Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Poszukiwana pomoc przy PBFie

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez Ves » 11 sty 2017, o 22:20

Tsk. Na początek chcę zaznaczyć, iż wiek mój to 15 lat. Ale co z tego. Znam forum, którego adminka miała 12 lat zakładając je, a dziś jest to jeden z bardziej znanych PBFów, mimo że strzela jej niedługo osiemnastka. PBF jest o pokemonach, tematyka trochę... Dziecinna? Nie. Są tam osoby nawet dwa razy starsze ode mnie, więc każda tematyka może być dostępna dla wszystkich przedziałów wiekowych jeśli wszyscy dobrze się bawią.
http://pataponia.jun.pl

Bez owijania w bawełnę, nie umiem posługiwać się HTMLem czy innym z tych języków. Jestem cienki w te klocki i jedyne co jestem w stanie zrobić to skopiować, wkleić i zmienić kolory. Uwierzcie mi, nie umiem nic a nic więcej, a próbowałem.
Forum jest o tematyce Patapon. Jest to dosyć ciekawa gra na stare dobre PSP, zapomniana (seria zatrzymała się na trzeciej części - jedni mówią, że forum porzuciło grę, drudzy, że gra miała swój koniec właśnie na tej odsłonie. Słyszałem, że studio zbankrutowało, a czytałem, że mówili w jakimś wywiadzie o czwartej części).
Oczywiście system gry na PBFie nie będzie ten sam co w grze wideo. Pracuję nad dostosowaniem go do prostej postaci, co jest bardzo łatwe. Zauważyłem pewną rzecz - ogólna fabuła na moim forum jest dosyć przeterminowana, podobnie z domeną. Muszę wyłączać kilka reklam, by zobaczyć stronę główną. Może zmiana domeny też będzie dobra?

Więc potrzebuję...
1. Ludzi od wyglądu, szaty graficznej forum, ale też od innych spraw związanych z kodowaniem itd., coś w stylu http://pokemoncrystal.wxv.pl
2. Ekipy do rozkręcania, czyli modowie, może ktoś się kiedyś załapie na admina, kogoś od reklamy... coś w tym stylu. Nie chodzi o to, żeby ktoś odwalał wszystko za mnie - ja też mam dosyć duży wkład, bo stabilizowanie całego systemu gry też trochę zajmie.
3. Potencjalnych graczy, pomysłodawców do ewentualnych dodatkowych propozycji, beta testerów forum (coś w tym stylu, chociaż ekipa z 1. i 2. to już w sumie beta testerzy)

Oczywiście dla ludzi, którzy będą w stanie pomóc w większym stopniu znajdą się forumowe nagrody.
Kontakt tutaj lub na GG.
;-;
Ves

Postprzez Amavith » 11 sty 2017, o 22:36

Powiedz mi... jak ty chcesz przenieść Patapony na forum? To wydaje się być niemożliwe. Poza tym - styl forum do wymiany. Tło tak samo. Do tego te czcionki. Wygląda to bardzo SLowo. Patapony powinny być pastelowo kolorowe, przyjazne dla oka.
Obrazek
Amavith

Postprzez Ves » 11 sty 2017, o 22:47

Nie ma rzeczy, której nie zmienisz poprzez mielenie w fabule. Raczej, by forum funkcjonowało trzeba pozbyć się mechaniki bicia w bębny, żeby chodzić i walczyć.
Co do motywów, wiem, wszystko do wymiany, po prostu próbowałem coś wskórać z wyglądem forum, ale nie wyszło.
Ves

Powrót do Pytania/Pomoc