LFE Rysuje

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą pochwalić się swoją, szeroko rozumianą, twórczością artystyczną - prozą, poezją, grafiką, śpiewem czy figurkami z plasteliny, a także blogami, portfoliami, galeriami itp.

Postprzez LadyFromEast » 17 kwi 2016, o 16:19

Skoro już jest cały dział przeznaczony na podobne wątki, stwierdziłam, że i próbkami swojej twórczości się podzielę, bo czemu nie.
Rysuję "na serio" (a więc z zamiarem rozwoju a nie tylko żeby cokolwiek nabazgrać i mieć z głowy) od kiedy skończyłam 10 lat, zatem trwa to już lat 14. Początki, jak to początki - były ciężkie, z wieloma sprawami nadal jest ciężko jeśli nie ma refa pod ręką, ale człowiek uczy się i ćwiczy całe życie. Rysunek artystyczny to moje hobby choć czasami zdarzy mi się podłapać zlecenie. Z zawodu jestem architektem, więc robię domki mniejsze, większe, wnętrza domków i różne inne pokrewne rzeczy. Uprawnień jeszcze nie mam, za jakiś czas planuję bronić magistra, praca magisterska jest, że tak to ujmę, w trakcie.
Rysuję głównie tradycyjnie, z cyfrowych spraw robię głównie tribale, mapy - tu mam na koncie kilka mam do pbfów, podkolorowuję szkice.
W Internecie spotkać mnie można głównie pod tym nickiem, choć ostatnio przechodzę na sygnowanie swojej twórczości, zwłaszcza zawodowej, swoim imieniem i nazwiskiem.
Kilka profili, stron:
http://milewska.weebly.com
http://ladyfromeast.deviantart.com
http://www.furaffinity.net/user/ladyfromeast/
http://imilewska.tumblr.com

Przechodząc do meritum, próbki twórczości (w spoilerze, bo nie chcę rozciągać niepotrzebnie wątku) :
Spoiler:
Obrazek
Avatar użytkownika
LadyFromEast
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 08:18
Lokalizacja: Lublin
Numer GG: 2244673

Powrót do Nasza twórczość

cron