Nowe forum i potrzebna pomoc

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez Jiro » 30 sie 2019, o 09:39

Hejka, wraz z kilkoma starymi wyjadaczami tworzymy nowe forum, szukamy do pomocy dwóch osoby (aktualnie jest nas czwórka). Forum będziemy opierać o uniwersum znane i przez pewną cześć osób nielubiane, ale to tylko opierania się i zaczerpnięcie ciekawych rzeczy. A więc forum w uniwersum Naruto, nie oparte fabularnie o M&A, zaczerpnięte zostaną techniki, umiejętności itp. Aczkolwiek chcemy zrobić forum przystępne dla osób które niekoniecznie znają w jakimkolwiek stopniu świat Naruto i tak żeby nie trzeba było wiedzieć kto to jest w ogóle Naruto, by dołączyć do naszej fabuły i dobrze się przy tym bawić.
Więc potrzebujemy dwóch osób do pomocy przy opisywaniu wielu rzeczy, jesteśmy otwarci na pomysły i własne rozwiązania, można zgłaszać się tutaj w temacie lub na gg 43045791
Jiro
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sie 2019, o 09:08

Postprzez Meridion » 30 sie 2019, o 20:18

Hej! Fajnie widzieć, że powstaje coś nowego. Jeśli potrzebujecie pomocy z skryptem forum i dostosowaniem go do własnych potrzeb, mogę pomóc w tym względzie. Jeśli natomiast chodzi o opisy, to niestety, aż nadto mam z tym roboty u siebie ;)


Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Avatar użytkownika
Meridion
 
Posty: 72
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 19:47

Postprzez Narmi » 7 wrz 2019, o 16:06

W swoje umiejętności pisarskie nie wierzę, ale jeśli będziecie potrzebować kogoś do mozolnej pracy pokroju szukania danych rzeczy w odcinkach (np. w celu robienia screenów technik) itp. to z chęcią pomogę. Z pewnością będę też czekać na pojawienie się tego forum i nowe informacje, nie ważne ile to zajmie :D
Narmi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2019, o 11:43

Postprzez Meridion » 11 wrz 2019, o 17:28

Cóż, autor tematu chyba szybko zrezygnował z pomysłu, skoro nie ma żadnego odzewu z jego strony, na chęci pomocy ;)


Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Avatar użytkownika
Meridion
 
Posty: 72
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 19:47


Powrót do Pytania/Pomoc

cron