Resurectio 2: Necronomicon

Postprzez Markizka » 24 lip 2020, o 19:54

Obrazek
...Potrzebna pomoc w Złamanym Kijku, Hades Carrow wyszedł z piekła...


Lato, 1939 rok. Świat czarodziejów doszukuje się prawdy w tajemniczym pojawieniu się człowieka uznanego dotąd za martwego. Tajne ugrupowania walczą o wpływy. Mieszczaństwo karmi się skandalami arystokracji. Rzemieślnicy próbują zarobić na swej sztuce i wynalazkach. Każde użycie magii w nieautoryzowanym miejscu kończy się poważnymi konsekwencjami. Młodzież coraz śmielej odsłania łydki. Bale i festyny z pleceniem wianków umożliwiają tylko na chwilę odpoczynek od trosk codziennych. Odejście byłego Ministra Magii wciąż niewyjaśnione.

...Spróbowała zdjąć obrączkę, ale ona ani drgnęła. Wcisnęła sobie palec w usta, a zębami zagryzła złoto. Szarpnęła z całej siły. Na serdecznym palcu pojawił się czerwony ślad, zgodny z miejscem gdzie zęby prawie rozdarły skórę. Wypluła obrączkę, ciskając ją w dwójkę zakochanych...


♢ Nieskomplikowana mechanika opierająca się o statystyki i kości, ale przede wszystkim to, co zawarte w poście.
♢ Czas gry podzielony na kwartały – w każdym z nich można pisać sesje w dowolnym czasie, byle zmieścił się w danych trzech miesiącach.
♢ Świat możliwy do eksploracji dla każdego naukowca, czy poszukiwacza przygód, a także gotowy do rozbudowywania przez rzemieślników i twórców eliksirów.
♢ Żadne wydarzenie nie pozostaje bez echa dzięki systemowi Plotek oraz wiadomościach w Proroku Kwartalnym.
♢ Motywacja do gry w postaci Osiągnięć w różnych kategoriach, w tym indywidualne osiągnięcia dla każdej postaci co kwartał.
Rozbudowane profile pozwalające na niezwykle wylewną prezentację postaci.
♢ Dbałość o utrzymanie klimatu ubiegłego stulecia... i jeszcze kilku epok wstecz (czarodzieje już tacy są, ehh).
♢ Kanał na Discordzie wraz z powiadomieniami o nowych postach....Na brodę Merlina, przepraszam za tę reakcję. Niech tego pani nie bierze do serca, ale przypomina mi pani kogoś, kogo z całego serca nienawidzę...Markizka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2020, o 19:49

Powrót do Fantasy

cron