Morsmordre

Postprzez Yasi » 23 sie 2015, o 19:52

ObrazekMugolskie wojny światowe wstrząsnęły również światem czarodziejów; konflikt, którego czarodzieje nie potrafili pojąć, ciągnął za sobą ogrom nieszczęść, zniszczenia i śmierci. Niektórzy angażowali się w nie czynnie, broniąc Wielkiej Brytanii przed zniszczeniem. Mugole stanowili inny świat, konflikty o granice, wyższość jednych narodowości nad innymi, nie interesowały czarodziejów. Czarodzieje chcieli jedynie pokoju. Magia była sporym wsparciem podczas bitwy o Anglię.

Groza była tym większa, że daty II wojny światowej zbiegły się z datami wojny z Gellertem Grindewaldem, czarnoksiężnikiem, który w imię rzekomego większego dobra zapragnął zapanować nad światem mugoli i wyprowadzić czarodziejów z ukrycia. Plan ten, jakże szalony i zbrodniczy, miał zostać dokonany przy pomocy trzech tajemniczych artefaktów zwanymi Insygniami Śmierci. Grindelwald zdołał zdobyć Czarną Różdżkę, odebrał ją wytwórcy różdżek Gregorowiczowi, a przy jej pomocy siał terror wzdłuż i wszerz Europy, zdobywając kolejne wpływy. Jako pierwszą podporządkował sobie Bułgarię.

Znamiennym był pojedynek, który odbył się w 1945 roku pomiędzy nim a Albusem Dumbledorem, jego dawnym przyjacielem i wyjątkowo utalentowanym czarodziejem. Grindewald zabił Albusa, a siedem lat później na skutek wynegocjowanego z Ministerstwem Magii pokoju, przejął zwierzchnictwo nad Hogwartem.

Hogwart pod wodzą Grindelwalda podupadł. Niektóre rodziny, zwłaszcza słabszej krwi, zabrały swoje dzieci ze szkoły. Zaczęto w niej uczyć czarnej magii, wprowadzono wojskowy dryl na wzór wschodniego Durmstrangu. Grindelwald jednak rzeczywiście ucichł...

Nic nie słychać o Tomie Riddle, lecz jego bliscy znajomi, ludzie, którymi się otaczał w szkole, wiedzą, że mieszka w Anglii. O tajemniczych Rycerzach Walpurgii krążą plotki przez wielu uznawane za czcze teorie spiskowe.

Wciąż panuje chaos po wojennej zawierusze; wykorzystują to bandyci, ulice nie są bezpieczne. Panuje pokój, lecz nastroje nie są spokojne – coś wisi w powietrzu, choć trudno do końca wyczuć, czym to pachnie...- Fabuła forum rozpoczyna się w połowie lipca 1955 roku.
- Pięciu aktywnych i pełnych pomysłów Mistrzów Gry.
- Każda osoba zarejestrowana na forum zgadza się na interwencje Mistrza Gry w swoich rozgrywkach.
- Możliwość stworzenia postaci pierwszoplanowej należącej do grupy czarodziejów lub Rycerzy Walpurgii, a także drugoplanowych: mugola, ducha oraz dziecka.
- Gra w największej mierze toczy się w Londynie, lecz mamy dla was wiele innych ciekawych miejsc wartych odwiedzenia w dalszych zakątkach Anglii, a także innych państwach. A to wszystko podparte klimatycznymi opisami oraz zdjęciami.
- Dwie typowo magiczne wioski, znana z książek Hogsmeade i autorska Cliodna.
- Spis zaklęć i eliksirów stwarzający możliwość różnorodnych rozgrywek.
- Obszerny, autorski spis 28 szlachetnych rodów czystokrwistych, oparty na wiadomościach z pottermore oraz autentycznych wydarzeniach z historii, podparty specjalnie przygotowaną mapą Anglii.
- Opis realiów potterowskiego uniwersum w latach 50. oparty na wiadomościach z książek i pottermore dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z światem Pottera, a może po prostu chcą odświeżyć swoją pamięć.
- Przejrzysta i łatwa w odbiorze mechanika rozgrywek, luźno wzorowana na grach rpg, z użyciem kości procentowej.
- Możliwość rozłożenia punktów statystyk w sześciu kategoriach: zaklęcia i uroki, transmutacja, obrona, czarna magia, magia lecznicza, eliksiry, a także kondycja.
- Stwórz swoją różdżkę odpowiadającą charakterowi twojej postaci oraz potrzebom magicznym z pośród 66 typów drewna i 63 rodzaje rdzeni, czyniąc postać bardziej unikalną. Każde z drzew niesie ze sobą dwa punkty do danych statystyk, a rdzeń dodatkowe trzy.
- Szeroko rozbudowany sklepik, w którym możecie wymienić zdobyte punkty na przedmioty, zwierzęta, dodatkowe punkty statystyk, zaklęcia ochronne jednorazowego użytku, a także umiejętności – animagi, magii bezróżdżkowej, teleportacji oraz magii umysłu.
- Oryginalny wzór karty postaci.
- Rubryka na stan zdrowia postaci, aktualizowana wraz z rozgrywką.
- Opcja retrospekcji w specjalnie przygotowanym dziale, a także możliwość prowadzenia dzienników.
- Trzy forumowe gazety: Prorok Codzienny, Czarownica oraz Walczący Mag nie tylko do czytania, lecz także aktywnego udziału w życiu prasy poprzez listy, wywiady, a być może i własne artykuły!
- Konto specjalne Ain Eingarp, które przyjmie postać tego, kogo w danej chwili najbardziej pragniesz.
- Niespotykane opcje ShoutBoxu na serwerze forumpolish.

Yasi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 20:29

Postprzez Morsmordre » 18 wrz 2015, o 15:00

Ostatnie dwa tygodnie na forum Morsmordre owocowały w wydarzenia:

Fabularne

▲ Stypa ku pamięci Horacego Slughorna przybrała dla wielu osób zaskakujący obrót. Zapewne uzdrowiciele już podwijają rękawy, by zająć się poszkodowanymi.
W konsekwencji minionego wydarzenia powstał Zakon Feniksa. Gratulujemy założycielom, a wszystkich chętnych prosimy o cierpliwość - dołączenie do organizacji należy odegrać fabularnie i zostać przyjętym przez aktualnych członków Zakonu. Nie będzie dozwolone również tworzenie gotowych kart Zakonników.
▲ Zakończył się także kameralny mecz Quidditcha na moczarach Queerditch Marsh w Kornwalii.
▲ Kilku naszych aurorów zbierało podejrzane ślady, natrafiło na trop zaginionej reporterki i obecnie przemierzają korytarze katakumb pod Doliną Godryka. Czy niebezpiecznych? To się dopiero okaże.
▲ Natomiast dla wilkołaków nadeszła pierwsza fabularna pełnia, kilku z nich nie udało się znaleźć bezpiecznego schronienia i obecnie kryją swą obecność w lesie. Łowcy uzbroili się po zęby; do tej jednej nocy przygotowywali się cały miesiąc. Tydzień przełożony przekazał ważne informacje odnośnie ruin w Waltham Forest; jeden z Waszych współpracowników wpadł na wilkołaczy ślad i zastawił wnyki. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw, jakie niesie ze sobą pełnia, a lasy Waltham są doskonałym miejscem na urokliwą schadzkę.

Techniczne

▲ W profilach pojawiła się nowa opcja statusu krwi – zdrajca. Przewidziana jest dla postaci o krwi szlachetnej, które utraciły szlachecki status (zostały wydziedziczone przez szlachecki ród). Wszystkich zdrajców krwi uprzejmie prosimy o dostosowanie swojego profilu!
▲ Czułe na Wasze potrzeby umożliwiłyśmy również rzucanie kością podczas pisania szybkiej odpowiedzi.
▲ Od dziś za każde odegranie dowolnej postaci z niezależnego konta Ain Eingarp, niezależnie od ilości postów, można otrzymać 10 pkt na wskazaną postać, po zgłoszeniu odegranej rozgrywki.

Media

▲ Ukazały się nowe numery Proroka Codziennego i Czarownicy wzbogaconej o dodatek nadzwyczajny – zapraszamy do lektury.

Społecznościowe

▲ Wychodząc naprzeciw potrzebom graczy zapraszamy na forumowego team speaka. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
▲ Na moderatorkę zdecydowałyśmy się wybrać Selinę Lovegood jako osobę odpowiedzialną, dojrzałą i pomocną - gratulujemy, witamy w zespole i jesteśmy przekonane, że nasza współpraca przyniesie wyłącznie pozytywne rezultaty!
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 10 paź 2015, o 20:26

Obrazek


Fabularne


▲ Na forum rozpoczął się fabularny sierpień.

▲ Wszystkich graczy, niezależnie od statusu krwi zapraszamy na wielki sierpniowy festiwal w Weymouth, organizowany przez ród Prewett. Więcej informacji o czekających was atrakcjach znajdziecie w opisie wydarzenia.

▲ Na forum dostępne są przedmioty z eventowego jarmarku. Stargany pozostaną otwarte do końca fabularnego sierpnia.


Organizacyjne


▲ Zachęcamy do rozliczenia się z zakończonych wątków w miesiącu lipcu. Macie na to czas do końca fabularnego sierpnia.

▲ Zaszły zmiany w punktacji za rozliczane wątki. Od niedawna możecie otrzymać za nie więcej punktów. Następująco:
Za 3 i więcej ukończone wątki będzie przysługiwało 30 punktów, za 6 i więcej - 60 punktów, a za 9 i więcej - 90 punktów. Brane pod uwagę będą wyłącznie wątki liczące przynajmniej pięć postów na osobę oraz pochodzące z bieżącego miesiąca fabularnego, co za tym idzie - wyłączone zostaną wątki z myślodsiewni. Zgłaszać się po punkty będzie można aż do kolejnej zmiany kalendarza. Wszystkie te informacje znajdziecie w odpowiednim temacie.

Informujemy o prowadzonym naborze na mistrzów gry!
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 18 paź 2015, o 19:41

Obrazek

Fabularne

▲ Trwają zapisy na mini-event związany z nielegalnymi pojedynkami. Co nasi aurorzy są w stanie zrobić, by wślizgnąć się na te bezprawne, nokturnowe spotkania? Poszukujemy jeszcze dwóch chętnych aurorów!

▲ Przypominamy, że w Weymouth trwa festiwal lata.

▲ Podczas pierwszego dnia festiwalu ma miejsce konkurs dla wszystkich dzieci. Zachęcamy do kreatywnego zbierania magicznych jagód. Najlepszy pomysł zostanie oceniony przez pozostałych graczy na drodze głosowania, którego wynik może zaważyć na ostatecznym rozstrzygnięciu i wyłonieniu zwycięzcy.

▲ Trwają zawody alchemików. Komu uda się uwarzyć najlepszy eliksir miłosny z czarojagód? Do konkurencji mogą przystąpić wszyscy, którzy do tej pory mieli choć minimalny kontakt z dziedziną alchemii i w statystyce "eliksiry" posiadają minimum 5 punktów. Więcej o zasadach przeczytacie tutaj.

Organizacyjne

▲ Do grona mistrzów gry dołączyli: Amodeus Prince, Milicenta Borgin oraz Selina Lovegood. Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę, a pozostałych zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń na prywatne skrzynki administratorek!
Ostatnio edytowano 20 paź 2015, o 14:10 przez Morsmordre, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 20 paź 2015, o 14:09

Techniczne


▲ Informujemy o zmianie w regulaminie forum. Dodano punkt VI. 8. ustalający generalny zakaz zakrywania postów fabularnych w znacznikach hide, spoiler oraz zabraniający zamieszczania wewnątrz fabularnej treści gifów. Przypominamy, że PBF-y to rozrywka literacka, która polega na pisaniu i czytaniu twórczości innych.

▲ Poprawiona została rozpiska rodów - zmianie uległy stosunki negatywne rodziny Carrow, które były błędnie rozpisane. W porozumieniu z członkami rodu powiększone zostały o nazwiska: Avery, Rowle, Shacklebolt.

▲ Na pasku bocznym znów zawitał wysuwany czat, który powinien już działać poprawnie na wszystkich podstronach forum.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 8 lis 2015, o 14:37

Fabularne
Obrazek
Nadszedł piąty dzień festiwalu!


Wszystkich chętnych zapraszamy na podniebny wyścig konny pod łuk Durdle Door!

Przed rozpoczęciem wyścigu należy:

- opisać użycie własnych prywatnych akcesoriów, które mogą pomóc w zwycięstwie (należy taką czynność wyróżnić pogrubieniem);
- dookreślić w poście gdzie i kiedy postać miała już do czynienia z końmi (wyścig jest niebezpieczny, dlatego postać nie może siedzieć po raz pierwszy w siodle), przy czym uzasadnienie to nie musi mieć potwierdzenia w karcie postaci lub grze na forum, wystarczy, że będzie miało sens;
- wylosować konia, którego się otrzymało (kość „konie”);
- opisać otrzymanego konia po wylosowaniu, włączając w to nadanie mu imienia.

Wyścig rozpocznie się w środę 11.11., do tego czasu wszyscy zawodnicy powinni być już na miejscu.

Techniczne

Do regulaminu wprowadziłyśmy nowy punkt III.5, dotyczący aktywności fabularnej Waszych postaci. Od dzisiaj, nieaktywność fabularna dłuższa niż dwa miesiące wiąże się z przesunięciem postaci do grupy nieaktywnych. Dłuższa nieobecność fabularna postaci może być usprawiedliwiona za pomocą odpowiedniego umotywowania w temacie do tego przeznaczonym.

By przywrócić rangę postaci, należy podjąć aktywność postacią w ilości co najmniej 5 postów fabularnych. Prośbę o przywrócenie rangi możecie złożyć w tym temacie.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 15 lis 2015, o 19:49

Fabularne


▲ Dziękujemy za aktywny udział w wyścigu w pobliżu Łuku Durdle Door! Niebawem rozpocznie się ceremonia wręczenia nagród.

Pierwsze konie zeskoczyły ze skarpy i szybciej od wiatru pognały ku mecie. Jako pierwszy jej linię przekroczył Deimos, na ostatnim odcinku mocno uciekając najgroźniejszej rywalce – Alice, która dobiegła jako druga. Chwilę za nimi pojawili się Tristan i Inara, łeb w łeb, lecz to kopyta Gavroche'a jako pierwsze przekroczyły linię mety. Za nimi – kolejna dwójka, Benjamin i Caesar gnali tuż obok siebie, niemal równocześnie kończąc wyścig. Melancolie okazała się szybsza o dosłownie ułamek sekundy - mimo tego, że przed skokiem klacz wraz z jeźdźcem musieli sobie poradzić z ugryzieniem Smoka. Kolejna dwójka, Julius i Adrien – Julius wyprzedził Carrowa dosłownie o łeb. Za wszystkimi, na końcu, dotarła Bellona. Reszta zawodników nie pokonała ostatniego urwiska.


▲ Trwa noc spadających gwiazd.

▲ Przypominamy, że na Łące Pamięci wciąż możecie przedstawić swoje historie w oparciu o celtyckie legendy. To już ostatnie chwile na opracowanie niesamowitych opowieści.

Obrazek

Klub pojedynków
17. sierpnia 1955r.


Czarodziejska społeczności Wielkiej Brytanii i wszyscy spragnieni pojedynkowych wrażeń, ogromnych emocji i doskonałej zabawy!

Niezwykle przyjemnie będzie mi Was gościć na inauguracyjnym w tym sezonie turnieju pojedynków, który mam zaszczyt zorganizować na terenie swojej szkockiej posiadłości w Inverness. Turniej odbędzie się 18 VIII w mojej rezydencji: prócz aren pojedynkowych przygotowane są również punkty piknikowe wraz z miejscem na odpoczynek, gdzie obserwując zmagania dzielnych zawodników będzie można w spokoju porozmawiać i wymienić się najświeższymi ploteczkami z czarodziejskiego świata.

Turniej pojedynków to doskonała okazja, by nie tylko zademonstrować swoje umiejętności w dziedzinie zaklęć, ale i odnowić stare znajomości i odnaleźć się w magicznym towarzystwie. Z pewnością nie zabraknie nadobnych dam i szlachetnych młodzieńców w stanie wolnym, jak i dostojnych panów i pań wszelkich stanów, dlatego każdy gość z pewnością nie poczuje się samotny. A gdyby tak było, na przytulanie czekają liczne słodkie koty, które z pewnością dotrzymają Wam towarzystwa.

Z uszanowaniem wielkim dla moich przyszłych gości, jak i dzielnych zawodników kłania się Colin Fawley, z niecierpliwością wyczekujący sów z zapowiedzią swojego przybycia.
- Prorok codzienny, 15. sierpień

Chętnych do wzięcia udziału w turnieju jako zawodnik prosimy o zadeklarowanie się w niniejszym temacie.

Spotkanie rozpocznie się 19.11. daty rzeczywistej - do tego czasu możecie się zgłaszać.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 21 lis 2015, o 19:00

Fabularne
Obrazek


▲ Zachęcamy do lektury kolejnego numeru Czarownicy, gdzie znajdziecie relację z Festiwalu Lata.

▲ A skoro mowa o sierpniowym wydarzeniu, właśnie rozpoczął się przedostatni dzień pełen czarów, ognia i wyzwań!

"Oczy stworzenia wydawały się żywe, płonące najprawdziwszym smoczym ogniem, szczególnie, gdy z wysokości kilkudziesięciu stóp zanurkował w kierunku zgromadzonych gości. Co strachliwsi czarodzieje próbowali rzucać zaklęcia unieszkodliwiające, które zamiast trafić w cel, rozświetliły gamą kolorów nocne niebo."


▲ Zapraszamy na pomost, a także pary, rodzeństwo, przyjaciół na polanę w głębi lasu.

▲ Pierwsze spotkanie członków Zakonu Feniksa właśnie się rozpoczyna - więcej informacji tutaj.


Techniczne

▲ Wiedzione chęcią skuteczniejszego rozreklamowania forum prosimy Was o wzięcie udziału w ankiecie - jak nas znaleźliście?
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 27 lis 2015, o 13:48

Fabularne
Obrazek


▲ Rozpoczął się ostatni dzień festiwalu, a wraz z nim oczekiwany mecz Quidditcha na pełnym... morzu! Upadek z miotły na pewno będzie orzeźwiający!

▲ Szukasz nowinek z czarodziejskiego świata do wymiany z przyjaciółką przy kawie? Mamy dla Was kolejny numer Czarownicy z przeglądem drugiego dnia Festiwalu.

Techniczne


▲ Chcesz zorganizować swoją postacią przyjęcie, ślub, pogrzeb? Powstał nowy dział, gdzie możesz utworzyć własny temat w celu powiadomienia pewnej grupy graczy o konkretnym wydarzeniu, jak również zbieraniu listy gości.

▲ Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia także w kwestii gazet. Zapraszamy do zapoznania się z tematem, dzięki któremu będziesz mógł zostać magicznym korespondentem. Poinformuj o nowościach w życiu waszych postaci, a może nawet pokuś się o włożenie swojego wkładu w życie forumowej prasy w postaci całych artykułów/wzmianek.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 29 lis 2015, o 22:42

Obrazek


▲ Podsumowany został Festiwal Lata, dziękujemy za udział w wydarzeniu! Mamy nadzieję, że dobrze się na nim bawiliście.

▲ Na forum wraz ze zmianą miesiąca kalendarzowego, nastała piękna złota jesień. Wrzesień i październik zostały połączone w jeden okres - już za niedługo wyglądajcie najnowszych wydarzeń fabularnych ♥

▲ Przypominamy, że rekrutacja na Mistrzów Gry jest wciąż otwarta - to miejsce idealne dla ciebie, jeśli jesteś kreatywny i chcesz aktywnie przyczynić się do rozwoju Morsmordre.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 24 gru 2015, o 01:27

Na Morsie trwają świąteczne porządki:

▲ Na początek - przyjęłyśmy dwie osoby na okres próbny mistrzów gry. Tym samym przypominamy o rekrutacji, która wciąż jest aktualna.


Idąc za Waszą potrzebą:

▲ otworzyłyśmy możliwość odgrywania marzeń, snów, fantazji postaci w odpowiednim dziale (szczegóły znajdują się tutaj),

▲ umożliwiłyśmy tworzenie autorskich opisów rodzin nieszlachetnych (szczegóły znajdują się tutaj),

▲ zmieniłyśmy zasady rozliczania wsiąkiewek na bardziej liberalne (szczegóły znajdują się tutaj),

▲ stworzyłyśmy temat do poszukiwania osób do odegrania konkretnej roli z konta Ain Eingarp (szczegóły znajdują się tutaj).


▲ Zapraszamy również do regularnego odwiedzania działu prywatnych wydarzeń!
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 30 gru 2015, o 19:09

Obrazek
Na Morsmordre zagościły ostatnie w tym roku zmiany.


▲ Została wprowadzona mechanika oklumencji i legilimencji. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wszystkich zainteresowanych.

▲ Z racji olbrzymiej popularności wydarzeń prywatnych, by uniknąć ich przesytu utworzyłyśmy kolejkę, o której więcej możecie przeczytać tutaj. Jednocześnie przypominamy o trwających wydarzeniach, do których świstokliki znajdziecie m.in. w powyższym temacie.

▲ Ponadto w tym temacie punkty za pojedynek, bójkę z udziałem bądź bez udziału MG zostały połączone. Obecnie za takie akcje można otrzymać 1-50 punktów w zależności od wyniku, wkładu i grożącego niebezpieczeństwa.

▲ Stworzony został kod dedykowany Waszym wsiąkiewkom, relacjom oraz kartom w edycji, który usuwa informację o edycji wiadomości. Celem jego zastosowania należy ująć w znaczniki bbocode [...] zaklęcie bylobrzydkobedzieladnie.

▲ Zwiększyły się również objętości Waszych skrzynek na prywatne wiadomości.

:love:
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 4 sty 2016, o 01:19

Obrazek
Fabularne


▲ W najnowszym numerze Proroka Codziennego znajdziecie m.in pierwszy dekret obecnej Minister Magii zakazujący używania czarów na ulicach Hogsmeade i Pokątnej.

▲ Oczekiwanie na Halloween jest straszniejsze niżeli mogłoby się wydawać. Od dnia 27 października trwają pierwsze aresztowania w związku ze złamaniem dekretu Minister Magii. Czarodzieje i czarownice różnej krwi w oczekiwaniu na proces zostali osadzeni w więzieniu pod Tower of London: klik.

▲ Szukasz postaci? Może jeden z kanonów jest dla ciebie? Obecnie poszukujemy postaci stworzonych przez J.K Rowling takich jak:
- Millicenta Bagnold
- Cygnus, Walburga, Alfard, Orion, Pollux i Cassiopeia Black
- Bertie Bott
- Charis i Caspar Crouch
- Armando Dippet
- Filius Flitwick
- Miranda Goshawk
- Florean Fortescue
- Bob i Tyberius Ogden
- Garric Ollivander
- Eileen Prince
- Newton Skamander
- Glynnis Griffiths

Cały spis znajdziecie tutaj.
Zachęcamy także do zapoznania się z poszukiwaniami naszych graczy.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 11 sty 2016, o 02:02

Obrazek


Twoja postać jest naukowcem i chcesz odegrać prowadzenie przez nią badań, które zostaną odnotowane fabularnie? Marzysz o stworzeniu wybitnego artefaktu? Poszukujesz kamienia filozoficznego? Chcesz uleczyć tajemniczą chorobę? Kusi cię Departament Tajemnic? Cóż, będziesz się musiał napracować...

▲ Na Morsmordre stworzyłyśmy specjalne podłoże do prowadzenia badań naukowych. W dziale z wydarzeniami prywatnymi utworzono specjalny dział poświęcony rekrutacjom badaczy oraz raportowaniu postępów. Głównym wymóg stanowi podanie fabularnego podłoża owych badań. Więcej o samym regulaminie eksperymentów oraz mechanice znajdziecie tutaj.

▲ Do Waszych potrzeb dostosowany został również temat przeznaczony na poszukiwania MG. Od teraz można również tam ogłaszać swoje wydarzenia prywatne oraz nabory do powyżej wspomnianych badań.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Postprzez Morsmordre » 16 sty 2016, o 22:39

Obrazek
Sześć miesięcy magii


Nie tak dawno, w lipcowym skwarze oczekiwałyśmy z niecierpliwością debiutu forum. Trudno uwierzyć, że dzisiaj mija pół roku od otwarcia forum Morsmordre. Sześć miesięcy prężnej aktywności to olbrzymi sukces, dziękujemy Wam za to, że jesteście i za to, że pomagacie rozwijać forum, podrzucając nam kreatywne pomysły, tworząc kolejne niezwykłe postaci oraz pisząc wątki, które czytamy z prawdziwą przyjemnością.

Przez te pół roku napisaliście prawie 30 000 wiadomości, w tym 230 zaakceptowanych kart postaci. To naprawdę dobry wynik - dziękujemy raz jeszcze i mamy nadzieję, że kolejne pół roku będziemy mogli podsumować równie entuzjastycznie!

Z tej okazji mamy dla was niespodziankę!

Co więcej, do listy aktywności, za które przyznawane są punkty doświadczenia, powróciło wykonywanie zawodu - jednak z obostrzonymi warunkami. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj.
Avatar użytkownika
Morsmordre
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 15:16
Numer GG: 51476703

Następna strona

Powrót do Fantasy

cron