Wonderful World

Postprzez Snow » 5 lut 2020, o 11:06

„Czarny dzień”

Już w pierwszy dzień premiery media okrzyknęły „Wonderful World” grą stulecia. Serwer pękał w szwach, a ilość graczy online biła na łeb wszelkie znane dotąd rekordy. „Wonderful World” oferował rozbudowany kreator postaci, lokacje wprawiające w zachwyt, a także ciekawy system walk i osiągania kolejnych poziomów.
Kiedy planujesz coś parszywego, zdaje się całkiem naturalne, że chronicznie czujesz się podle. Sęk w tym, że Kazuya Ichijō nie czuł nic poza łupiącym go w skroniach uporczywym bólem. Jakby ktoś walnął go kijem w głowę. To, co miało nadejść z pewnością przyczyni się do paniki, jakiej świat nie widział.
W marcu, o godzinie 16:07 wszyscy zalogowani gracze zostali przymusowo teleportowani na dziedziniec Miasta Pierwszego. Potężny dzwon kościelny rytmicznie wybijał ponury dźwięk. Na ulicy zapanował chaos, jakby czterech Jeźdźców Apokalipsy wyrwało się na spacer, ziejąc siarką, rażąc trującymi wyziewami i kosząc po drodze wszystko, co się rusza. Onyksowy, ametystowy i jadeitowy bruk klekotał pod stopami użytkowników, a przerażone głosy odbijały się od kondygnacji budynków.
Momentalnie niebo pokryło się czerwienią, z której wypełzła tajemnicza, zakapturzona postać Game Mastera. Wszyscy wokół czuli zarówno buchające gorąco, jak i paraliżujący chłód mrocznej postaci. Buzujący czerwienią płaszcz wił się niczym żywe stworzenie. Głos monstrum był tak poważny, że aż włosy stawały dęba na to, co kryje się w dalszych słowach.
– Gracze! Witajcie w moim świecie. Nazywam się Kazuya Ichijō i to ja, jako jedyny mogę kontrolować tę grę. Jestem pewien, że wielu z was zauważyło, iż przycisk wylogowania zniknął z menu. To nie błąd… Powtarzam, to nie błąd, ale prawdziwa przyszłość „Wonderful World”. Żadne z was nie może się wylogować, a także nikt w realnym świecie nie może zdjąć NerveGear. Powinniście mieć to na uwadze, gdyż w przeciwnym razie potężny wybuch promieniowania mikrofalowego, emitowanego z transmitera umieszczonego w NerveGear... Zabije was.


„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostają uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele, a nawet władze są bezsilne. Odłączenie od NerveGear (urządzenie za pomocą, którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku, nie ma też drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.


1) Klasy
Stanowią filar dla każdego, kto pragnie rozwijać się w boju.

Spoiler:


2) Profesje
To nic innego jak rozwinięcie trzech podstawowych klas funkcjonujących w „Wonderful World”.


Spoiler:


3) Rozwój postaci
Od zera do bohatera

Spoiler:


4) Umiejętności dodatkowe
Nie lubisz zabawy ze statystykami, nie przepadasz za wizją stracenia budowanej miesiącami postaci? Ta opcja jest dla ciebie. Warto zaznaczyć, że nie będziesz jedynie tłem całej rozgrywki, a jej bardzo ważną częścią!

Spoiler:


5) Eventy
Nie ma zabawy bez wydarzeń specjalnych!

Spoiler:


6) System pieniędzy
Money, money, money

Spoiler:Na forum jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia, choć znaczna część kwestii wizualnych i opisowych została już ukończona. Chętnie również odpowiemy na wasze pytania oraz wątpliwości w kwestii „Wonderful World”. Być może macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi!
Koniecznie dajcie znać czy będziecie grać razem z nami! ♥
Snow
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lut 2020, o 11:03

Powrót do Zarchiwizowane zapowiedzi

cron