PBF w świecie MMA

Zagrasz?

Tak
0
Brak głosów
Może
0
Brak głosów
Nie
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

Postprzez al3 » 25 maja 2018, o 19:34

Od jakiegoś czasu męczy mnie pomysł dot. stworzenia prymitywnego PBF-a w tematyce MMA (Mixed Martial Arts).

Jako że nie mogę znaleźć sobie miejsca do grania, pomyślałem, że możliwe gdzieś tam błąkają się podobni do mnie, więc może coś z tym zmienić. Nie byłoby to poważne forum, preferuję luźną grę, rywalizację oraz praktyczną kreatywność. Istnieje mnóstwo PBF-ów, które kładą nacisk na warsztat pisarski, ale niewiele na pomysłowy rozwój postaci i taktykę walki. Oczywiście, jeśli ktoś lubi strategie to, ma multum innych opcji, ale z tego, co sam uświadczyłem gra tekstowa, daje wolność, której nie ma w innych grach. Dzięki tej swobodzie zdarzało mi się widzieć naprawdę ciekawe spojrzenia na prowadzenie walki i chciałbym to kultywować na tym PBF-ie.

Jak to by działało?
Spoiler:

Jeżeli chodzi o prowadzenie gry, to wydaje mi się, że jestem w stanie prowadzić ją samodzielnie. Jak długo? Nie mam pojęcie, jeżeli gra kleiłaby się to pewnie w miarę długo, bo mój zapał do MMA przetrwał próbę czasu. Nie zamierzam tworzyć wyszukanego forum, raczej coś prostego i praktycznego, więc start byłby ekspresowy. Jeżeli przynajmniej 5 osób będzie naprawdę chciało grać na takim tworze, to zabiorę się do tworzenia.

Jestem ciekawy czy ktoś byłby zainteresowany grą na takim prostackim forum. Przyjmę słowa krytyki, nawet jeśli ktoś nie ma ochoty na czytania całego posta.

al3

Postprzez Jass » 25 maja 2018, o 20:43

To było dawno. Jakieś 6-8 lat temu całkiem sporo było forów o... wrestlingu. Generalnie było trochę PBFów sportowych, ale wrestling jakoś cieszył się szczególnym powodzeniem. Tylko były to fora mało popularne, bo nie reklamowały się w żaden sposób w społeczności PBFowej, po prostu natrafić na nie można było przeglądając odmęty internetu. Jakoś niedawno napatoczył mi się chyba nawet jeden taki PBF z 2017r., ale nie znajdę już pewnie adresu.

Więc... kiedyś takie "prymitywne" forum na pewno jakoś by odnalazło graczy, teraz trudno mi powiedzieć czy coś z tego wyjdzie, tym bardziej, że generalnie użytkowników i forów jest mniej niż dawniej.
Obrazek
Jass
Administrator

Numer GG: 10794287

Postprzez al3 » 25 maja 2018, o 21:12

Błagam nie porównuj MMA do Pro Wrestlingu...

Ale rozumiem co masz na myśli.
al3

Postprzez al3 » 26 maja 2018, o 08:19

Do archiwum.
al3

Powrót do Zarchiwizowane tematy ogólne