Black Clover PBF - Potrzebna pomoc.

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez CheerfulBarserker » 11 cze 2019, o 16:10

Znudzeni Naruciakami, FT czy Bleachami ? Ja również. Przyznam, że ze smutkiem obserwuję jak kolejne fora o tematyce Naruto padają czy też drastycznie tracą graczy, inne tematyki M&A mają się nawet nieco gorzej. Wydaje mi się, że to po prostu zmęczenie materiałem i tutaj wkracza Black Clover!

Zamysł jest prosty, szukam 2-3 osób do pracy nad pierwszym w Polsce (chyba, ale skoro nie ma na vl to pewnie nie ma w ogóle) PBF o tematyce Black Clover.

Czym jest Black Clover ? Opowiada historię Asty, sieroty znalezionego pod kościołem wraz z drugim chłopcem Yuno. Obaj gonią za tym samym marzeniem, obaj chcą zająć posadę Wizard King'a, to taki odpowiednik Kage z uniwersum Naruto. Oczywiście głowny bohater nie może mieć zbyt kolorowo, zatem startuje zupełnie bez magii, podczas gdy jego rywal Yuno jest idealnym przykładem shounenowego geniusza. Ostatecznie jednak Asta otrzymuje swój grymuar i wraz z Yuno dołączają do rycerzy chroniących królestwo...

Obecnie tworzenie forum to dopiero pomysł (dość mocno przemyślany) , chodzi o to, że sam nie będę w stanie postawić forum i zająć się nim samodzielnie dlatego szukam wspólników. Poszukuję zatem drugiej osoby na stanowisko Head admina i grafika, oczywiście jeśli zgłosiłoby się więcej osób zainteresowanych współpracą przyjmę chętnie.

Od siebie mogę dodać, że mam duże doświadczenie w adminowaniu, jednak będzie to moja pierwsza próba stworzenia czegoś całkowicie od 0.

To w jaki sposób będzie działało forum, jak będzie wyglądało i tak dalej, będzie to kwestia wspólna, jestem otwarty na pomysły innych, chociaż swój zarys już mam.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana odezwij się w tym temacie, może zostaw kontakt lub pisz na e-mail: sinofpride93@gmail.com
CheerfulBarserker

Postprzez Jane Weller » 11 cze 2019, o 23:35

Fajnie zobaczyć, że w dzialen mangowo-animowym coś się dzieje nowego.
Jeśli chcesz poszerzyć odzew to wpadnij też na serwer discord Tekstowych Gier Fabularnych. Jest tam sporo ludzi, którzy nie bywają na VL, a siedzą w anime. Tutaj masz link https://discord.gg/486FtEf
Obrazek
Jane Weller
Administrator

Numer GG: 7242321
Discord: Jane Weller#7866

Postprzez Glorien » 16 lip 2019, o 07:40

Pomysł mi się podoba. Widzę tu multum możliwości, aby uprzyjemnić graczom rozgrywkę ^^

Mam tylko pytanie co do samej mechaniki, a ściślej mówiąc rozwoju postaci. Masz już coś nakreślone? Chociażby ogólną wizję?
Glorien

Numer GG: 3729153

Postprzez Meridion » 16 lip 2019, o 11:50

@up, wydaje mi się że zamieścił tutaj tylko info a nie zagląda, więc obawiam się że możesz nie otrzymać odpowiedzi ;) Wysłałem mu maila wczoraj i czekam na odpowiedź na razie.

Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Meridion

Powrót do Pytania/Pomoc