Bleach iowoi

Postprzez Kuchiki » 30 sie 2015, o 12:21

Świat bleach.iowoi oparty jest na mandze oraz anime Bleach. W obecnym kształcie PBF funkcjonuje już bodajże od 2008 roku i jak na takiego seniora trzyma się wcale nieźle. Może nie jest przykładem wzorowego zdrowia, ale do trumny się jeszcze nie wybiera.
Forum bez postaci kanonicznych. Mamy własną Espadę i Kapitanów oraz poruczników Gotei 13.
Głównymi rozgrywającymi na naszym PBF jest Las Noches i Gotei 13 właśnie, acz funkcjonuje również kilka autorskich mniej lub bardziej tajnych organizacji, które również chcą wykroić swój kawałek tortu. Trzema głównymi obszarami działań są Soul Society, Hueco Mundo i Ziemia skoncentrowana w dużej mierze na Karakurze jako miejscu, w którym granica pomiędzy światami jest wyjątkowo cienka.

Gracze zaczynają z niskiego pułapu jako studenci akademii shinigami czy słabe hollowy. Nie ma więc u nas zjawiska zajmowania przez nowych graczy stanowisk kapitańskich. Żeby dojść do takiej pozycji trzeba się wykazać poprzez dobrą grę, chociaż ładnie napisane karty postaci są nagradzane kilkoma dodatkowymi punktami do statystyk na start.
Ras mamy osiem - quincy, shinigami, dusza, człowiek, hollow, bounto, arrancar i vizard, z czego dwie ostatnie można zdobyć tylko podczas gry. Każda z ras posiada unikalne dla siebie umiejętności. Oprócz tego są również zdolności ogólne dostępne dla każdego, jak i wady (np. brzydal czy różnego rodzaju fobie), których wybór pozwala na start wziąć dodatkową umiejętność bądź dodatkowy punkt do cech (siła, wytrzymałość, zręczność, szybkość, psychika, inteligencja, kontrola reiatsu, reiatsu). Mechanika jest prosta i przejrzyście opisana.

Posiadamy grono doświadczonych mistrzów gry, którzy potrafią zapewnić rozgrywkę na godziwym poziomie.
Na forum panuje miła i niesamowicie dowcipna (w czym moja jest zasługa^^) atmosfera. Nie znajdziecie u nas elitarnych kółek wzajemnej adoracji uparcie ignorujących nowych graczy na chacie.
Dla estetów mamy do wyboru cztery różne layouty więc o ile nie jesteś fanem pasteli i pstrokatego różu na pewno znajdziesz wygląd forum miły dla Twojego oka.

Zapraszamy do gry: http://bleach.iowoi.org/
Kuchiki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 12:10
Numer GG: 3594960

Postprzez Kuchiki » 2 sty 2017, o 22:09

Dum, dum, dum, dum! Nastała wiekopomna chwila, bo z dniem dzisiejszym na Iowoi przestaje obowiązywać niesławna zasada mówiąca, że to MG wymyśla zanpakuto, a gracz nie ma wiele do powiedzenia.
Jest to największa, ale nie ostatnia modyfikacja skostniałego systemu, który pod przewodnictwem nowego admina zmienia się na bardziej przyjazny użytkownikom.
Zapraszamy do śledzenia zmian i oczywiście przetestowania ich na własnej skórze ;p

Make Iowoi Great Again!
Kuchiki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 12:10
Numer GG: 3594960

Postprzez Kuchiki » 26 mar 2018, o 15:12

Do ośmiu grywalnych profesji na iowoi dołączyła dziewiąta. Kami, czyli kapryśne duchy i bogowie z mitologii japońskiej, które zaoferują całkowicie nowy sposób rozgrywki polegający na rośnięcie w siłę poprzez zdobywanie kolejnych wyznawców. Kami dysponujący mocą błogosławieństw i klątw może uczynić życie wierzących w niego prostaczków lżejszym, a na niewiernych zsyłać plagi. Początkowo kami przyjmuje niepozorną formę zwierzęcia bądź małego humanoida, lecz gdy dorobi się kilku świątyń co dzień wypełniających się modlitwami tabunu wiernych może przeistoczyć się w majestatyczną i potężną formę rywalizującą siłą z kapitanami shinigami.

Zapraszamy do gry!
Kuchiki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 12:10
Numer GG: 3594960


Powrót do Zarchiwizowane reklamy PBFów

cron