Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Marion » 8 maja 2017, o 22:04

Treść newsa: W Dorzeczu połączona armia rodów Tully oraz Piper starła się z wojskami rebeliantów, w wyniku której śmierć poniósł lord Riverrun. W Królewskiej Przystani zabiły dzwony ogłaszając śmierć króla Viserysa III Targaryena. Na Ziemiach Burzy Duran Baratheon ogłosił się królem i wystąpił przeciwko koronie, dołączając do buntu zapoczątkowanego przez króla Reach, Gartha Hightowera.


Adres forum: http://www.plio.forumpolish.com
Avatar użytkownika
Marion
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 17:04
Lokalizacja: Opole

Postprzez Vela » 13 maja 2017, o 17:32

Treść newsa: Na forum oficjalnie zawitała Alchemia!
Ponadto także na prośbę graczy został rozwinięty opis ludzkiej technologii w tym temacie.

Adres forum: http://www.dragon-domination.wxv.pl/
Vela
 
Posty: 160
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 17:50

Postprzez Amavith » 13 maja 2017, o 20:56

Treść newsa: Kolejne zmiany w systemie monetarnym! A ponadto kolejny tydzień przyniósł kolejne obfite w informacje artykuły. Tak jak wcześniej – są to kroniki! Kolejno: Kroniki Initium, aż do roku 1432, następnie Kronika Ernesta von Angerera oraz Kronika Wielkiego Nekromanty, Zilmana! O treści księgi przez niego spisanej można zaś dowiedzieć się tutaj!

Adres forum: http://www.everold.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
Amavith
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 16:18

Postprzez Vela » 2 cze 2017, o 13:17

Treść newsa: Sporo się u nas podziału, przede wszystkim na uwagę zasługuje zupełnie nowy styl forum. Oprócz tego także powstał pierwszy smoczy ród - Pustynna Zamieć, co przyniosło za sobą nowe tereny rodowe, rangi, przedmiot i surowiec. W kolejce jednak są dwa kolejne rody, walka o dominacje rozpocznie się lada moment...

Adres forum: http://www.dragon-domination.wxv.pl/index.htm
Vela
 
Posty: 160
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 17:50

Postprzez Irysek » 4 cze 2017, o 09:50

Treść newsa: Pojawiła się nowa funkcja discorda powiadamiająca o nowych postach fabularnych i ogłoszeniach. Na powrót działa również @tagowanie postaci, aby ułatwić powiadamianie o nowo założonych myślodsiewniach. W szkole trwa ostatni mecz Quidditcha, zbliżają się egzaminy... a dyrektor znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie przez dwójkę buntowników, którzy udali się do Zakazanego Lasu. W świecie dorosłych między innymi tajemnice chińskiej dzielnicy i irytujące odgłosy bębnów, które męczą od dawna mieszkańców Maple Street. W Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów trwa spotkanie z dość oschłym delegatem MACUSa, aurorzy zaś zajęci są szukaniem zaginionego ucznia Hogwartu.

Adres forum: http://mortis.cba.pl/
Obrazek
Avatar użytkownika
Irysek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2016, o 21:14
Lokalizacja: Ayr

Postprzez avery » 10 cze 2017, o 18:52

Na Francji zawitał maj! Po weekendowej przerwie porządkowej powróciliśmy z mnóstwem nowości, wśród nich oczywiście zbliżające się misje oraz wydarzenia, aktualizacja tematów w Vademecum, odświeżony system zadań, najnowsze wydania gazet czy największa forumowa świeżynka - temat ze słupem ogłoszeniowym, gdzie użytkownicy mogą zamieszczać ogłoszenia swoich postaci o wszelakiej treści. Więcej energii, więcej możliwości, więcej niespodzianek - zajrzyjcie i sprawdźcie sami, jak okupowany Paryż potrafi zawrócić w głowie! {więcej}
Obrazek
Avatar użytkownika
avery
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 20:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marion » 16 cze 2017, o 20:37

Na Pieśni Lodu i Ognia zaczyna się nowa rozgrywka fabularna. Jeśli dotychczas nie zarejestrowałeś się na forum, a chciałbyś dołączyć do gry, jest to najlepszy moment! Spis wolnych postaci rodowych oraz drzewa genealogiczne znajdziecie w dziale informacyjnym.
Trzecia sesja forum rozpoczyna się w roku 258 po podboju - pod koniec panowania Aegona V.

www.plio.forumpolish.com
Avatar użytkownika
Marion
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 17:04
Lokalizacja: Opole

Postprzez Jass » 17 cze 2017, o 15:28

Marion news ten pojawił się już w ostatnim wydaniu -> http://visionlighthouse.cba.pl/index.ph ... 11-06-2017 (chyba, że chodzi o coś innego).
Obrazek
Avatar użytkownika
Jass
Administrator
 
Posty: 435
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 22:17

Postprzez Aishele » 17 cze 2017, o 15:30

Na Hebii pojawiło się kolejne, tym razem całkiem obszerne wydanie Wieści ze świata, czyli podsumowanie ważniejszych wydarzeń fabularnych z ostatnich miesięcy. Zapraszamy do czytania i do wykorzystywania tych motywów w przygodach! http://herbia.cba.pl/viewtopic.php?p=34587#p34587

Rozpoczął się także konkurs z okazji Dnia Ojca: http://herbia.cba.pl/viewtopic.php?f=57&t=2519
*

Obrazek
Avatar użytkownika
Aishele
 
Posty: 74
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 13:57

Postprzez avery » 18 cze 2017, o 14:06

Treść newsa: Trwa pierwsze wydarzenie nowego rozdziału: na Cmentarzu Montparnasse rozpoczął się pogrzeb zastępcy szefa paryskiego Gestapo. Zmianie uległ regulamin forum, dodane zostały podpunkty dotyczące nieaktywności (od teraz kolor można odzyskać po napisaniu trzech postów) oraz udziału w misjach i wydarzeniach (do których Nieaktywni nie mogą się zapisywać). Podane zostały również fabularne daty zaplanowanych na najbliższy rozdział atrakcji, między innymi otwarcia Zoo i zebrania Ruchu Oporu.

