CHĘTNI DO POMOCY STWORZENIA EROTICANU

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez Dedpinkbicz » 6 lut 2020, o 17:14

Szukam pomocy w tworzeniu forum EROTICAN
Kontakt telefoniczny na whatsupp - + 48 792 518 392
Kontakt komunikatorem na gadugadu - 703 028 31


Cytat topicu BEGIN TO EROTICAN
" Krótki wstęp do świata Eroticanu - miejsce, akcja, czas, polityka, sytuacja, ciekawostki, technika, rozwój, grywalność postaci, rozgrywka. Po tym poście będziesz, powinieneś, może już pojawi się w myślach zarys twojej postaci i zarejestrujesz się, a my z chęcią pomożemy Ci jeżeli przerazi Cię masa tematów w uniwersum, kompendium. Kontakt przez prywatną wiadomość lub gadugadu na profilu użytkownika Erotican.

W świecie Eroticanu akcja rozpoczyna się na planecie Ziemia, w czasach dwudziestego trzeciego wieku, a dokładnie roku 2225, w mieście Megacapitol, stolicy Imperium Słonecznego powierzchni ponad stu kilometrów kwadratowych, na terenie dawnego Londynu na wyspach brytyjskich. Rejestrując się na forum masz możliwość napisania, stworzenia postaci która będzie uczęszczała do uniwersytetu królewskiego jako student, gdzie twoja postać szybko zdobędzie fabularnie wykształcenie, które da jej wysoko postawioną pozycję i pracę nawet na dworze królewskim. Możesz też zacząć przygodę jako zwykły mieszkaniec, obywatel, cywil z prostą, a nawet fizyczną pracą na budowie i wzbijać się po szczeblach zawodowych do pozycji menadżera, kierownika działu, szefa czy właściciela firmy albo członka zarządu. Masz też możliwość bycia kimś ważniejszym, czyli wystartowaniu w świecie polityki jako sekretarka czy asystent w biurze senatora, sędziego czy gubernatora, podawać kawę aż osiągniesz sukces na arenie politycznej i sam w końcu wystartujesz w wyborach jeżeli nie odpowiada Ci wpierw nauka w szkole czy życie szarego mieszkańca. Grę możesz zacząć też jako służba na dworze królewskim, w pałacu, gdzie mnóstwo jest miejsca dla takich jak Ty, bo ród który aktualnie panuje jest liczny a posiadłości ma wiele, gdzie możesz być sprzątaczką, kucharzem, kelnerem, ogrodnikiem czy stajennym. Twoje życie możesz także przekazać do służby mundurowej, czyli dołączyć do departamentu policji, gwardii lub armii imperialnej jako młody żołnierz. W swojej ścieżce fabularnej możesz dołączyć nie tylko do tych podstawowych, ale nawiązać kontakt z podziemnym światem, półświatkiem kryminalnym i zostać gangsterem mafii albo dołączyć do rebeliantów. Możesz także odkryć, w sobie powołanie i dołączyć do organizacji ekspedycyjnej wszechświata, która odkrywa sekrety poza układem słonecznym albo wejść na ścieżkę wiary, sekretnego kultu wierzącego w egzystencję, bóstw z innego wymiaru, tak zwanego „świata za lustrem”. Jest także wiele innych ścieżek, które twoja postać na pewno przeżyje, gdyż zasadą solidną tego forum, tej gry, jest wszechobecność mistrzów, którzy tworzą dla waszych postaci wątki fabularne nawet w codziennym życiu.

Poziom rozwoju technicznego & technologicznego świata Eroticanu skupia się wokół klonów, sztucznie wyhodowanych ludzi, sztucznej i komputerowej inteligencji, ulepszeń cybernetycznych dla ludzi zmieniając ich w cybernetyczne organizmy żywe, czyli tak zwane cyborgi lub stworzone od postaw, cybernetyczne organizmy zwane androidami, które często przypominają cieleśnie ludzi. Nowoczesnymi rdzeniami silników, generatorów, akumulatorów, napędzanymi & zasilanymi najcenniejszym minerałem krystalicznym na rynku, podobnym do diamentu, lecz przechowującymi setki megaton energii. Kryształ jest wydobywany z kilku planet, w układzie Pandora, zwany „kryształami arclightu” na cześć odkrywcy, który pierwszy odkrył ten zasób i dzięki temu wzbogacił się na tyle żeby dzisiaj jego ród był mianowany rządzącym rodem królewskim. Urządzeniami zdolnymi do teleportacji żywych i nieżywych ciał niebieskich z planety na orbitę, na której znajduje się statek kosmiczny. Technologia dzisiaj jest jak magia opowiadania w książkach i przedstawiana w filmach, ten kto zajmuje się nią szybko stanie się bogaty, bo jest ona bardzo drogocenna a popyt na nią jest ogromny, praktycznie wszystko dzisiaj obraca się wokół tego. Istnieje świat wirtualny, Internetu który rozwinął się na tyle w tym wieku, że można być w Internecie „fizycznie” czyli wirtualnie, podłączonym siecią neuronową umysłu do sieci i serfując po sklepach amazon, gucciego, dolce gabbana i addidasa.

Imperium słoneczne jest rządzone przez królewski ród Arclight, których posiadłości znajdują się poza miastem a rządzący imperator dzieli się niewielką władzą ustawodawczą, wykonawczą z prawie tysięcznym senatem. Od stulecia wojsko walczy z siłami rebelianckimi, w całym układzie. Ruch oporu celem obrał sobie walkę z systemem, tak samo w świecie fizycznym jak i cybernetycznym, gdyż władza jest dzisiaj surowa, sprawnie i szybko dzieli ludzi na biednych i bogatych, a zwłaszcza zmiennokształtnych, którzy są zamykani w gettach, dystryktach, a jest ich mnóstwo, dziesiątki milionów porzuconych, wyrzuconych na śmietnik. Dochodzi do tego walka sił funkcjonariuszy prawa z podziemną mafią, która ewoluowała z pojedynczych grup przestępczych, do organizacji zrzeszonej dawno temu w jedną silną grupę złożoną między innymi z dawnej yakuzy, mafii włoskiej, kartelów meksykańskich etc. Wszechświat jest badany przez wielką grupę ekspedycyjną, która miała swoje początki w dawnej grupie NASA z stanów zjednoczonych, których dyrekcja rekrutuje nowych kosmonautów, podróżników i wymaga wiele od nich, czasami za wiele. "
Dedpinkbicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lut 2020, o 15:51
Numer GG: 0

Powrót do Pytania/Pomoc

cron