Vision News 31.05.2020

X-Men RPGGolden XR Awards 2020!
Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że ruszamy z Golden XR Awards 2020! Ta edycja jest wyjątkowa z uwagi na nadchodzące trzynaste już urodziny forum.
Zaczynamy etapem nominacji, które rozpoczną się 31 maja o godzinie 20:13 i potrwają do 3 lipca do godziny 23:59. Następnie od 4 do 13 lipca będzie miało miejsce głosowanie w poszczególnych kategoriach, a 14 lipca wieczorem odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród połączona ze świętowaniem trzynastu lat istnienia X-Men RPG.

Adres forum: http://xmenrpg.pigk.net

VattghernZmian wyglądu ciąg dalszy.
Forum zyskało nową, lepiej komponującą się kolorystykę. Zaś na tapecie wydarzeń: epidemia z południa. Bądźcie ostrożni i spodziewajcie się wątków zarazy w swoich przygodach! Wznowiliśmy również sesję poboczną „W sercu Pogranicza”— powojenną przygodę rozgrywającą się na Przyrzeczu — spornych terenach na granicy redańsko-temerskiej. W przyszłym tygodniu ujawnimy kolejną niespodziankę o przyszłych zmianach na naszym forum. Odwiedzajcie nas i śledźcie Vision News, by przekonać się jaką!
Adres forum: http://vattghern.com/

LegendsOfWesterosRegulamin
Zaktualizowany został regulamin. Dodane zostały punkty 26. oraz 39. Ich przestrzeganie nie jest ściśle obligatoryjne - to znaczy nie będzie szczególnie karane - ale ich stosowanie usprawniłoby pracę Mistrzom Gry i ostatecznie może się przełożyć na szybsze rozpatrzenie potrzebnych kwestii.
Ponadto na Legends of Westeros dodano nową umiejętność - "Znajomości".
Adres forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com/

CzarodziejeKurs języka trytońskiego
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą kursu językowego! Szczegółowe wytyczne w linku, proszę przygotować galeony.
Oprócz tego na Czarodziejach ruszają zakłady o wynik szkolnego pucharu Quidditcha.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

MagicznaRosjaKolejny rozdział
Witamy w kolejnym rozdziale! Wraz z nim rozpoczynamy długo wyczekiwany luty, który wyjątkowo będzie połączony z marcem, co tym samym oznacza, że dwa miesiące fabularne będą przebiegały krócej i płynniej. W związku ze zbliżającymi się wyborami w Rosji zapraszamy w rozdziale V na ostatnią debatę w Ministerstwie Magii, o której dowiecie się więcej w odpowiednim temacie.
Ponadto na Magicznej Rosji pojawiły się zmiany dotyczące dynastii magicznych. dodano nową loterię Welesa #5, zrobiono porządek w księdze magii, pojawiły się nowe lokacje, a administracja przypomina o rozliczeniach miesięcznych za styczeń oraz rozliczeniach za genetykę.
Adres forum: https://magicznarosja.forumpolish.com/

AngeltownJedenaście miesięcy
Nie zapominamy również o tym, że mija nam dzisiaj jedenaście miesięcy istnienia! To niesamowite być tutaj razem z Wami przez tak długi czas! Mamy nadzieję, że kolejne miesiące będą równie owocne w rozgrywki i wciąż będziecie z nami, bowiem nadchodząca wielkimi krokami rocznica powstania przyniesie ze sobą kilka ciekawych zmian, jak również atrakcji, których nie możemy się już same doczekać.
Ponadto na Angeltown nastąpiły spore przetasowania w gronie administracji.
Adres forum: http://cityofangels.pl

DeepLakesWydarzenia użytkowników
Wczoraj na forum, zgodnie z waszymi prośbami, pojawił się nowy temat – wydarzenia użytkowników. Możecie w nim informować o organizowanych przez was imprezach czy spotkaniach i zapraszać do udziału w nich!
Otwarty został temat ze stopniami ingerencji MG, rusza też wątek kryminalny, a do „regulaminu został dodany punkt 9 w kategorii rozgrywka, dotyczący kopiowania treści postów z innych forów w celu przetrzymywania wizerunku.”
Adres forum: https://www.deeplakes.pl

ShadowYorkDzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka, ekipa forum Shadow York chciałaby złożyć wszystkim serdeczne życzenia! Prezenty zostały rozdane, ponadto przypominamy o zbliżającym się evencie kończącym rozdział Kohorty. Czas raz na zawsze pozbyć się wroga, a potem udać na stosowne wakacje - może Hawaje albo Majorka?
Gorąco zapraszamy na nasze forum. Z racji problemów technicznych, zalecamy przekopiować adres (http://www.shadow-york.pl) bezpośrednio do przeglądarki.

Adres forum: http://www.shadow-york.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz