Wasze sugestie co do działania VL

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Otorek » 24 sty 2013, o 14:00

Disqus odpada - nie współpracuje z K2, póki co wyłączyłem Akismeta, choć ja kdotąd nie sprawiał problemów.
Obrazek
Otorek

Numer GG: 447116

Postprzez Chromy » 28 mar 2013, o 19:04

Baze można by uaktualnić - bo czasami trafiają się zamknięte fora. Może wypadałoby zrobić zakładkę - "nieaktywne pbf'y" i to tam wrzucić. Można by nad tym pomyśleć.
Obrazek

- Czy administrator może się mylić?
Chromy

Postprzez Kelan » 28 mar 2013, o 21:02

Tutaj mogę wziąć wszystko na klatę, gdyż ja powinienem stare rzeczy powywalać i wrzucić nowe. Mamy nawet listę forów do wrzucenia i usunięcia, jednak ostatnimi czasy na VL miałem tyle zajęć, że nie miałem już kiedy tego ruszyć. Obiecuję, że w najbliższej czasie baza zostanie zaktualizowana i przepraszam za wszelkie niedogodności.
Kelan

Postprzez Chromy » 28 mar 2013, o 22:58

Nie ma za co przepraszać, po prostu tak przypomniałem żeby pomóc xd Ostatnio rzuciło mi się to w oczy.
Obrazek

- Czy administrator może się mylić?
Chromy

Postprzez Mefciak » 6 kwi 2013, o 21:01

Khem khem.
Odnośnie pisania jako gość i jako zalogowany użytkownik na portalu.
Mi to trochę nie domaga, nawet trochę bardzo.
Nie mogę się zalogować, a przy takiej próbie pokazuje mi się taki komunikat

joomla_int: User Update: Email Conflict. UserID: 175 JFusionPlugin: joomla_int
Mefciak

Postprzez Otorek » 7 kwi 2013, o 12:07

System czuzje rozbieżne maile nie zmieniałeś go ostatnio or smth? Spróbuje to ręcznie załatwić.

Ok twoje stare konto zostało na joomli i knfliktował adres e-mail - teraz już powinno być ok.
Obrazek
Otorek

Postprzez Mefciak » 7 kwi 2013, o 15:14

Właśnie ich nie zmieniałem albo nic sobie takiego nie przypominam.

Teraz działa. Dzięki Oto.
Mefciak

Postprzez Sygin » 8 kwi 2013, o 21:58

Popłakałam się. Miesiąc minie, zanim się przyzwyczaję.
Obrazek
Sygin

Postprzez Morion » 8 kwi 2013, o 23:10

Stary styl na trzeciego mógłby być.

Boczne menu w ciemnym stylu jest za jasne. Jasny styl to ma za ciemne tło.

Więcej grzechów nie powiem bo je Kelanowi wypłakałem :)

Edit: Wiem czego mi brak. Informacji o ostatnim poście, temat, data i kto napisał. Brak tego na głównej i po wejściu w styl. Choć część tych informacji była na starym stylu. Bez tego trudniej się orientować między tematami. Znaczy znika to kiedy zwęża ktoś sobie przeglądarkę. Forum powinno mieć stałą szerokość, przynajmniej na jednym, ciemnym stylu - np starym wrzuconym dodatkowo. Ta zmiana szerokości stylu dopasowująca się do przeglądarki to porażka.
Morion

Numer GG: 11657618

Postprzez Jane Weller » 9 kwi 2013, o 08:18

Obrazek

Ucina mi logo forum od lewej strony. Na screenie z facebooka logo nie jest ucięte.
A skoro sugestie to w ciemnym stylu przydałoby się dać ciemne przyciski, bo napisy na pomarańczowych są mało czytelne. A skoro ciemny styl to boczne boxy z Main Menu i User Menu są zbyt jasne i za mocno kontrastują z resztą stylu.
I jeszcze taka uwaga dotycząca paska z menu, które jest na logo. Przydałoby się je przenieść na samą górę, najlepiej nad logo, ewentualnie trochę nachodzące na nie i by było o takiej samej szerokości co logo. Teraz dziwnie wygląda.
Obrazek
Jane Weller
Administrator

Numer GG: 7242321
Discord: Jane Weller#7866

Postprzez Mefciak » 9 kwi 2013, o 18:17

Mi nie pokazuje wszystkich nowych postów, tylko te dwa.
A powinien być jeszcze widoczny post Jane Weller w sugestiach i Starlight w informacjach do newsów.
Nie dawałem oznaczenia nowych postów jako przeczytane, bo dzisiaj na forum zajrzałem koło dwunastej.. A nie o ósmej czy dziewiątej.
I chyba też powinienem tam widzieć posta Kelana w offtopie. Ale nie jestem już tego pewien.
Mefciak

Postprzez hi0b » 9 kwi 2013, o 19:30

Styl nie ma nic do wyświetlania nowych postów. Jeżeli byleś na forum i się wylogowałeś to posty które były wcześniej nowe już nie są nowe...
Obrazek
Pomagam tylko na forum i raczej w weekendy.
hi0b

Numer GG: 0

Postprzez Mefciak » 9 kwi 2013, o 20:28

Hiob, ja na forum zjawiłem się ok 12. Nie koło 8 czy 9. Więc skoro widzę te ze screena, to powinienem też widzieć te, których nie czytałem.
Prawda?
Mefciak

Postprzez Otorek » 11 kwi 2013, o 14:08

Być może to działa nie jako nieprzeczytane posty, tylko nowe posty od twojej ostatniej wizyty...

Edit:
Yup tak to działa, przed chwilą miałem całą listę postów, po wylogowaniu i zalogowaniu jeszcze raz jest pusta.
Obrazek
Otorek

Postprzez hi0b » 11 kwi 2013, o 15:16

No przecież to napisałem ;P jak chcemy nieprzeczytane to trzeba tą opcyje włączyć.
Obrazek
Pomagam tylko na forum i raczej w weekendy.
hi0b

Numer GG: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal