Vision News 13.09.2020

PokemonCrystalPokazy w teatrze
Mamy zaszczyt zaprosić państwa na kolejne, w krótkim odstępie czasu pokazy pokemon. Jeśli jesteś fanem teatru i zawsze chciałeś odegrać swój własny spektakl, to będą pokazy dla Ciebie, ponieważ ich tematyka będzie skupiona w zupełności na teatrze. Koordynatorzy szybko ze strojów kąpielowych muszą przebrać się w eleganckie garnitury i szykować się na podbój sceny, która wyłoni się zza szkarłatnej kurtyny. Te pokazy będą wymagały od was teatralnej teorii, jak i praktyki.
Na Pokemon Crystal zapisy na pokazy rozpoczną się 16 września. Ponadto na forum trwa loteria.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

TheGiftedZamknięcie
Na wstępie wspomnę, że dużo myślałam o przyszłości forum The Gifted od ostatniego wpisu. Miałam okazję również porozmawiać na jego temat z różnymi ludźmi, mniej lub bardziej znającymi jego realia, jego historię oraz aktualny stan. Dzięki temu miałam pogląd na forum z różnych perspektyw i, cóż, podjęłam decyzję - ZAMYKAM THE GIFTED.
Użytkownicy mają miesiąc na The Gifted na zakończenie wątków.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

ErisedTydzień czekoladowych żab
Lecimy z kolejnym świętem żab! Przy każdym poście nieeventowym rzucamy jedną kostką na żabę, na końcu posta dopisujemy, czy udało nam się jakąś zdobyć. Postać nie dostaje żaby fabularnie w danym wątku, wszystkie zostaną przydzielone na koniec święta. Limit: 33 żaby na każdą postać. Bawimy się do niedzieli do północy!
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

MagicLullabyNowa odsłona
Witamy wszystkim na odmienionej Magicznej Kołysance! Sporym zmianom uległ nasz obecny wygląd, nadal dopracujemy różne techniczno-wyglądowe elementy, ale jeśli coś rzuci Wam się w oczy to koniecznie napiszcie nam o tym w tym temacie.
Oprócz tego na Magicznej Kołysance pojawił się czarodziejski ranking, zmianom uległ rzut kością, a na najnowszy rozdziałowy event trwają zapisy.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

BerrylaneNowy adres Berrylane
Jakiś czas temu wspominaliśmy, że nadchodzą pewne zmiany. Chcemy więc podzielić się z Wami garścią informacji, które będą z pewnością przydatne. Przenieśliśmy się na inny serwer, hekko powinno być stabilnym miejscem, byśmy mogli spokojnie spotykać się na Berrylane bez obaw, że coś się zatnie lub przestanie działać. Niestety oznaczało to zmianę domeny, mamy nadzieję, że ten drobny szczegół nie będzie problemem.
Berrylane można od teraz znaleźć pod adresem berrylane-pbf.pl.
Adres forum: http://www.berrylane-pbf.pl

NewYorkCityZmiany kadrowe
Miło nam powitać Elliott Kwon jako nowego administratora! Życzymy jej zapału do pracy! Jednocześnie musimy z przykrością Was poinformować, że Jainaba Winchester i Gio Moretti odeszły z naszej ekipy z powodów prywatnych. Jest nam bardzo przykro, ale mamy nadzieję, że zobaczymy się niejednokrotnie podczas forumowych rozgrywek. Jeszcze raz dziękujemy Connie i Jain ogrom pracy włożony w stworzenie tak niesamowitego miejsca, jakim jest Nowy Jork i kawał dobrej roboty, którą wykonałyście, pracując razem z nami!
Administracja NY City zaprasza do niepowtarzalnej zabawy forumowej, ogłasza plebiscyt na najbardziej dramowy wątek, oddaje do poczytania nowy numer forumowej gazetki. Ponadto spis lokacji został uporządkowany, a regulamin napisany od nowa, by wyeliminować nieścisłości.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz