Poszukiwany chętnego do pomocy przy PBFie

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez Nekrin de Nekrinius » 10 lis 2019, o 02:16

Ori, szukam kogoś chętnego do pomocy przy prowadzeniu/rozwijaniu/reklamowaniu forum PBF w tematyce autorskiego uniwersum fantasy.

Jedyne czego wymagam to chęci (Nie będę wymieniać tak oczywistych rzeczy jak ortografia czy wyobraźnia gdyż każdy kto się bawi w świecie RP pisanym chyba to posiada ;) ), obowiązków można znaleźć wiele: Od prowadzenia rozgrywki, wymyślania mechanik po moderowaniu wątków i aktualizowaniu informacji kończąc na reklamowaniu forum, ulepszania stronki oraz motywowaniu. Przez dłuższy czas prowadziłem forum sam czasami mając kogoś do pomocy niedoświadczonego komu się szybko kończyła ochoty 'zabawy' w prowadzeniu PBFa, mi samemu od paru miesięcy jest ciężko robić to przez życie realne oraz ciężkie godziny pracy więc przyznałem Sobie że potrzebuje kogoś w tym też.

Nic więcej nie mogę powiedzieć bo już wszystko powiedziałeś, szukam kogokolwiek z chęciami do pomocy w dalszym prowadzeniu tego forum oraz przelewania mojego uniwersum do świata internetu. Dziękuje wszelkim czytelnikom za przeczytanie tego i jeśli jest ktoś chętny to może napisać tutaj w wątku bądź prywatnie tu lub na discordzie: Nekrin de Nekrinius#4601
Ori! Sjań ńdum Nekrin de Nekrinius
Nekrin de Nekrinius

Powrót do Pytania/Pomoc