Vision News 13.06.2022

X Men RPGGracze poszukiwani!
Administracja X-Men RPG opublikowała najnowszą listę postaci z kanonu Marvela, które można przejąć. Pełna i zawsze aktualna lista znajduje się tutaj. Zgłaszać się należy na forum w dziale Dla Gości, które znajduje się na dole strony głównej, poprzez prywatną wiadomość na Fanpage'u albo poprzez Discord na PW do Jane Weller#7866. Można również cały czas tworzyć inne postacie z kanonu, a także własnych, autorskich bohaterów.
Adres forum: http://xmenrpg.webd.pro

 
CzarodziejeZapisy na wakacje
Jak co roku uczniowie i studenci Hogwartu, wraz z kadrą nauczycielską ruszają na wakacje. Dorośli, którzy nie są pracownikami Hogwartu również mogą pojechać na wakacje zarówno rekreacyjnie, jak i w ramach pełnienia roli opiekunów - dowolnie! Wakacje pojawią się około 10 lipca. Fabularnie wakacje trwają od 11.07 do 21.08. Zapisy będą otwarte do samego końca trwania wyjazdu. Uczestnictwo nie jest obowiązkowe, ale bardzo do niego zachęcamy, zwłaszcza wszystkich amatorów cydru! Przypominamy, że podczas wakacji nie będzie możliwości pisania w Hogwarcie.
Administracja Czarodziejów zaprasza uczniów i studentów do udziału w egzaminach, a ponadto poszerzono listę przedmiotów dodatkowych na egzaminach.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

DreamySeattleOgłaszamy nabór do administracji!
Szukamy osoby dysponującej odpowiednią ilością czasu, aby pomóc nam w prowadzeniu forum. Zależy nam na osobie, która wesprze nas w kwestiach organizacyjnych, a także technicznych i/albo fabularnych. Nie wymagamy doświadczenia w każdej każdej z powyższych kwestii, zależy nam jednak na osobie, która zaangażuje się we wspólne budowanie forum.
Zgłoszenia kierujcie na konto Dreamy Seattle, w tytule wiadomości wpisując “Administracja - nabór”, a w treści kilka słów o sobie – informację o doświadczeniu w administrowaniu forum, działalności MG, umiejętnościach technicznych, ale również kilka słów od siebie, które pomogą nam Was lepiej poznać.
Na wiadomości czekamy do 21 czerwca.

Grono administracyjne opuściła Annalee. Ponadto administracja zapowiada nową formę aktywności fabularnej, która będzie alternatywą dla zbieranych do tej pory punktów.
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz