Mgławica Mocy

Postprzez Mglawica Mocy » 6 lut 2022, o 16:36

Obrazek

Księżniczka Chiame zniknęła!
Monarcha planety Zeltros, Yov Gaallo, jest pogrążony w rozpaczy, bowiem jego jedyna córka, Chiame, została uprowadzona z królewskiego pałacu. Nadworna kancelaria rozesłała prośbę o pomoc skierowaną do galaktycznych awanturników, gotowych zyskać wieczną sławę, bogactwo i przychylność całej rasy Zeltronów; wszystko, co muszą zrobić, to odbić porwaną dziewczynę z rąk Hutta Artaaka. Ze względu na widmo wojny z Klanami, planetarne siły specjalne nie mogą naruszyć Przestrzeni Huttów, a tym samym włączyć się do akcji ratunkowej.
Najemnicy, łowcy nagród i przemytnicy z całej galaktyki wyruszyli na Zeltros, by wziąć udział w tej ryzykownej operacji, lecz z setek chętnych wybrana została jedynie garstka, a wśród nich - Wy, żądni przygód i pełni nadziei na powodzenie misji.


Z okazji nadchodzących Walentynek, Gracze będą mogli wziąć udział w Sesji Specjalnej i opowiedzieć klasyczną opowieść w mgławicowym stylu i z punktu widzenia bohaterów wyruszających na ratunek porwanej przez Best... znaczy: Hutta Artaaka, pięknej księżniczce. Zapisy już ruszyły i potrwają aż do 14.02.2022, więc nadal jest wystarczająco dużo czasu, by dołączyć do drużyny galaktycznych awanturników - bo nowe twarze są zawsze mile widziane! ;)

Zapisy oraz informacje o evencie "Piękna i Hutt" dostępne są TUTAJ.

May the Love be with you!
Obrazek
Avatar użytkownika
Mglawica Mocy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 wrz 2015, o 18:21
Lokalizacja: Odległa Galaktyka

Postprzez Mglawica Mocy » 1 kwi 2022, o 00:10

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Mglawica Mocy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 wrz 2015, o 18:21
Lokalizacja: Odległa Galaktyka

Poprzednia strona

Powrót do SCI-FI

cron