Ravenhill

Postprzez Pianka » 23 cze 2020, o 09:09

Obrazek


Czarne chmury spowiły niebo nad Ravenhill. Zabójstwo nastolatki, zaginięcia mieszkańców w niewyjaśnionych okolicznościach, tylko po to, by wiosną odnaleźć ich gnijące ciała w górach. Bezsilność policji oraz wewnętrzne konflikty pomiędzy władzami miasta, a nadnaturalnymi istotami trzymających je w garści nie sprzyjają znalezieniu mordercy, który zachowuje się coraz śmielej.

Ci, którzy nie zdają sobie sprawy z istnienia wampirów drżą ze strachu przed nieznanym. Ci, którzy wiedzą o istnieniu krwiopijców, patrzą na nich podejrzliwie, a niektórzy z nawet wyruszają na własną krucjatę przeciwko nieumarłym. Budowany od blisko pięciu dekad pokój wisi teraz na włosku.

Wampirze Przymierze z niepokojem przygląda się sytuacji w mieście, obawiając się wydania ich pilnie strzeżonego sekretu. Czy to rzeczywiście oni odpowiedzialni są za to, co dzieje się w Ravenhill?

Po której stronie staniesz, gdy niebezpieczeństwo zaczepi Cię w ciemnym zaułku?Aktualne wydarzenia:
△ Celebracja letniego przesilenia stała się tradycją Ravenhill od momentu, w którym do miasta przybyli pierwsi Obrońcy. Według nich najkrótsza noc w roku symbolizuje zwycięstwo ludzkości nad wampirami. Z tej okazji zorganizowaliśmy losowanie (w którym mogą brać udział również osoby bez KP, ale zdobyte bonusy zostaną im dodane dopiero po akceptacji/ukończeniu karty), w którym można otrzymać magiczne przedmioty, punkty nagród, a także rozwinąć swoje umiejętności.
△ Grupa niezależnych dziennikarzy z bloga Raven's Nest zmęczona bezczynnością policji postanowiła rozpocząć własne śledztwo w sprawie niewyjaśnionych zabójstw oraz zaginięć w mieście. Czy dołączysz do nich i pomożesz złapać zabójcę Madeline Carter?
Avatar użytkownika
Pianka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 cze 2020, o 08:54

Powrót do Fantasy

cron