DRAGON – Space Trip

Postprzez Neya » 11 gru 2016, o 00:50

Obrazek


Z 10.12 na 11.12.2016 z wybiciem 24:00 wszystkie tematy związane z fabułą zostaną wstrzymane. Rozpoczynają się jedynie zabawy związane ze Smoczym Festynem. Będą trwać do 01.01.2017. Następnego dnia administracja podliczy zdobyte punkty oraz rozda nagrody związane z uczestnictwem. Kiedy minie data ukończenia festynu, tematy fabularne pojawią się i będzie można wrócić do gry w przerwanym momencie.

Oczywiście w dalszy ciągu możliwa jest rejestracja. Nowe postacie po otrzymaniu akceptacji Karty Postaci bez większego problemu mogą pojawić się zgodnie z regulaminem na Głównej Ścieżce.

Zapraszamy do zabawy!
Obrazek
Avatar użytkownika
Neya
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:35

Postprzez Neya » 15 gru 2016, o 04:21

Obrazek


19.12.2016 ODBĘDĄ SIĘ 4-TE URODZINY FORUM!
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE DO REJESTROWANIA SIĘ, BY ŚWIĘTOWAĆ Z NAMI!

OCZYWIŚCIE ADMINISTRACJA ZORGANIZUJE DODATKOWE ATRAKCJE NA TRWAJĄCYM OBECNIE SMOCZYM FESTYNIE (ŚWIĄTECZNYM QUSTCIE)! JEDNAKŻE TO NIE WSZYSTKO!

PRZEWIDYWANE SĄ PREZENTY DLA NAJBARDZIEJ WYTRWAŁYCH ORAZ NOWYCH GRACZY!
TO BĘDĄ BARDZO OBFITE ŚWIĘTA!
Obrazek
Avatar użytkownika
Neya
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:35

Postprzez Neya » 5 sty 2017, o 03:32

Administracja wita w Nowym Roku!

NOWA GRAFIKA
Wraz z wstąpieniem w 2017 rok wprowadzono na forum pewne, ale znaczące zmiany. Zaczynając od odświeżenia grafiki, która bazuje na odcieniach kryształowych kul. Administracja postanowiła wrócić do korzeni i przypominać bardziej świat Toriyamy, by być kojarzona wyłącznie z tym uniwersum. Dlatego też grafiki z ujęć anime widniejące na sub-forach. Dla uspójnienia wszystkiego pod nóż poszły również awatary npc, po mistrzów gry, a nawet userów. Dzięki temu zachowany został estetyczny wizerunek.

UKOŃCZENIE QUESTA: SMOCZY FESTYN
Z okazji świąt każdy bez wyjątku user, biorący udział w queście otrzymał przeróżne nagrody, które bardziej lub mniej zmienią jego potyczki w fabularnych przygodach. W tym roku również pojawi się, więc tylko zostaje czekać do grudnia.

ZMIANY W REGULAMINIE
Wraz z wprowadzeniem nowych grafik również dla awatarów userów, został zredagowany regulamin dotyczący grafiki.
ஐ GRAFIKA
15. Awatar powinien ważyć 64kb, jego szerokość równa 250px a wysokość 400px
» Linki waszych awatarów wstawiacie w pole: Odnośnik do zewnętrznego Emblematu
16. Dozwolony jest wyłącznie awatar przedstawiający wygląd danej postaci jaki został opisany w punkcie wyglądu umieszczanym w karcie postaci; tzn jej kolor skóry, znaki szczególne, kolor oczu lub w przypadku saiyana niezmienna fryzura.
» Wygląd postaci powinnien prezentować się w stylu anime.
» Gotowy awatar, czyli w ustalonej rozdzielczości wysyła się na konto NPC, by został dopasowany do panującej grafiki forum.
17. Na awatarze zakazane jest umieszczenie jakichkolwiek napisów, ozdób i innych upiększeń.
18. Podpis nie powinien rozciągać forum. Maksymalne sygnatury, obrazki i napisy to 400px szerokości i 200px długości.

