Vision News 26.04.2020

BleachowZmiana Status Quo na terenie Seireitei
Na skutek eskalacji konfliktu między kapitanem piątej dywizji, porucznik trzeciej dywizji, a dowódcą Onmitsukidou podczas jednej z misji ratunkowych w Hueco Mundo nastąpiło prawie całkowite zerwanie kontaktu pomiędzy organizacjami Siedmiu Oddziałów Obronnych, a Sił Specjalnych podległych Radzie. Wsparcie dla operacji w Świecie Żywych zostało wycofane, żaden członek Onmitsukido nie odbywa podróży między wymiarowych, a w Seireitei zapanował stan zbliżony do zimnej wojny.
Na Bleach OtherWorld zaktualizowane zostały: ogłoszenia na głównej stronie, plan wydarzeń oraz wstęp do fabuły.
Adres forum: http://www.bleachow.eu/

CzarodziejeAktualizacja lokacji w Hogwarcie
Prace nad lekkim remontem Hogwartu, głównie pod skrzydłami Elaine J. Swansea, zostały praktycznie zakończone. Tymczasem odświeżyłam dla nas także spis lokacji dotyczący zamku. Od dzisiaj będzie nam służył ułożony alfabetycznie. Mam nadzieję, że teraz łatwiej będzie znaleźć wam pożądane lokacje.
Ponadto na Czarodziejach zmieniono zapis w regulaminie dotyczący tworzenia multikont, a sklepach pojawiły się dopiski, zgodnie z którymi wprowadzony został zakaz listownego kupowania przedmiotów trudno dostępnych.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

OneForAllZamknięcie
Jak doskonale wszyscy wiecie - forum oficjalnie jest zamknięte od jakiegoś czasu. Pozostaje jednak otwarte dla gry dla użytkowników, którzy nie potrzebują administracji do monitorowania ich poczynań fabularnych. Wiem, że podobało Wam się forum, wasze postacie oraz cała rozgrywka, jednak zachowania kilku użytkowników szczególnie przyczyniło się do zamknięcia forum.
Adres forum: https://oneforall.forumpolish.com/

UcztaDlaWronNowości
Mamy przyjemność zaprezentować Wam świeżutki jak bułeczki system leczenia ran i chorób. Wraz z nim pojawiły się nowe itemki w sklepiku, po które zapraszamy tutaj, zarówno związane z leczeniem, jak i wysyłaniem ludzi na drugą stronę. Oprócz tego pojawiły się nowe zasady szpiegowania, szczególnie istotne dla osób, które już szpiegów posiadają. Przy okazji zostały zmienione prędkości podróżowania oraz godzinny limit, na Waszą korzyść.
Dodatkowo administracja Uczty dla Wron przypomina o o zaproszeniu na ślub królewny Haerys i ser Lancela.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

ElaineZmiany
Z dniem dzisiejszym podjęliśmy decyzje o usunięciu z Kart Postaci części dotyczącej Cech Postaci. Obecna ich wersja nie do końca wszystkich przekonywała i była zbyt częstym powodem dyskusji na temat ewentualnych koniecznych zmian do wprowadzenia, a bardzo nam zależy aby dostarczać Wam regularnie nowej treści na forum oraz kontentu, tak wiec uznaliśmy, że należy zrezygnować z systemu, który obecnie w pełni nie odpowiada nam wszystkim.
Oprócz tego na Elaine Fen zrezygnowano z mechaniki rzutów kośćmi wynikającej z wartości Cech Postaci oraz zapowiedziano pierwszy event fabularny.
Adres forum: http://www.elainefen.pl/

SouthHavenAlabamaMiejskie legendy
W dziale przewodnik, gdzie znajdują się wszystkie istotne informacje o miasteczku, pojawił się nowy temat, który poświęcony jest miejskim legendom. Przedstawione są w nim informacje na temat niektórych spośród waszych postaci, jak i postaci NPC. Wyróżniłeś się czymś? Masz na swoim koncie, jakieś szczególne osiągnięcie? A może w swojej fabule uwzględniłeś, kiedyś postać tła, którą chętnie podzielisz się z innymi? Serdecznie do tego zachęcamy!
Ponadto administracja ogłosiła, trwający do 3 maja, konkurs, w którym należy przygotować opis lokalnego stowarzyszenia lub organizacji albo biznesu. Grono adminów opuściły Charles Coleman oraz Ronnie Miller, a na ich miejsce wskoczyła Sky Jackson. Mają się też pojawić dodatkowe wymagania dotyczące stanowisk pracy.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NewYorkCityCztery miesiące!
Kochani, chcielibyśmy podziękować Wam za te cztery miesiące wspólnego grania. W razie jakichkolwiek pytań, czy sugestii do działania forum zapraszamy do napisania administracji na PW, czy na discordzie. Wasz głos też jest ważny!
Zostały opublikowane wyniki poszukiwania jajek, a administracja ogłosiła zapisy na event oraz możliwość zgłoszeń do Beki Miesiąca.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

Golden GateFestiwal Kultury Chińskiej
Jednocześnie przypominamy, że wciąż poszukujemy kodera oraz grafika. Gdyby ktoś chciałby nas jakkolwiek w tej kwestii wspomóc, ukochamy.
Z festiwalowymi atrakcjami można zapoznać się tutaj.
Adres forum: https://golden-gate.forumpolish.com

 

NekronPrace techniczne
Od dnia dzisiejszego będą przeprowadzane na forum prace techniczne z zakresów: wygląd forum, działy, karty postaci.
Administracja Nekronu zapowiedziała jedenastego kwietnia działania zmierzające do odświeżenia forum. Ze szczegółami można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://nekron.eu

ShadowYorkGarść nowinek
Jak co miesiąc, tak i niebawem odbędzie się podliczenie wszystkich dzienników na poczet przyznania punktów. Przypominamy że: 3 sesje = 1 pkt do statystyk, 6 sesji = 2 pkt itd. Każde kolejne 3 sesje, w które wliczamy także retrospekcje na dany miesiąc, dodają 1 dodatkowy punkt do zdobytej puli. W tym miejscu informujemy, iż sesje treningowe należy oddzielić od sesji zwykłych. Z racji osobnego punktowania (2 pkt za każdą sesję treningową - 2 sesje treningowe na gracza w miesiącu) gry treningowe nie wliczają się w ilość gier na dany miesiąc. Ponadto trwają obecnie prace nad doprecyzowaniem kilku opisów z ekwipunku Nocnych Łowców. Zmiany będą dotyczyły przede wszystkim: narzędzia do kreślenia run, czarodziejskiego światła oraz sensowa do wykrywania demonów. Poinformujemy Was, gdy tylko pojawią się na forum. W tym miejscu przypominamy też, że trwają prace nad nowym layoutem. Mamy na uwadze ilość osób korzystających z urządzeń mobilnych, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby nowa szata graficzna była jak najlepiej przystosowana do telefonów. Na razie dokładny termin zakończenia prac nie jest znany. Niebawem na forum pojawi się aktualizacja fabularna: opis ogólnej fabuły z wyszczególnieniem sytuacji wszystkich grup. Zachęcamy do śledzenia tematu, gdyż znajdziecie w nim skrót wszystkich co ważniejszych wydarzeń. Dzieje się, oj dzieje - mnóstwo zmian...
Adres forum: http://www.shadow-york.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz