Dissidia - Final Fantasy

Postprzez BlackDream » 25 cze 2020, o 14:36

Obrazek
---Kliknij baner by dołączyć---


To Forum, na którym możecie wcielić się w dowolną postać i wyruszyć w Świat Wojny pod patronatem jednego z dwóch bóstwa – Spiritusa, Boga Magii oraz Materii, Bogini Technologii! Oczywiście, jeśli nie podoba ci się bycie „marionetką” możesz śmiało odkrywać tajemniczy świat na własną rękę. Forum stworzone jest w ten sposób, że nie potrzebujesz wcale wiedzy na temat gier Final Fantasy by grać! Wystarczy umiejętność pisania.

Chcesz być potężnym magiem? Sprytnym zabójcą? Obrońcą zdolnym przetrzymać każdy cios wroga? Och, żeby to były wszystkie z klas jakie macie dostępne! Do tego wasze postacie mają wiele możliwości rozwoju! Chcesz wiedzieć trochę o fabule? Otóż…

Dawno, dawno temu... Zanim narodzili się Spiritus i Materia, światem rządziły dwa pradawne bóstwa - Chaos i Cosmos. Chaos był okropnym tyranem, tworzył setki jak nie tysiące potworów, które wędrowały po ziemi, lądzie i powietrzu niszcząc każdą rzecz jaka tylko napatoczyła się na ich drogę. Niszczyły wszystko, roślinność, teren, niektóre zdolne były nawet do kompletnej destrukcji pogody. Cosmos, która rządziła tymi ziemiami nie mogła patrzeć jak jej piękne twory są sprowadzane do niczego innego jak zwykłej pożywki dla demonów. Nie umiała walczyć, jej moce nie były stworzone do tego by krzywdzić. Mogła tylko odwrócić się do Kryształowego Rdzenia Świata i prosić go o pomoc w walce z Bogiem, który niszczył wszystko na czym jej zależało. Oboje mieli takie same prawa do tego Świata, jednak przez ideologię Chaosa, nie było możliwości by żyć w pokoju. Rdzeń odpowiedział w końcu na jej błagania i wtedy właśnie z nieba spadło pierwsze światełko. Pierwszy Wojownik Światła pojawił się w Świecie Konfliktu. Było ich coraz więcej, a Cosmos mogła cieszyć się wsparciem by ratować ukochaną krainę. Jednak Chaos również zdołał wezwać pomocników. Wojownicy z różnych światów walczyli ze sobą by ostatecznie pokonać Boga Chaosu. Jednak Cosmos poświęciła swoje życie by odbudować świat i odesłać swoich sojuszników do ich światów.
Wiele lat po tym, narodzili się Spiritus i Materia. Kolejni strażnicy świata, potrzebni by ten mógł istnieć. Tym razem jednak Materia nie była w stanie znieść obecności przeciwnika, który mógł w każdym momencie zniszczyć te ziemie. Zwróciła się do Kryształowego Rdzenia o pomoc i otrzymała ją w takiej samej postaci jak jej matka. Wojownicy zaczęli napływać do świata, który zaczął żywić się i istnieć dzięki ciągłej walce. Rdzeń należący do Materii i Rdzeń należący do Spiritusa zaczęły ściągać do tego świata nie tylko wojowników, ale i miejsca z ich dawnych domów. Wszędzie teraz wiszą wyspy i ciągle przybywa nowych. Kto wie, czy ten konflikt w ogóle się zakończy?

Jeśli po przeczytaniu i obejrzeniu forum dalej się wahasz, zapraszamy do dołączanie na nasz serwer Discord, gdzie z wielką radością i zapałem odpowiemy na wszelkie pytanie i pomożemy stworzyć wam kartę postaci.
Avatar użytkownika
BlackDream
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 cze 2020, o 16:44
Numer GG: 46974414
Discord: BlackDream#0693

Postprzez BlackDream » 25 cze 2020, o 19:07Tak więc, nasze forum wystartowało w końcu na dobre, a razem z tym pierwszy ważny fabularnie event. Zapoznanie z Bogami i dowiedzenie się po co wszyscy Wojownicy Światła i Ciemności zostali sprowadzeni do Świata Wojny, wydaje się raczej banalnym tematem, ale od takich banalnych spraw trzeba jednak zacząć. Mimo, że łatwe, są jednak ważne, i tego się nie da zmienić. Spiritus i Materia muszą uświadomić swoich wojowników po co zostali sprowadzeni, w końcu nawet jeśli odmówią walki, szybko przekonają się, że inaczej nie da się w tym świecie przetrwać.
Oby obie strony konfliktu nie traciły ducha i wiary w powrót do swoich domów.
Avatar użytkownika
BlackDream
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 cze 2020, o 16:44
Numer GG: 46974414
Discord: BlackDream#0693

Postprzez BlackDream » 19 lip 2020, o 16:35

-----OGŁOSZENIE z FORUM #4-----

Witajcie kochani, mam nadzieję, że dobrze się bawicie~
Przychodzę do was z garścią informacji, niektóre już są znane inne nie, reszta dalej w planach... Zaczynając.

Mamy następującą liczbę graczy:
Order Chaosu: 8
Order Kosmosu: 5
Samotnicy: 2
Postacie Specjalne: 4 (6 licząc Bogów)

Klasy z ograniczeniami:
Dragoon: 2/3
Summoner: 1/3

Cieszy mnie ogromnie to jak licznie do nas przybywacie i dołączacie do wielkiej walki w Świecie Wojny~ Ale jak widzicie, większość graczy kieruje swoje kroki głównie do Spiritusa. Z tego względu, pragnę tylko powiedzieć, że do grona Spirtuna przyjmiemy jeszcze tylko 2 graczy, do pełnej 10. Bardzo zachęcam byście kierowali się do Materii, nie musicie być szczerze tymi "dobrymi" żeby u niej wylądować. Podział na dobro i zło nie zawsze jest trafny! Nic wam nie szkodzi, postawić swoje łapki u Materii. Jeśli bardzo pragniecie mieć więzy ze Spiritusem, zapraszam też do wybrania roli Samotnika, która da wam pełną swobodę wybierania swojej strony w konflikcie.
Kiedy po jednej i drugiej stronie zbierze się 10 graczy, wtedy możecie rejestrować się i robić co tylko chcecie! - pamiętajcie, że ograniczenia nie tyczą się postaci kanonicznych.

Zerkając na role - wciąż mamy miejsce w szeregach dla jednego dzielnego smoczego rycerza z włócznią i [strike]trenera pokemon[/strike] niezwykle wszechstronnego poskramiacza Summonów. Cieszy mnie, że ludzie nie rzucili się na te ograniczone role i nie zajęli ich od razu, ale też informuję, że wciąż możecie je zaklepać i przyjąć~ Zachęcam też do brania postaci z rolami: Strzelca, Obrońcy, Wsparcia i Białego Maga.
Wielu z was wybiera Zabójców i Wojowników, ale gwarantuję wam, że granie całą resztą ról będzie tak samo przyjemne i bardzo owocne. Każda klasa przyda się w walkach, szczególnie kiedy przyjdzie pora na specjalne zadania grupowe.

Zostając w temacie klas.
- Planujemy poprawić sposób ulepszania klasy i zastąpić wybór "Klasy Pobocznej" bardziej ciekawym rozwojem w konkretne lepsze klasy. Prawdopodobnie te zmiany zajmą trochę czasu do wprowadzenia, ale chciałam was poinformować, w razie gdyby ktoś z was miał już jakieś własne pomysły co do tego, jak mogłyby wyglądać drzewka rozwoju dla poszczególnych Klas. Jestem otwarta na propozycje, a wsparcie w tworzeniu na pewno zostanie wam wynagrodzone! Chętni do współpracy niech zgłaszają się do mnie na Discordzie, gdzie łatwiej jest mnie dorwać-

Przyjaznych informacji ciąg dalszy

Mamy nowych Mistrzów Gier w naszych szeregach! Wszyscy jednak dalej się uczą, więc nie bądźcie źli jeśli popełnią błędy, a gdy takowe zobaczycie - grzecznie ich poprawcie, ale nie krzyczcie, bo się biedni wystraszą.
Gromkimi brawami przytulcie~!:
Maletersa, najukochańszego kotka pod słońcem
Mię "Lubię matematykę" Riddle

Oraz zagrzejcie do boju uczącego się na razie na tę posadkę:
Sarę'sol Valerii
Avatar użytkownika
BlackDream
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 cze 2020, o 16:44
Numer GG: 46974414
Discord: BlackDream#0693


Powrót do Fantasy

cron