Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Poszukiwana pomoc przy PBFie

Pytania i prośby o pomoc. Ten dział przeznaczony jest dla Ciebie zarówno jeśli szukasz PBFa o konkretnej tematyce, jak i potrzebujesz pomocy ze stroną techniczną Twojego forum lub szukasz ludzi do prac nad własnym projektem.

Postprzez Ves » 11 sty 2017, o 22:20

Tsk. Na początek chcę zaznaczyć, iż wiek mój to 15 lat. Ale co z tego. Znam forum, którego adminka miała 12 lat zakładając je, a dziś jest to jeden z bardziej znanych PBFów, mimo że strzela jej niedługo osiemnastka. PBF jest o pokemonach, tematyka trochę... Dziecinna? Nie. Są tam osoby nawet dwa razy starsze ode mnie, więc każda tematyka może być dostępna dla wszystkich przedziałów wiekowych jeśli wszyscy dobrze się bawią.
http://pataponia.jun.pl

Bez owijania w bawełnę, nie umiem posługiwać się HTMLem czy innym z tych języków. Jestem cienki w te klocki i jedyne co jestem w stanie zrobić to skopiować, wkleić i zmienić kolory. Uwierzcie mi, nie umiem nic a nic więcej, a próbowałem.
Forum jest o tematyce Patapon. Jest to dosyć ciekawa gra na stare dobre PSP, zapomniana (seria zatrzymała się na trzeciej części - jedni mówią, że forum porzuciło grę, drudzy, że gra miała swój koniec właśnie na tej odsłonie. Słyszałem, że studio zbankrutowało, a czytałem, że mówili w jakimś wywiadzie o czwartej części).
Oczywiście system gry na PBFie nie będzie ten sam co w grze wideo. Pracuję nad dostosowaniem go do prostej postaci, co jest bardzo łatwe. Zauważyłem pewną rzecz - ogólna fabuła na moim forum jest dosyć przeterminowana, podobnie z domeną. Muszę wyłączać kilka reklam, by zobaczyć stronę główną. Może zmiana domeny też będzie dobra?

Więc potrzebuję...
1. Ludzi od wyglądu, szaty graficznej forum, ale też od innych spraw związanych z kodowaniem itd., coś w stylu http://pokemoncrystal.wxv.pl
2. Ekipy do rozkręcania, czyli modowie, może ktoś się kiedyś załapie na admina, kogoś od reklamy... coś w tym stylu. Nie chodzi o to, żeby ktoś odwalał wszystko za mnie - ja też mam dosyć duży wkład, bo stabilizowanie całego systemu gry też trochę zajmie.
3. Potencjalnych graczy, pomysłodawców do ewentualnych dodatkowych propozycji, beta testerów forum (coś w tym stylu, chociaż ekipa z 1. i 2. to już w sumie beta testerzy)

Oczywiście dla ludzi, którzy będą w stanie pomóc w większym stopniu znajdą się forumowe nagrody.
Kontakt tutaj lub na GG.
;-;
Ves

Postprzez Amavith » 11 sty 2017, o 22:36

Powiedz mi... jak ty chcesz przenieść Patapony na forum? To wydaje się być niemożliwe. Poza tym - styl forum do wymiany. Tło tak samo. Do tego te czcionki. Wygląda to bardzo SLowo. Patapony powinny być pastelowo kolorowe, przyjazne dla oka.
Obrazek

Everold to autorski świat dark fantasy, kładący nacisk na przygody.

www.everold.cba.pl
Amavith

Postprzez Ves » 11 sty 2017, o 22:47

Nie ma rzeczy, której nie zmienisz poprzez mielenie w fabule. Raczej, by forum funkcjonowało trzeba pozbyć się mechaniki bicia w bębny, żeby chodzić i walczyć.
Co do motywów, wiem, wszystko do wymiany, po prostu próbowałem coś wskórać z wyglądem forum, ale nie wyszło.
Ves

Powrót do Pytania/Pomoc