Vision News 08.03.2020

X Men RPGWe want you to be our new Game Master!
Z przykrością przyjęliśmy wiadomość Matthew Redmana o rezygnacji ze stanowiska Mistrza Gry. W związku z tym poszukujemy osób, które chciałyby zostać MG na naszym forum.
Administracja X-Men RPG otworzyła rekrutację do grona Mistrzów Gry. Opis zakresu obowiązków, przywilejów oraz wymagań od kandydatów, a także wszystkie formy kontaktu znajdują się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://xmenrpg.pigk.net

LegendsOfWesterosAktualizacje
Modyfikacji uległy niektóre tematy w dziele poświęconym mechanice. Znaleźć można nowe informacje o Podróżach, Umiejętnościach oraz naturze Testów określających sukces lub porażkę naszych postaci.
Oprócz tego na Legends of Westeros w dziale mechanicznym Encyklopedii pojawił się temat dotyczący zarządzania stanem swoich włości, a także pojawiły się informacje o systemie walki (dział mechaniczny) oraz wstęp fabularny do czasów w jakich przyjdzie nam grać (dział fabularny). Uaktualniony został również wzór kart postaci, a także przykładowa karta postaci. Można już zacząć tworzyć nowe karty postaci.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

CzarodziejeWyścigi
Wszyscy ci, którzy zamiast wylegiwać się w spa, aktywnie spędzali te ferie, właśnie mają okazję się wykazać! Gotowi na odrobinę rywalizacji? Uwierzcie, warto było trenować, żeby mieć szansę zgarnąć którąś z nagród przygotowanych przez organizatorów. Nie ważne, czy czarty, czy snoflow, łapcie swój sprzęt, ustawiajcie się na linii startu i bądźcie gotowi na najszybszy zjazd w waszym życiu.
W wyścigu na Czarodziejach można brać udział do 8 marca do godziny 22:00.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org

VirusUzupełnienie
W temacie z grupami (stanowiska) oraz przy rasie aniołów (hierarchia) dodano uzupełnienie na temat wysokich rang: „Należy przy tym pamiętać, że wysokie rangi wiążą się z obowiązkami. Zaniedbywanie ich, a także częste nieobecności przeszkadzające bądź uniemożliwiające działanie grupy wiążą się z degradacją.”
Ponadto na Virusie zmienił się drugi punkt w regulaminie Mistrzów Gry oraz Drug-on przeszło modyfikacje w opisach rang.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

PokemonCrystalWybory na lidera
Do 10 marca trwają wybory na lidera Pokemonów kotowatych. Jeśli lubisz walki, koniecznie zgłoś swoją kandydaturę.
Oprócz tego na Pokemon Crystal loteria na marzec. Czas na kupowanie losów na loterię do 24 marca, do godziny 23:59. Przedział liczbowy z jakiego można kupować losy to 1-30.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

MementoMoriInformacja
Dzisiaj przychodzimy do was z ogłoszeniem czysto informacyjnym. Z grona administracji oraz Mistrzów Gry odchodzi Hellraiser. Serdecznie dziękujemy Hellowi za czas i wysiłek wniesiony w rozwój forum. W związku z powyższym, misje łowieckie zostają na ten moment odwołane, z kolei event "Bankiet Przedwyborczy" przeniesiony na koniec fabularnego lutego. Inne, zgłoszone wcześniej i zaplanowane sesje z udziałem MG zostaną zrealizowane z poślizgiem.
Adres forum: https://memento-mori.forumpolish.com/

NoweForumWonderful World
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostają uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele, a nawet władze są bezsilne. Odłączenie od NerveGear (urządzenie za pomocą, którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku, nie ma też drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Wystartowało nowe forum.
Adres forum: http://wonderful-world.forumpolish.com/forum

WarriorCatsZmiana administratora
Z dniem dzisiejszym rezygnuję ze stanowiska administratora. Cieszę się, że przez ten czas mogłam zrobić coś więcej dla forum i jego użytkowników. Dziękuję poprzedniemu składowi za obdarzenie mnie zaufaniem i przede wszystkim Płomykówce, Wiewiórce i Mięcie, bo współpracę z Wami będę wspominała naprawdę dobrze i miło. Nie rezygnuję całkowicie - za ich zgodą wstępuję na stanowisko moderatora, a na moje miejsce wchodzi Topniejący Lód. Gratuluję i życzę jej powodzenia!
Węglowy Pył zstępuje ze stanowiska admina i zostaje moderatorem.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

AngeltownOsiem miesięcy Angeltown
Chociaż troszkę nas porwał weekend, nie uszło naszej (jak i pewnie Waszej) uwadze, że dwa dni temu stuknęło nam osiem miesięcy istnienia forum! Wraz z końcem lutego, po raz kolejny przychodzi nam wytypować zwycięzcę w rankingu fabularnym. W tym miesiącu, drugi raz z rzędu jest nim Royce Speckhart.
Administracja przypomina też, że tylko do dwunastego marca można jeszcze rozgrywać walentynkowe fabuły.
Adres forum: http://cityofangels.pl

ChicagoKoniec Chicago
Krótko – 30 kwietnia forum zakończy swoją działalność.
Podjęcie tej decyzji nie było łatwe i – musicie uwierzyć mi na słowo. W czerwcu Chicago obchodziłoby czwarte urodziny – piękna liczba, co nie? Jednakże z przyczyn niezależnych ode mnie, nie jestem w stanie poświęcić forum tyle uwagi, jak dotychczas. Brak czasu, mnóstwo innych obowiązków, co ostatecznie składa się na tak zwane życie, skutecznie odwraca moją uwagę od wirtualnego świata. Może to i lepiej?
Mimo wszystko, jest mi niezmiernie miło, że mogliśmy razem spędzić ostatnie trzy lata, w jednym miejscu, rozwijając kolejne niesamowite wątki fabularne. Dziękuję za ten wspólnie spędzony czas, jak i wspaniałą atmosferę.
Dlaczego nie przekażę forum komuś innemu pod opiekę? Wychodzę z założenia, że nic na siłę, to raz, a dwa – każdy kiedyś musi po prostu zejść ze sceny z wysoko uniesioną głową. I właśnie to mam zamiar uczynić.
Forum zostanie zamknięte 30 kwietnia – do tego czasu macie możliwość zakończenia swoich rozgrywek i ewentualnie przeniesienia postaci w dalszą otchłań Internetu. Odzyskanie swoich [i]rzeczy po tym terminie nie będzie możliwe
. W tym momencie również zamykam rejestrację nowych kont.

Raz jeszcze dziękuję za ten wspólnie spędzony czas.
Trzymajcie się!
Adres forum: http://chicagopbf.pl

TGFRekrutacja do ekipy TGF
Serwer Discord Tekstowe Gry Fabularne przeprowadza rekrutację do ekipy. Więcej informacji znajduje się pod podanym linkiem.
Link: http://bezimienna.com.pl/TGF/serwer/rekrutacja-2020/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz