne) lub Patki (Isabelle), możecie również jego napastować, aby nieco odciążyć wymienioną dwójkę. Poza tym, w najbliższym czasie uważnie obserwujcie forum — szykujemy dla Was coś nowego!
Adres forum: http://chicagopbf.pl

ErrorRussell High częściowo zamknięte
Cześć!
Biorąc pod uwagę aktywność na forum, prawdopodobnie każdy z Was spodziewał się tej informacji. Dnia dzisiejszego Russell High ulega częściowemu zamknięciu, jako że nie chcemy przerywać wszystkim zainteresowanym prowadzenia dalszych rozrywek. Od tej chwili forum nie będzie dalej rozwijane i zarządzane przez administrację, zamknięta zostanie również możliwość rejestracji nowych kont. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za czas włożony w rozwój Russell High i czas spędzony na forum! W celu załatwienia jakichkolwiek spraw organizacyjnych lub założenia nowego konta zapraszamy na Discorda kogoś z administracji: noname#7153, jóme#8697, Myivo#8405, Sometimes#1199.

Forum po nieco trzech miesiącach działalności zamyka rejestrację, pozwalając jednak dotychczasowym graczom kontynuować rozgrywki.
Adres forum: https://russellhigh.jcink.net

ErrorKoniec Nightwood
Wraz z nadejściem Nowego Roku, ekipa Nightwood postanowiła, by forum zakończyło swoją działalność. Dziękujemy Wam za ten czas, który dzieliliście razem z nami, za wszystkie słowa otuchy i fabularne rozgrywki. Jednocześnie pragniemy poinformować, że forum zostanie zamknięte w ostatni piątek miesiąca, czyli 31/01, jeśli więc chcecie pokończyć swoje rozgrywki, przenieść swoje karty postaci, zatrzymać kontakty z innymi Użytkownikami, macie na to jeszcze trochę czasu. Życzymy Wam połamania piór, a także mamy nadzieję, że spotkamy się gdzieś indziej. Dziękujemy również Myre za współpracę i zaangażowanie w tworzeniu forum. Mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się spotkać.
Powodzenia,
Administracja

Cztery miesiące po otwarciu Nightwood zostanie zamknięte.
Adres forum: http://nightwoodgrove.forumotion.com

SouthHavenAlabamaNoworoczne nowinki z South Haven
Przypominamy, że wraz z początkiem kolejnego miesiąca, zgodnie z założeniami przyjętymi na forum, odpowiednio nagrodzeni zostaną nasi najaktywniejsi użytkownicy. Aby otrzymać punkty rankingowe oraz przydział do specjalnej grupy, nie zapomnijcie zgłosić wszystkich wykonanych zadań od Mistrza Gry (tutaj) oraz swojej aktywności w tematach związanych ze świątecznym jarmarkiem (tutaj).
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NoweForumTwilight Field
Cóż, w mieście Twilight Field, mieszka wiele przeróżnych osób, jak to w dużym mieście. Każdy nieraz widział, mrowie ludzi zajętymi swoimi sprawami, pędzącymi ku swoim celom. Jednak, wiedz że, nie tylko ludzie żyją w ty mieście. I już wiem drogi towarzyszu jakie pytanie ciśnie cię się na usta. Jako to nie tylko ludzie? A no, tak. Po za ludźmi, żyją jeszcze tutaj Inni. Kim są Inni? Hm, widzę żeś ciekaw, a więc posłuchaj tego co mam do powiedzenia, choć zapewne uznasz to za bełkot wymyślone przez szaleńca, ale nie jest to żaden bełkot.
Wczoraj został otwarty PBF o tematyce Urban-Dark Fantasy.
Adres forum: http://twiligh-field.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz