Twilight Filed

Postprzez Tommi » 4 sty 2020, o 22:14

Cóż, w mieście Twilight Field, mieszka wiele przeróżnych osób, jak to w dużym mieście. Każdy nieraz widział, mrowie ludzi zajętymi swoimi sprawami, pędzącymi ku swoim celom. Jednak, wiedz że, nie tylko ludzie żyją w ty mieście. I już wiem drogi towarzyszu jakie pytanie ciśnie cię się na usta. Jako to nie tylko ludzie? A no, tak. Po za ludźmi, żyją jeszcze tutaj Inni. Kim są Inni? Hm, widzę żeś ciekaw, a więc posłuchaj tego co mam do powiedzenia, choć zapewne uznasz to za bełkot wymyślone przez szaleńca, ale nie jest to żaden bełkot.

W pierw, zapomnij o tym co wiesz. Zapomnij o uporządkowanym, racjonalnym, zbadanym i odkrytym do centymetra świecie jak nas otacza. Ten „świat” który znasz to tylko dekoracja, piękna ozdoba za którą znajduje się prawdziwy świat. "Inny świat" w którym poza nami ludźmi żyją jeszcze Inni.
A kim są dokładnie Inni? Słyszałeś kiedyś, o wampirach? Czy czytałeś kiedyś powieści grozy lub oglądałeś horrory o wilkołakach? No to oczywiste, każdy o tym słyszał. Tym właśnie są Inni. Wampiry, wilkołaki, strzygi, zmiennokształtni, elfy.
Wiem że to, brzmi niedorzecznie jak byś słuchał, świra ale, to prawda i okrutna. A chciałeś poznać prawdę? I nie, Inni to nie są istoty nadnaturalne jak to bywa w legendach lub popkulturowej papce, oczywiście takowe nadnaturalne stworzenia istnieją. Duchy, nieumarli, bestie i potwory. Tak, one też istnieją. Ale, nie o tym jest ta rozmowa, wróćmy do sprawy.

Inni, choć może to dla ciebie nie pojętne, to tak naprawdę ludzie. No może za dużo powiedziane, oni są raczej innymi odrębnymi rasami gatunku Homo. Tak jak Neandertalczycy, niby nie byli w stu procentach ludźmi takimi jak ty i ja, ale należał do gatunku Homo nim wymarli.
Tym, właśnie są Inni, zapewne ciekawi cię co odróżnia ich od nas? He, to bardzo proste, każdy z nich posiadają nadzwyczajne umiejętności, umiejętności których nie wyuczysz się jak obsługa komputera, czy walki przy pomocy noża. No bo w końcu jesteś w stanie wywołać przy pomocy myśli ogień? Przeniknąć do najbardziej skrytych myśli? Stać się niewidzialnym? Oni to potrafią, ale spokojnie, choć masz mętlik w głowie, to pamiętaj nie myl ich z nadnaturalnym istotami. Choć mają nadzwyczajne zdolności, to pamiętaj że wciąż oni są ludźmi, nie takimi jak my, ale jednak ludźmi.

Hm. Cóż za ciekawość. Chcesz się więcej o nich dowiedzieć? W takim razie, rozsiądź się wygodnie, i napij się drinka, bo jest trochę do omówienia.


Nowo otwarty PBF o tematyce Urban-Dark Fantasy.


Obrazek

Witamy w Innym Świecie
Ostatnio edytowano 5 sty 2020, o 14:20 przez Jane Weller, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięcie kolorów. Sporo użytkowników korzysta z ciemnego stylu, więc test był całkowicie nieczytelny.
Avatar użytkownika
Tommi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sty 2020, o 22:03
Lokalizacja: Tam gdzie nie sięga wzrok.

Powrót do Zarchiwizowane reklamy PBFów

cron