Smoki Wolnych Stad

Postprzez SmokiWolnychStad » 25 lut 2019, o 20:37

Obrazek

SWS to forum umożliwiające wcielenie się w smoka - gramy razem od 2006! Użytkownik może wybrać jedno ze stad, z których każde posiada inny bonus mechaniczny i klimat współtworzony przez jego członków. Rozpocząć przygodę można smokiem zarówno starszym jak i młodszym. Każde stado zaopiekuje się swoim nowym nabytkiem i przydzieli mu opiekuna aby gładko wspiął się po szczeblach i zyskał jedną z pięciu rang - Łowcy, Wojownika, Czarodzieja, Uzdrowiciela lub Piastuna.
Choć duży nacisk kładziemy na interakcje pomiędzy postaciami, na SWS nie brakuje również mniejszych i większych eventów. Misje, wojny, spotkania z innymi rasami inteligentnymi i porwania, a także happeningi świąteczne i konkursy - znajdzie się coś dla każdego!

Jesteśmy otwarci na nowych użytkowników i ich pomysły, cały czas doskonalimy nasze forum zarówno od strony fabularnej jak i mechanicznej. Chętnie wprowadzimy zainteresowanych w nasz świat i odpowiemy na każde pytanie.
Rozłóż skrzydła i leć z nami!

Obrazek

Nasz discord:
Obrazek

Przywódcy Wolnych Stad zebrali się na Skałach Pokoju by wspólnie podjąć próbę zażegnania kryzysu. Prorocy nie żyją, a bogowie nie odpowiadają na wezwania śmiertelników już od wielu księżyców. Bariera chroniąca tereny Wolnych upada, a smoki mierzą się kolejno z nowymi zagrożeniami. Skalny Gigant został pokonany a atak na Obóz Wody odparto wspólnymi siłami, ale jak smoki poradzą sobie z meteorytem który spadł na Tereny Wspólne, oraz strzegącym go gnomem?

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
SmokiWolnychStad
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2019, o 20:27

Postprzez SmokiWolnychStad » 6 lip 2019, o 21:14

Obrazek

Bariera zniknęła.
Kaltarel, bóg zimy znany dotychczas smokom jako Nauczyciel, odzyskał swą moc pochłaniając źródło mocy tarczy odgradzającej Wolne Stada od reszty świata. Czy, wraz z Dziką Gwiazdą u boku, pomoże odnaleźć pozostałych przedstawicieli nieśmiertelnego panteonu? A może sprowadzi na Wolne Stada kolejną wieczną zimę i pozostanie jedynym bogiem?
Krwawy przewrót w Stadzie Cienia sprawił, że większość jego smoków odnalazła azyl w Stadzie Ognia. Teraz na Zdradliwym Urwisku ważą się losy pozostałych wyznawców Kruczego Pana.
Obrazek
Avatar użytkownika
SmokiWolnychStad
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2019, o 20:27

Postprzez SmokiWolnychStad » 25 sie 2019, o 20:11

Zła passa wisi nad Wolnymi Stadami niczym ciemna chmura - Dzika Gwiazda, prorok Boga Zimy, zdążyła poprowadzić jedynie krótkie spotkanie nim jej ciało zostało spetryfikowane przez tajemniczą i potężną istotę.
Zniknięcie bariery otworzyło przed smokami nowy świat. Już na granicach dokonano pierwszych odkryć, znajdując zarówno ślady obcych smoków jak i obozowisko inteligentnych istot.
Dawne smoki Stada Cienia żyły dotychczas na terenach Ziemi, korzystając z jej gościnności aby zebrać nowe siły i udoskonalić swój plan. Teraz oddzieliły się, tworząc nową grupę - Stado Plagi. Czy ruszą do walki o nowe tereny dla swych potomków?

A za kulisami? Znacznie rozszerzono świat Wolnych Stad, ale nie został on podany użytkownikom na talerzu - pojawiła się natomiast doskonała szansa na przygodę połączoną z odkrywaniem nowych terenów. Misje Zwiadowcze czekają na swoich pierwszych uczestników!
Obrazek
Avatar użytkownika
SmokiWolnychStad
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2019, o 20:27


Powrót do Zwierzęta

cron