Wiele rzeczy wymaga czasu, by miały sens i solidny fundament. Często o wiele więcej, niż byśmy sobie tego życzyli, lecz decyzje podejmowane zbyt pochopnie często nie wychodzą nikomu na dobre, pozostawiając po sobie jedynie niesmak. Nie chcieliśmy, by grupa forów zrzeszonych była jedynie chwytliwą nazwą. Nie jest to po prostu zbiór ciekawych PBFów o długich tradycjach, ale również kolektyw ludzi, którzy wspólnie potrafią i chcą wpływać na scenę gier forumowych. Do tej pory fora członkowskie stanowiły cztery PBFy - Hogwart Dream, Hellgates, Mgławica Mocy i Nimnaros. Jak kilkoro z Was pewnie zauważyło, ten ostatni zniknął ostatnio z listy. W związku z przedłużającymi się pracami renowacyjnymi, jego administratorzy poprosili o usunięcie forum z grupy do czasu, gdy w pełni stanie ono na nogi. Naturalnie Nimnaros zawsze powitamy z otwartymi ramionami i osobiście mam nadzieję, że dojdzie do tego już niebawem. Jednak nie o Nimnaros jest ten tekst.


   Z ogromną przyjemnością chciałbym ogłosić, że grupę forów zrzeszonych VL zasiliła Herbia, forum oferujące dojrzały autorski świat fantasy w ciężkim klimacie potu, krwi i tajemnicy. Mające swe początki już w 2008 roku,wykreowało bogaty, ale przystępny świat, w którym tworzenie postaci nieskrępowane jest standardowymi listami klas, profesji czy czarów. Gracze mogą uczestniczyć zarówno w sympatycznej społeczności użytkowników, jak i fabularnej rozgrywce opowiadającej o zmaganiu się ze słabościami, ponoszeniu konsekwencji swych decyzji i odkrywaniu tajemnic: starożytnych zagadek i współczesnych spisków.


   Jestem przekonany, że zarówno Vision Lighthouse, jak i Herbia skorzystają na tym kroku. Tymczasem niezaznajomionych z forum zapraszam do jego nowego tematu w grupie forów zrzeszonych, bądź do wątku na forum VL.

 

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz