Wojownicy

Postprzez Ymel » 2 sie 2014, o 18:28

Obrazek


„Cztery Klany – jedno przeznaczenie” tym hasłem od dawna kierują się cztery, kocie Klany, dla których walka o przetrwanie stała się już szarą codziennością. Wiele, bardzo wiele księżyców temu Gwiezdny Klan zadecydował, że dzikie koty podzielą się na cztery grupy, które otrzymało kolejno nazwy: Klan Gromu, Klan Cienia, Klan Rzeki i Klan Wichru.
Przez długi czas żyły w spokoju na swoich terytoriach, gdzie toczyły się ich większe i mniejsze spory, kwitły romanse, zdrady, niepewności, konflikty wewnątrzklanowe, a czymś normalnym było, że jakiś kot zginął przypadkiem podczas polowania, tudzież w gorszym wypadku w wyniku walki lub choroby.
Jednak jakiś czas temu okrutne Dwunogi zakłóciły spokój Wojowników. Zmuszone do ucieczki Klany podjęły się dalekiej wędrówki w poszukiwaniu nowego domu, tracąc w jej trakcie wielu członków. Po długim czasie wędrówki koty odnalazły miejsce, gdzie mogłyby zamieszkać. Mimo że było całkiem inne od ich poprzednich terenów, szybko stało się ich nowym domem.
Jednak czy na pewno odkryły wszystkie tajemnice, jakie skrywają w sobie te ziemie? Przybądź do nas i sprawdź sam.
Garstka dodatkowych informacji:
~ Forum oparte na serii książek „Wojownicy” autorstwa Erin Hunter, jednak od czasów opowieści rozgrywających się w książkach minęło bardzo dużo czasu i wiele się pozmieniało, choćby siedziba i specyfika klanów.
~ Zostało założone w okolicach roku 2005, a w roku 2008 zostało przeniesione na płatny serwer na którym stoi do tej pory. Zostało założone przez Czarną Wichurę, a aktualnie funkcję adminów pełnią Ulewna Myśl, Arktyczna Gwiazda i Szlachetna Gwiazda.
~ Jako, że dostanie się do Klanu będąc samotnikiem lub pieszczoszkiem graniczy z cudem, dość niedawno została wprowadzona możliwość zaczęcia gry jako kociak z miotu NPCów, oraz przejmowania porzuconych kont kociąt.
~ Dzięki temu, że spora ilość osób na forum lubi i umie rysować duża część użytkowników posiada w podpisach ilustracje swoich postaci, stworzone przez te osoby. Większość tego typu prac jest umieszczana na formowej grupie na dA: http://warriorcatspbf.deviantart.com/
~ Wszystkie nowe osoby na forum są miło witane i w razie trudności z odnalezieniem wspomagane i instruowane. Prowadzony jest system mentoratu dla najmniej doświadczonych użytkowników. Jesteśmy otwarci i na osoby z długim stażem w pisaniu jak i na początkujących graczy, którzy dopiero pragną nauczyć się pisać.
~ Rozgrywka jest w dużym stopniu nastawiona na rozwijanie postaci pod względem charakteru. Postacie często prowadzone są od fabularnych narodzin do naturalnej śmierci.
~ Posiadamy sprawny system kostek i wspomagaczy dla MG, którzy prowadzą przede wszystkim polowania, walki, oraz niekiedy patrole i przygody.
~ Serdecznie zapraszamy. :3

W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między strachem przed śmiercią a strachem przed życiem.
Avatar użytkownika
Ymel
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 15:16
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska

Postprzez Ymel » 6 sie 2014, o 21:20

Pojawiła się możliwość dołączenia do miotu NPC w dwóch klanach: Wichru i Rzeki. Więcej informacji w tych tematach: Rzeka, Wicher.
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między strachem przed śmiercią a strachem przed życiem.
Avatar użytkownika
Ymel
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 15:16
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska

Postprzez Raomia » 6 sty 2019, o 19:24

NOWOŚCI ZE ŚWIATA WOJOWNIKÓW
» Zmiany w administracji - obecne grono administracyjne składa się z Ciemniejącego Nieba, Lśniącej Sadzawki oraz Turkuciowego Grzbietu. Pojawił się także nowy Admin Techniczny, Jastrzębi Szpon.
» Zmiany i doprecyzowania w Zasadach i regulaminie forum - więcej tutaj.

» W adopcjach znajduje się obecnie duża ilość postaci do przejęcia. Niektóre z nich mają ustalony wygląd i charakter, inne są do stworzenia od zera. Jest to idealne wyjście dla osób, które nie chcą zaczynać gry od małego kociaka. Dodatkowo Mokra Łapa i Migocząca Łapa z Klanu Wichru oraz Musza Łapa z Klanu Rzeki pochodzą z miotów fabularnych, to znaczy, że mają odgrywanych rodziców.


WYDARZENIA FABULARNE:
» Klan Gromu wybrał nowego przywódcę po interwencji Gwiezdnego Klanu na jednej z ceremonii! Błyskająca Gwiazda został przegnany z klanu, a jego miejsce zajął Trzmiela Gwiazda. Była zastępczyni, Skrzący Płomień, po degradacji opuściła klan. Jej miejsce zajął Puszczykowy Ogon. Klan Gromu doczekał się także terminatora medyka, którym została Spopielona Łapa, lecz młoda kocica po pewnym czasie zniknęła bez wieści. Ostatnimi czasy doczekano się tu także dwóch miotów: Kolorowego Wiatru x Chłodnego Nosa oraz Nakrapianego Liścia x Ukruszonego Kła.

» Nad Klanem Wichru zawisł ciężki odór śmierci. W Klanie odprawiono mnóstwo pogrzebów, w tym dwa kociąt: Mrozu oraz Pokrzywy. Spieniona Łapa nie była w stanie znieść więcej trudów życia i postanowiła popełnić samobójstwo, pożerając jagody cisu. Lśniąca Sadzawka próbowała ratować jej życie, lecz bezskutecznie. Klan niedawno doczekał się jednakże nowego życia, a mianowicie dwóch miotów: Paprociowego Pyłu x Łabędziego Skrzydła oraz Pomarańczowej Skórki x Czerwonego Pazura.

» Wężowa Gwiazda z Klanu Cienia zdegradował wojowniczkę, Krogulczy Szpon, do rangi terminatora oraz Szczurzą Łapę do rangi kociaka. Słodki Język został wygnany z klanu z racji na podejrzenie o pedofilię, natomiast Grzmiąca Łapa za niesubordynację i nieprzystosowanie do życia w klanie. W Klanie Cienia dodatkowo pojawiło się samotnicze kocię, Ślina, która została przyprowadzona na ceremonię przez Szczurzą Łapę. Najmłodszymi miotami w klanie są te, pochodzące od Splątanego Futerka x Iwana.

» Jesionowa Kora z Klanu Cienia urodziła dwoje kociąt Słodkiego Języka na osiedlu w towarzystwie samotnika imieniem Chmielograb. Kocur ukradł jedno z jej młodych i przetransportował je do domu dwunogów, lecz spadł na niego pech i został zabrany przez ludzi razem z kociakiem.

» Świetlikowa Gwiazda z Klanu Rzeki wraz z Zawilcowa Skórką z Klanu Wichru udali się na poszukiwania dobrze im znanego gwałciciela, Chmielograba, z zamiarem odebrania mu życia. Wyprawa zakończyła się sukcesem: bury pieszczoch wyzionął ducha tuż pod drzwiami domu dwunogów, który zamieszkiwał od czasu kradzieży kociaka Jesionowej Kory.

» W Klanie Rzeki swoją karierę zakończył Tygrys, który nie zostając jeszcze terminatorem został wysłany na osiedle, by mógł spędzić tam spokojne i bezstresowe życie, którego nie mógł i nie chciał zaznać w dziczy. Ostatnimi czasy Rzeka doczekała się miotu Barwnego Nieba x Bukowej Kory.

» Wielu terminatorów medyka zakończyło swój trening. Do Szepczącej Sadzawki wyruszyła Ćmia Łapa z Klanu Cienia, Księżycowa Łapa z Klanu Rzeki oraz Lśniąca Sadzawka z Klanu Wichru.
Raomia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sty 2019, o 19:20


Powrót do Zwierzęta

cron