BESTIARIUSZ
Powstał pomysł ułatwiający znalezienie bez udziału NPC'a i przybliżenie wyglądu oraz statystyk przeciwników w różnych zakątkach kosmosu dla łaknących walki userów. Bestiariusz jest oficjalnie w budowie, będzie do kompendium wiedzy na temat wszelkich potworów oraz zwierząt jakie można spotkać. Będzie podział na planety oraz strefy w których żyją. Na razie nie będzie podana data dodania do wglądu graczy, możliwe, że w następnym miesiącu będzie coś wiadomo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Neya
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:35

Postprzez Neya » 5 sty 2017, o 18:36

REJESTRACJA
Ze względu na stratę cierpliwości do ludzi, którzy zakładają konta, głównie niezgodne z regulaminem plus później nie interesują się nimi. Administracja podjęła pewne kroki, a mianowicie zablokowanie możliwości rejestracji bez wcześniejszego potwierdzenia gry na numer GG 49190005 (konto administracji).
Innymi słowy po zarejestrowaniu się trzeba zgłosić się do administracji, by aktywowała konto.

NIEOBECNOŚCI POD LUPĄ
Niezgłaszanie nieobecności trwających dłużej niż 2-tygodnie będzie konsekwentnie egzekwowane, a mianowicie odebraniem koloru grupy. Tym samym brakiem możliwości udziału w fabule.
Powrót do przygody wiąże się z napisaniem prywatnej wiadomości na konto NPC. Treść wiadomości jest waszą intencją twórczą, by przekonać o swoim powrocie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Neya
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:35

Postprzez Neya » 10 sty 2017, o 20:38

ZMIANA KARTY POSTACI!

Historia - to dla większości for bardzo ważny punkt karty postaci. Często dzięki tym bardzo długim wypociną gracza, określa się umiejętności pisarskie oraz podejmuje decyzje o akceptacji. Administracja DragonST przez dłuższy czas zastanawiała się, czy właśnie takimi kryteriami powinna się kierować sprawdzając czyjąś pracę. I doszła do wniosku o małych korektach w tak zwanych KP. Jednocześnie nie wyklucza możliwości dalszego używanie tego znanego punktu na forum.
Po tych wszystkich przemyśleniach doszłam do wniosku, że nie jest to ważny punkt. Nie dodaje tak naprawdę nic do przygód odgrywanej postaci. Przeszłości nie da się zmienić tak samo jak w życiu rzeczywistym (realnym). Pnąc do przodu ponoć nawet nie warto oglądać się za siebie. Jako przyszli imperatorzy, galaktyczni złodzieje oraz kosmiczni wojownicy liczycie dni do bycia najsilniejszymi, nie przypominacie sobie po drodze jak to było być nikim. Oczywiście zajdą się osoby, które temu zaprzeczą spisując dokładnie w pamiętniku każdy szczegół, byleby go nie zapomnieć. Jednak czy w Dragon Ball'u jest to ważny szczegół? Jakoś wątpię. Dlatego w najbliższych dniach wzór karty postaci zostanie odświeżony. Będzie w nim zawarte tylko to, co jest ważne dla potwierdzenia rasowych. Reszta zostanie tajemnicą, którą będzie się odkrywać grając z poszczególnymi postaciami, tak jaka to ma miejsce w życiu.

MECHANIKA NIE TAKA ZŁA!

Administracja zauważyła również fakt, że coraz większa rzesza ludzi odrzuca granie na forach z mechaniką gry, gdzie trzeba trochę bardziej się wysilić, niżeli tylko pisać posty. Obliczanie HP i KI w przypadku Dragon Ball jest nieodzowną częścią rozrywki. Jednak na forum DragonST jest ona odrobinę pomijana. Akcja jest często rozgrywana w sposób bardziej opisowy niżeli obliczeniowy. Główną zasadą jest zabawa i podróżowanie, niżeli wbijanie lvl.
Obrazek
Avatar użytkownika
Neya
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:35

Poprzednia strona

Powrót do Zarchiwizowane reklamy PBFów

cron