Przedstawmy się

Dział przeznaczony do dyskusji na tematy zupełnie niezwiązane z PBFami i RPG.

Postprzez Misza » 14 sie 2015, o 11:50

Cześć wszystkim. Jestem Miłosz, VL czytam już jakiś czas, ale jakoś niewiele miałem do powiedzenia :) Tutejsza ksywka związana jest z moim roleplayowym rusofilizmem, objawiającym się zwłaszcza w Second Life'ach i SAMP. Obecnie gram na Zewie. Poza internetem pykałem w gry bitewne, warhammera roleplay. Przybyłem tu poprzez Midgard- Roleplay, czyli projekt Vasemira na platformie Ghotica. Od ponad roku zbieram się do stworzenia postaci na Herbii, a każda kolejna koncepcja postaci ląduje w koszu nie będąc IMHO wystarczająco dobrą :D

Pozdrawiam.
Misza

Postprzez Szkopul » 11 wrz 2015, o 17:39

Witam się ze wszystkimi. :)
Na imię mi Michał, jestem studentem z Warszawy. W świecie PBF-ów siedzę już kilka ładnych lat. Sam nie pamiętam, jak odkryłem Vision Lighthouse, po prostu pewnego pięknego dnia znalazłem się na łamach serwisu. Zazwyczaj jedynie czytałem VL, nie udzielając się zbytnio na forum. Rejestrowałem się dwa, czy trzy razy pod innymi nickami, których już w sumie nawet nie pamiętam.

Lubię fora z charakterem, na których mogę się wyżyć, projektując ciekawe postaci. Chętnie pomogę również z szeroko pojętym projektowaniem fabuły. Zaczynałem za czasów, kiedy w postach pisało się po dwa-trzy zdania. Dłużej zabawiłem na: Granicy, Seven Kingdoms i Darkest Night. Przez kilka chwil byłem też obecny na Outbreaku, ale to jednak zbyt czasochłonna dla mnie zabawa. Aktualnie bawię się na Zigguracie i z grupą znajomych wdrażamy w życie nasz projekt na forum. Szczerze? Nie wyobrażam sobie, że kiedyś mógłbym przestać bawić się w ten sposób, a dorosłość już puka do moich drzwi. Mam nadzieję, że nie będzie zazdrosną kochanką. :)

Mogę śmiało powiedzieć, czego nie lubię - jest to ludzka pretensjonalność. Szukanie dziury w całym i wszczynanie wielkich awantur z byle powodu. Ubolewam też nad tym, że na siłę próbuje się profesjonalizować PBF-y i wydajemy na ich temat opinie, które często nie wnoszą nic konstruktywnego do rozwoju forum. Osobiście jednak usilnie staram się nie funkcjonować w ten sposób, ale potrafię otwarcie wypowiedzieć się, co mi się w danej grze nie podoba.

Liczę, że tym razem zabawię na forum VL dłużej i że userzy tego serwisu mi pomogą.

Pozdrawiam serdecznie ^ ^

@EDIT: Jeśli chodzi o tekst pisany, wynajdę błąd nawet tam, gdzie nie widzi go większość śmiertelników. I nie, nie studiuję polonistyki. xD
Szkopul

Numer GG: 8327362

Postprzez finchmush » 22 wrz 2015, o 22:28

dobry wieczór wszystkim :) Jacek jestem :)
finchmush

Postprzez venerablepo » 15 paź 2015, o 13:51

wypadałoby się, żebym to i ja się przywitał :) Bartek z tej strony
venerablepo

Postprzez LadyFromEast » 3 lis 2015, o 08:52

Witam szanownych forumowiczów :)
Na imię mi Iwona, choć w Internecie posługuję się głównie nickiem "LadyFromEast". Mieszkam sobie na wschodzie Polski i studiuję Architekturę, niedługo bronię magistra. W świecie rpg i pbf nie siedzę długo, będzie to około 4 lat, z czego na samych pbfach gram może ze dwa lata. Zadomowiłam się tu jednak na dobre i nie planuję szybko odchodzić :)

O VL dowiedziałam się.. Dzięki Wam, ponieważ dostałam wiadomość o dodaniu do Waszej listy forum, które administruję wraz z teamem znajomych :) Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie i liczymy na owocną współpracę :)

Grywam głównie na zwierzęcych pbfach, w praniu jakoś tak wychodzi, że z tych zwierząt najczęściej wcielam się w wilka.

Pozdrawiam :)
Obrazek
LadyFromEast

Numer GG: 2244673

Postprzez Drzuma » 4 lis 2015, o 16:41

Wilki. Ach. Sama tak zaczynałam :D
Witaj Iwono w świece PBFów, które jak czarna dziura, potrafią zassać i już nie oddać ;3

Pozdro
~Ami
Drzuma

Numer GG: 38407189

Postprzez lukaszmigura » 14 sty 2019, o 22:40

cześć, Dzisiaj chciałbym podzielić się moimi tekstami z nurtu jakim jest science fiction, a dokładniej postapokalipsa. Przy okazji zapraszam na https://lukaszmigura.com/konkursy-literackie/.
Swoje teksty publikuję na https://lukaszmigura.com. Jeśli lubisz opowiadania, zapraszam.
lukaszmigura

Postprzez Pawel » 15 mar 2019, o 12:28

Cześć wszystkim. Jako osoba zajmująca się pędzlem i piórem interesuję się szeroko pojętą fantastyką.
Od pewnego czasu interesuje mnie także tworzenie map i dlatego postanowiłem założyć osobny wątek na ten temat w "Off topicu".
Pawel

Postprzez Nielatajacy » 4 lip 2019, o 15:10

Hej. Przywitam się i ja. Jestem Marcin. Czytam, piszę, gram! ;)
Nielatajacy

Postprzez Meridion » 15 lip 2019, o 13:06

Nielatajacy napisał(a):Hej. Przywitam się i ja. Jestem Marcin. Czytam, piszę, gram! ;)

Hej, co czytasz, co piszesz i gdzie grasz? :P

Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Meridion

Postprzez holly_woodemia » 11 sie 2019, o 20:31

holly_woodemia to dziewczę nierzadko mściwe, lubiące swojego pluszowego kotka i traktujące go jakby ten był żywy. Wydaje pieniądze na artykuły plastyczne które i tak większość swojego żywota spędzają w szafce, w pokoju po siostrze. Lubi czytać mangi i powieści (najlepiej psychologiczne i thrillery), to dziewczę, które wita Was serdecznie.
holly_woodemia

Numer GG: 5651614

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim i niczym