Deux ex Machina

Miejsce, gdzie chętni mogą poprowadzić lub wziąć udział w krótkiej sesji PBF. Jest to też niezły sposób na reklamę swojego PBFa - dla niezdecydowanych możesz poprowadzić szybką misję w klimatach Twojego forum.

Postprzez Chromy » 28 sie 2013, o 20:22

Potrzeba dwóch graczy do super fajnej gry strategicznej prowadzonej przez mojego znajomego. Potrzeba osób zdecydowanych na grę i najlepiej z Wrocławia i okolic. Nie jest to stricte gra prowadzona na forum, wliczane też są epizody face to face. Gra jest prowadzona w świecie średniowiecznym/renesansowym z domieszką fantasy, gdzie gracz wciela się w władce państwa wykreowanego przez siebie. Ustala rasę, kulturę, ustrój polityczny i atut(np. nekromancja albo alchemia czy kawaleria - możliwości są dość duże ) Liczba miejsc ograniczona. Pisać na pw, po więcej informacji.
Obrazek

- Czy administrator może się mylić?
Avatar użytkownika
Chromy
 
Posty: 117
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 10:59

Postprzez Chromy » 4 wrz 2013, o 02:03

Mała aktualka, bo w sumie potrzeba ciągle dwóch osób, ale mogą to być wszystkie osoby(nie tylko miasta wrocławia i okolic) a z całego świata, które mają dostęp do internetu i trochę czasu. O rozgrywce nadal proponuje, żeby wypytać mnie prywatnie ;)
Obrazek

- Czy administrator może się mylić?
Avatar użytkownika
Chromy
 
Posty: 117
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 10:59


Powrót do Sesje forumowe

cron