Vision News 10.04.2022

X-Men RPGPoszukiwania
X-Men RPG poszukuje graczy chętnych przejąć konta postaci kanonicznych. Ich pełna lista znajduje się tutaj. W sprawie przejęcia postaci można się kontaktować z administracją poprzez dział Dla Gości na forum, serwer Discord, fanpage na Facebooku, a także wtemacie z reklamą na Vision Lighthouse.
Adres forum: http://xmenrpg.webd.pro

 


SpectrofobiaWojny handlowe
Jeżeli któryś z gangów przypadł wam szczególnie do gustu, możecie w imieniu waszych postaci zadeklarować chęć wsparcia danego gangu. Otrzymacie z tego tytułu niewielki bonus (opisany w temacie z gangami). Zadeklarowanie się jako wspierający nie oznacza przyłączenia się do jednego z gangów - to możliwe jest wyłącznie fabularnie. Po zapoznaniu się z tymi informacjami zapraszam, jak przy każdym etapie, do wykonywania specjalnego wyzwania fabularnego, za które można otrzymać unikatową nagrodę oraz wykonywania pozostałych wyzwań. Przy ich wykonywaniu, bądź też niezależnie od tego warto zwrócić uwagę na to gdzie aktualnie trwają walki.
Adres forum: http://spectrofobia.forumpolish.com/

CytadelaZespół MG
Wprowadziliśmy rozróżnienie dotychczasowych MG na Narratora i Mistrza Gry. Obowiązki Narratora: Organizowanie i prowadzenie sesji na forum. Obowiązki Mistrza Gry: Organizowanie i prowadzenie sesji na forum, prowadzenie eventów, rozpisywanie i tworzenie lokacji, rozbudowywanie organizacji, pomoc Supportowi przy rozwijaniu lore i wszelakich sprawach fabularnych na forum.
Ponadto na Cytadeli Tori Te’eria wstępuje w szereg Narratorów.
Adres forum: http://cytadela.eu/

PokemonCrystalMythological Camp
Ruszamy na obóz! Nadchodzi event, podczas którego będziecie mieli okazję zżyć się ze sobą jak nigdy dotąd, a przy tym dobrze się bawić i wykonywać różne zadania (od wspólnie tworzonych postów fabularnych po zupełnie niePBFowe atrakcje). Event będzie składał się z zadań głównych i pobocznych. Za te pierwsze rzecz jasna zgarniecie więcej punktów, ale będą też bardziej wymagające od pobocznych, no i obowiązkowe. Jak obóz to koniecznie drużyny! Planuję stworzenie dwóch, przydział losowy. Wolałabym nie dokonywać później żadnych roszad między składami, dlatego jeśli decydujesz się wziąć udział, bądź aktywny w miarę swoich możliwości i nie doprowadź do sytuacji, w której będę zmuszona Cię zdyskwalifikować. Skoro o tym mowa, zasadniczą różnicą między obozem a słynnym survivorem jest to, że tutaj nie chodzi o żadne spiski. Rywalizujecie tylko na płaszczyźnie całych drużyn, a nie indywidualnie każdy vs każdy. Jedyne, za co możecie odpaść, to bycie nieaktywnym lub właśnie działania przeciwko swojemu zespołowi, dlatego współpracujcie i postarajcie się odnieść sukces całym teamem!
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

HashiraAktualizacje
Pierwszą rzeczą, którą chcemy wam przedstawić jest kompletny rework specjalizacji DSów Ne. Dzięki ciężkiej pracy Kireia, teraz każdy zabójca dokładnie będzie wiedział jak działa jego klasa. Pojawiło się także wiele nowych "ficzerów" jak chociażby możliwość tworzenia protez bojowych przez rzemieślników. Wierzymy, że te zmiany pozwolą wam poczuć jak ważnym elementem organizacji jesteście, a także jak ważne jest wasze wsparcie od strony pełnionej funkcji.
Oprócz tego na Road to Hashira przygotowano temat z tworzeniem modyfikacji technik, a także tworzeniem własnych form, dodano "Pracownię Mistrza Kozuki", w której każdy gracz stworzyć może swoje własne przedmioty, medykamenty, bronie, techniki czy chociażby chowańce, a także kwietniowy update dla demonów z tematem "Manipulacja Ciałem". Dodatkowo aktualizacja tematu z listami gończymi oraz stworzona Arena Walk, którą znaleźć można w dziale Offtop. 
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

DreamySeattleFabularne kalendarium
Przychodzimy do Was z propozycją nowego, usystematyzowanego kalendarium fabularnego ważnych wydarzeń z Seattle i nie tylko, z którego możecie (choć nie musicie!) korzystać w trakcie gry na forum. Od dzisiaj, w tym wątku regularnie będą pojawiały się drobne aktualizacje dotyczące najważniejszych i najciekawszych wydarzeń, jakie mogą mieć wpływ na życie Waszych postaci. Jaki jest cel? Zależy nam, abyście mogli stale urozmaicać swoje rozgrywki. Jeśli więc potrzebujecie dla swoich postaci tematu do rozmowy nad filiżanką kawy, ciekawego wydarzenia, na którym moglibyście oprzeć rozgrywkę, albo wymówki, żeby zwolnić się z pracy (na przykład wykręcając się szalejącym w Seattle wiatrem albo przebudową głównej trasy wlotowej do miasta…) - w tym wątku znajdziecie o tym informacje!
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

LondonEyeZmiany w administracji
Naszą ekipę niestety opuścił Eze, któremu bardzo dziękujemy za wkład w życie forum. Bez niego na pewno nie powitalibyśmy Was z nowym wyglądem! Życzymy wszystkiego, co najlepsze i mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas zajrzy!
Wyłoniono postacie miesiąca, pojawiły się nowe zadania w systemie punktowym, a w weekend odbyło się polowanie na pisanki.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

 

GranicaPBFFotorelacja
W tym tygodniu, w Donosicielu, czyli na naszym blogu, pojawiała sie niezwykle obszerna fotorelacja ze zlotu granicowiczów, który odbył się w 2021 roku w Halloween. Dekorację, przebrania, kapelusze, kigurumi, królowe, księżniczki, lisze, a nawet Merida i cezar z "Gladiatora". Wonsz przebrany za Wensza i admin Meru za Sticha. Były tańce, śpiewy, skooma ze Skyrima i Szkot znad Bałtyku. Mało? Chcecie więcej? Koniecznie wejdźcie i obejrzyjcie tą szaloną fotorelację: FOTORELACJA
Adres forum: https://granica-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz