(Anty)kreatywnie

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą pochwalić się swoją, szeroko rozumianą, twórczością artystyczną - prozą, poezją, grafiką, śpiewem czy figurkami z plasteliny, a także blogami, portfoliami, galeriami itp.

Postprzez Therion » 7 lut 2014, o 21:12

Tak więc co? Prowadzę własnego bloga od jakiegoś czasu i sądzę, że nie zrezygnuje z tego szybko. Piszę opowiadania, wiersze i różne rzeczy związane ze sobą... No może i nie jest to blog najwyższych lotów, ale jednak warto się polecić. Nie mam pojęcia czy pisze ciekawie, bo nikt nie raczy skomentować mojej twórczości. Warto samemu sprawdzić jak to jest ze mną i mym pisaniem. Polecam się na przyszłość!
Therion

Numer GG: 45091771

Postprzez Therion » 29 mar 2014, o 00:37

Wampiry; synowie i córy Lilith. Piękne i bardzo mądre istoty, choć łaknące krwi zwykłego śmiertelnika. Śmiertelnie groźny twór człowieczej wyobraźni, który nawet dziś można ukształtować bardzo oryginalnie. (czytaj dalej)

Przygodę z grami nie potrzebującymi prądu (jedynie kilku znajomych), zacząłem w wakacje 2012 na zlocie Piekielnych Bram. (czytaj dalej)
Therion

Postprzez Therion » 7 kwi 2014, o 20:29

Obrazek

Superwulkan jest super ze względu na to, że krater zajmuje do kilkunastu kilometrów. Dodatkowo kiedy owe zjawisko przyrodnicze jest uśpione, powstają na nim piękne, choć wciąż niebezpieczne cuda natury... (czytaj dalej)

Obrazek

"Ja jako wierszokleta,
Zwykły człowiek, młody „poeta”.
Może i naiwny dziwak" (czytaj dalej)
Therion

Postprzez Therion » 13 kwi 2014, o 15:33

Obrazek

Dzisiaj mija im pół roku, jak pełzam po blogosferze szukając uznania i pisząc o tym, co lubię. (czytaj dalej)

Obrazek

Czy koszmar to naprawdę nic groźnego? Jeżeli ma się szczęście, to owszem. (czytaj dalej)
Therion

Powrót do Nasza twórczość