Pomysłodawców i ekipy na His Dark Materials

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez DiWorg » 23 lis 2019, o 16:23

Panie i Panowie, szanowna publiczności grona PBFowego,

Poszukuję odważnego grona ludzi o złotych myślach, które wraz ze mną rozpatrzyłoby koncept fora opartego o His Dark Materials, dla niektórych znanego także jako tytuł jednej z części serii – Złoty Kompas. Nie wymagam przy tym żadnej większej znajomości całości trylogii, wystarczy jakieś podstawowe pojęcie z serialu czy filmu.
Sam pomysł jest, ale trzeba by przejść z nim od ogółu do szczegółu i skupić się na konkretnej wizji. Póki co jest to projekt w powijakach, jednak jeżeli nie jest ci obca sztuka grafiki i kodowanie nie jest dla ciebie czarną magią, to śmiało, także zapraszam (będę wielbić po wieczność, o boskie istoty). Póki co forum nie jest stawiane na niczym konkretnym, dostosuję się do opinii ekipy i kodera.

Także jak ktoś chciałby się dołączyć do tej burzy mózgów to śmiało, możecie pisać na PW, Discordzie (Worg#3881) czy GG (46037600).
Avatar użytkownika
DiWorg
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2019, o 14:35
Numer GG: 46037600

Powrót do Pytania/Pomoc

cron