Adres forum: france.forumpl.net
Obrazek
Avatar użytkownika
avery
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 20:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez yati » 3 lip 2017, o 12:25

Treść newsa: Po zakończeniu ankiety z wynikiem 22 głosów na TAK i 4 głosów na NIE, Ekipa Darkest Night podjęła decyzję o przeniesieniu forum. Pełną parą ruszyły prace nad przenosinami i linku do nowego forum będzie można się spodziewać najpóźniej w przyszły weekend (tj. 15-16 lipca) . Na Graczy będą czekać nowości, m.in odświeżona szata graficzna, przejrzystsza fizjologia wilkołaków czy DarkWikia.

Adres forum: http://darkestnight.pl

Proszę wstawić to jako aktualizację poprzedniego newsa, który w momencie wstawienia był już nieaktualny ;)
Avatar użytkownika
yati
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lis 2015, o 20:24

Postprzez Amavith » 11 lip 2017, o 20:36

Adres forum: http://www.everold.pl
Treść newsa: Cóż... nowości jest naprawdę wiele, myślę nawet, że nie ma sensu się rozpisywać, a jedynie dać znać, że żyjemy i świetnie rozkwitamy. Baza użytkowników jest coraz większa, a aktywnością i tempem rozgrywki wszyscy się cieszą. Dlatego też uważam, iż to pora na nieco intensywniejszą reklamę – w końcu jesteśmy coraz bliżej zakończenia prac wykończeniowych na forum! Ale do rzeczy! Na pierwszy ogień idą w stu procentach autorskie Znaki Zodiaku, kolejno jest Spis Świąt oraz Astronomia! Idąc dalej natkniemy się na stworzoną specjalnie na potrzeby forum czcionkę Sanctin. Czym jest Sanctin? Otóż jest Everoldową łaciną. Następnie oczy mogą zahaczyć o pierwsze szczegółowe opisy mody dotyczące konkretnych państw – w tym przypadku Królestwa Waldgrossen. Żeby tego było mało do gry doszło też wiele nowych Frakcji. Coś jeszcze? Ach, tak! Kronika Initium oraz Tomiry z Wielkiego Stepu, na której opiera się praktycznie cały Kult Siewców Snów! To tylko największe dodatki, prócz nich jest jeszcze wiele mniej ważnych rzeczy, których wymienianie trwałoby pewnie w nieskończoność.

Ponadto wystartowała specjalna sesja: Skarby Hirminy!
Obrazek
Avatar użytkownika
Amavith
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 16:18

Postprzez avery » 15 lip 2017, o 20:01

Treść newsa: Zakończyło się wydarzenie związane z pogrzebem zastępcy szefa Gestapo i rozpoczęliśmy pierwszą misję dla cywili, a więc otwarcie Parku Zoologicznego - rzadkie okazy podziwiać można w dwunastej dzielnicy, która tego dnia nie zapomniała jednak o byciu okupowaną. Wielkimi krokami zbliżają się także misje dla Okupantów i Ruchu Oporu, a najbliższą czystkę postaci nieaktywnych wyznaczono na 23.07.

Adres forum: france.forumpl.net
Obrazek
Avatar użytkownika
avery
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 20:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez avery » 23 lip 2017, o 10:20

Treść newsa: Fabularny maj misjami stoi! Trwa misja pierwsza dla cywili, czyli uroczyste otwarcie Parku Zoologicznego. Zapraszamy na prawy brzeg! (x). Rozpoczęła się misja pierwsza dla okupantów, których Szef Policji Bezpieczeństwa i SD oczekuje w sali zebrań, by przekazać im ważne informacje oraz rozkazy. (x). Ruszyła także misja czwarta dla aliantów, a więc przeszukanie mieszkania majora Luftwaffe.(x).
Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym przeprowadzono kolejną czystkę wśród nieaktywnych kont.

Adres forum: france.forumpl.net
Obrazek
Avatar użytkownika
avery
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 20:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bajarz » 26 lip 2017, o 18:56

Treść newsa: Przenosiny forum na inny serwer zostały zakończone. Aktualnie trwają prace wykończeniowe, a także przygotowanie Starter Pack'u dla Graczy.
Nadal poszukiwane są osoby na stanowisko JMG, czyli Junior Mistrza Gry, którzy po upływie okresu próbnego staną się oficjalnie pełnoprawnymi Mistrzami Gry.

Adres forum: Nowy link do forum zostanie podany dla ogółu w dniu ponownego otwarcia CE. Chodzi nam o to, abyśmy mogli na spokojnie dopracować forum.
Obrazek
Avatar użytkownika
Bajarz
 
Posty: 74
Dołączył(a): 10 lip 2016, o 02:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal

cron