Vision News 03.05.2020

X-Men RPGNowy Mistrz Gry!
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że w szeregi naszych Mistrzów Gry dołączył Wolverine! Już niedługo w spisie MG pojawi się stosowny opis wraz z wybranym przez naszego nowego Misia kolorem. Jednocześnie informujemy, że rekrutacja w szeregi MG trwa nadal. Z jej szczegółami można zapoznać się tutaj.
Adres forum:http://xmenrpg.pigk.net

 

SpectrofobiaWiosenne porządki na Spectrofobii!
Forum w ostatnich dniach przeszło metamorfozę i prezentuje nowy, klimatyczny layout autorstwa nowych grafików! Ponadto, przeprowadzono czystki w nieaktywnych kontach oraz zaktualizowane zostały moce rangowe. Administracja pracuje też pełną parą nad odświeżaniem tematów informacyjnych w forumowym Kompendium.
Nie zapomnieliśmy o fabule! Gracze mogą dołączyć do tajemniczego Bractwa, które od wieków walczy z bytami z najodleglejszych regionów Krainy Luster, by stawić czoło tym Koszmarom nawiedzającym Trzy Światy. Znajdzie się również coś dla tych, którzy wolą taniec od szczęku oręża - trwa Wielki Bal, na którym pojawiła się delegacja odległych wysp, które od niepamiętnych czasów trwały w izolacji.

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com

LegendsOfWesterosPrzeskok czasowy
Przeskok odbędzie się, kiedy większa część postaci zbliży się do okolic końca czwartego księżyca. Tak więc wydarzenia takie jak wielkie turnieje w Horn Hill i Gulltown czy też polowania na pojawiające się w Reach bestie spokojnie zdążą się odbyć. Postaci podczas skoku przeniesione zostaną na początek dziewiątego księżyca roku dziesiątego Po Zagładzie, tak więc przesuniemy się jedynie cztery miesiące naprzód (z wyjątkiem paru postaci, które zapewne będą wówczas w tyle względem ogółu i czeka je dłuższy przeskok lub do przodu i czeka je przeskok krótszy).
Adres forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com/

CzarodziejeSamonauki
W dniu dzisiejszym nastąpiło doprecyzowanie zasad samodzielnej nauki. Każda samonauka rozpoczęta po godzinie wstawienia tego ogłoszenia, będzie rozliczana na nowych zasadach.
Ponadto na Czarodziejach Celtycka Noc organizowana każdego roku przez Stowarzyszenie Druidów oraz nowa porcja świeżych zdarzeń losowych.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokeKingdomBonus dla nowych graczy
Bonus trwa miesiąc i pozwala na nieco szybsze wkręcenie się w mechaniki i progress na forum. Bez obaw, starsi gracze również mogą z niego skorzystać.
Oprócz tego na Pokemon Kingdom ruszył system nagród pieniężnych dla Mistrzów Gry, zaktualizowano listę przedmiotów do trzymania oraz przedmiotów ewolucyjnych w dziale z poradnikami, a w liście przedmiotów specjalne pozycje wyróżniono gwiazdkami.
Adres forum: https://pokekingdom.forumpolish.com/

PokemonCrystalAktualizacje
Od dziś, gracze walczący pomiędzy sobą, są zobowiązani do wyboru jednej z trzech form prowadzenia/sędziowania walki.
Dodatkowo na Pokemon Crystal zmianie uległ także punkt 1 oraz 7 regulaminu walk z Liderami, a Moderator Liderów zmienia się w Moderatora Koloseum.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

MagicznaRosjaZmiany
Jedne z ważniejszych zmian zaszły w mechanice forum, gdzie zmieniły się progi ilości punktów, które są przyznawane przy tworzeniu karty postaci. Nie dotyczą one jednak żadnych postaci na forum, gdyż związane są ze starszymi osobami. Dodatkowo przypominamy, że na start można maksymalnie posiadać w danej statystyce tylko 40 punktów. Ponadto, dokonane zostały poprawki w systemie monetarnym w kompendium fabularnym.
Ponadto na Magicznej Rosji dodany opis związany z ucieczką z Chatangi, pojawia się nowa misja fabularna dla magomedyków, a także opublikowano nowe artykuły w Novyim Mirze.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

ElaineSzkoła Cechu Kota
Wiedźmiński Szkoła Cechu Kota została przerobiona. Na forum pojawi się nowy opis cechu oraz karta postaci ich mistrza. Jest to swego rodzaju "rework", zaś fabularnie - jeśli kogoś obchodzą losy naszego uwielbianego przez wszystkich Redegara, to zapraszam do śledzenia sesji z Ban Ard.
Oprócz tego na Elaine Fen zrezygnowano z mechanicznego systemu pieniędzy.
Adres forum: http://www.elainefen.pl/

AngeltownDziesięć miesięcy
Dziś mija równo dziesięć miesięcy od naszego otwarcia, stąd też przychodzimy do Was z porcją informacji. Na początek chcemy Wam oczywiście podziękować za to, że jesteście z nami i że razem możemy zmieniać się i dopracowywać rzeczy, które do tej pory kulały bądź nie funkcjonowały tak jak należy. Nam również zależy na tym, abyście czuli się tutaj jak najlepiej!
Administracja Angeltown przypomina jeszcze o ciągle trwającym naborze na pomocnika Mistrza Gry oraz ogłasza specjalną grę z okazji dziesiątej miesięcznicy.
Adres forum: http://cityofangels.pl

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz