Vampire Kingdom

Postprzez Sylvien » 26 mar 2017, o 15:21

Obrazek


Krótki krzyk rozdarł spokój nocy. Ktoś właśnie umierał. Jednak nikt nie zwracał na to uwagi. Śmierć w tym miejscu była czymś bardzo popularnym i nagminnym wręcz. Ten osobnik nie miał szczęścia się przed nią ochronić.
Mężczyzna otarł swoje usta z resztek krwi, która kryła się gdzieś w kącikach i porzucił osuszone już ciało na bruk. Spieszył się. Miał jeszcze wiele do załatwienia tej nocy. A tak niewiele jej pozostało. Do świtu i jego ewentualnego spopielenia pozostawało niewiele ponad dwie godziny. Miasto budziło się do życia. A jego powoli nużyła kolejna noc. Czuł ciążący coraz bliżej sen. Nadciągał jak dawno nie widziany przyjaciel obiecując mu odpoczynek i spokój. Ale mężczyzna nie dał mu się zwieźć. Musiał dotrzeć do swojej kryjówki nim będzie za późno.
W tym samym czasie młoda kobieta kończyła swój patrol. Wiedziała gdzie znajdzie swoją ofiarę. Oczami wyobraźni już widziała naczelnego łowcę, który będzie gratulował jej pierwszego samodzielnego zabójstwa wampira. Widziała innych kursantów zazdrosnych o jej powodzenie. Parła na przód. Już widziała płaszcz wampira, który był jej celem. Była tak blisko, a jednocześnie tak daleko. Bardzo cicho wyciągnęła z kieszeni drewniany kołek i pewnie chwyciła go w dłoń. Czuła pot spływający po plecach, ale nie zamierzała się poddać. Nie teraz, nie po tak długim czasie oczekiwania na stosowną okazję. W końcu musiała go zabić. Za ojca, za matkę.
Wampir zaniepokoił się. Mimo, że sen niemal zapanował nad jego ciałem, resztki zdrowego rozsądku wyczuły, że coś tu się zmieniło. Odwrócił się wolno.
Łowczyni widziała, jak wampir się odwraca. Miała tylko ułamek sekundy aby stosownie zareagować. W innym wypadku sama mogła stać się ofiarą. Rzuciła się do przodu z zamiarem zaatakowania wampira. Mogła polec, ale tylko w walce.
Wampir nie czekał na to, aż kobieta zaatakuje. Sam ruszył w jej kierunku niemal w tym samym momencie co ona. Nie wiedział jaki los go spotka. Ale nie zamierzał pozostawić tej niewiasty przy życiu.

Chcesz wiedzieć jak się zakończyła ta historia? A może wolisz wykreować własną? Zapraszamy do naszego wampirzego uniwersum. Tutaj jest to możliwe.* Powoli forum się rozkręca. Ruszyły pierwsze gry fabularne, mamy pierwszych łowców wampirów, ludzi i członków Rady Wampirów.

* Dla członków działu katów oraz łowców w Radzie Wampirów rusza pierwsze event: polowanie na obiekt badawczy V-02. Inne eventy, angażujące większą liczbę użytkowników są w przygotowaniu i też lada dzień zaczną się pojawiać fabularnie. Wciąż potrzebni są łowcy i kaci, aby pomóc w tej misji.

* Plotki mówią o dziwnym kapłanie, który chodzi po mieście i głosi herezje na temat wampirów. Zyskuje coraz większą rzeszę swoich zwolenników. Tak jak i on gotowi są oddać życie, aby tylko unicestwić wszystkie wampiry.

* Dla tych, którym w głowie rodzi się kilka pytań co do funkcjonowania istot nadnaturalnych na naszym forum, polecamy ten oto temat, gdzie pojawiają się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez was pytania: http://vampirekingdom.forumpl.net/t74-faq#121


Zapraszamy!
Sylvien
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2017, o 13:55

Postprzez Sylvien » 16 lip 2017, o 09:32

Czyżbyście na chwilę zapomnieli o nas? A może szara rzeczywistość przytłoczyła was aż tak, że równie mroczne i skryte otoczenie naszego forum nie wydają się najodpowiedniejszą rozrywką? Nie sądzimy, aby było to zgodne z prawdą.


Mimo, że wielu uważało, że nie przetrwamy, forum nadal żyje i ma się dobrze. Rozgrywek zarówno fabularnych jak i retrospekcji przybywa. Tym samym postanowiliśmy rozpocząć kilka rozgrywek dedykowanych dla naszych graczy.
Są one 3, różnorodne oraz angażujące każdą z dostępnych na forum grup użytkowników (wampirów, łowców oraz ludzi). Aby rozgrywki ruszyły, każda z nich ma indywidualny, przygotowany przez MG prowadzącego, próg graczy, którzy są konieczni do jej rozpoczęcia. Nie oznacza to jednak, że w danym evencie nie może być większej niż minimalna wymagana ilość graczy. Gwarantujemy, że żaden uczestnik nie będzie się nudził. Jednak ostrzegamy, że w niektórych grach mogą posypać się głowy (ciężko stwierdzić czyje :) ).

A oto krótkie ich opisy:

BANKIET:
W sobotni wieczór, ostatniego weekendu miesiąca, zorganizowano spektakl teatralny, w którym udział weźmie młoda dziewczyna, wykazująca niezwykłe umiejętności akrobatyczne. Po jego zakończeniu, odbędzie się spotkanie ważnych osobistości, które otrzymały zaproszenie na tak zwany bankiet. Spotkanie ich odbędzie się w celu politycznym. Nikt jednak nie ma pojęcia, że wśród ludzi przebywają także wampiry. Co wydarzy się dalej? Tylko wy o tym zadecydujecie.

ZABÓJCZA NOC:
Wszyscy mają go już dosyć. Wie zbyt wiele i na nazbyt dużo sobie pozwala. Zarówno wampirom jak i ich łowcom zaszedł za bardzo za skórę. Ktoś stwierdził, że to jak najszybciej musi się to zmienić. No bo po co ryzykować? Tylko czy aby na pewno śmierć to jedyne dobre wyjście z tej sytuacji?

KOLEKTYW:
Nastały niespokojne czasy dla Rady wampirów. Na scenie pojawiła się nowa organizacja, której nie podobają się ówczesne rządy. Nazwali siebie Kolektywem. Rada musi stawić czoła nowemu przeciwnikowi, który być może będzie jeszcze groźniejszy niż każdy ich dotychczasowy. Jak sobie poradzą?

Zainteresowany? Już teraz dołącz do nas na forum i baw się razem z nami. Krew będzie płynąć, dziewice będą gwałcone, oby tylko milicja nie mieszała się w sprawy, które ich nie dotyczą!
Sylvien
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2017, o 13:55

Postprzez Izanami » 7 gru 2017, o 14:19Kilka nowych i starszych wieści w podsumowaniu:

1) Wiele osób miało często problem z odnalezieniem informacji odnośnie punktacji, przyznawanej na starcie dla konkretnej rasy, podczas tworzenia swojej postaci. Nie pomagało to, że wszystkie informacje zostały wprowadzone do jednego tematu, podpisanego "FAQ". W związku z tym, wątek ten został rozbity na dwa dodatkowe, będące podsumowaniem informacji jakie w sobie posiadał temat FAQ. Powstały dwa osobne tematy o nazwie:
- Punktacja - http://vampirekingdom.forumpl.net/t527-punktacja#1863
- Wampirze FAQ - http://vampirekingdom.forumpl.net/t528- ... e-faq#1864
Pozostałe wyjaśnienia nie związane z powyższymi, pozostały w dotychczasowym wątku.

2) Wprowadzone zostały "Nagrody Miesiąca". To wątek, w którym nagradzani będą gracze pod koniec miesiąca za swoją aktywność fabularną. Pozwoli im to szybciej uzbierać punkty na rozwój swoich umiejętności. Nagrody punktowe za listopad, zostały już rozdane.
http://vampirekingdom.forumpl.net/t526- ... siaca#1862

3) 6 grudnia, forumowy Mikołaj rozdał wszystkim aktywnym graczom danego miesiąca dodatkowe nagrody w postaci punktów, za ich wytrwałość i wkład fabularny.

4) Ruszyła sesja dla graczy "Coś się czai...":
Opis sesji: http://vampirekingdom.forumpl.net/t313- ... raczy#1575
Rozpoczęcie: http://vampirekingdom.forumpl.net/t560- ... allia#2185

5) Zachęcamy do zajrzenia w dział "Poszukiwania". Może ktoś zechciałby mieć z kimś fabularne powiązania.
http://vampirekingdom.forumpl.net/f5-poszukiwania


Nadal poszukujemy zainteresowanych graczy na stanowisko Mistrza Gry!Izanami
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 13:03

Postprzez Izanami » 30 gru 2017, o 21:43Lord Protektor ze swoją Gwardią Graczy pragną ogłosić, że wspólnymi siłami i burzą pomysłów, wraz z zakończeniem Starego Roku a zbliżającym się początkiem Nowego - oficjalnie wprowadziliśmy nową rasę na forum zwaną:

DHAMPIRAMI


Wszelkie informacje na ich temat, można znaleźć w dziale "Wampiry i Dhampiry".
http://vampirekingdom.forumpl.net/f3-wampiry-i-dhampiryPoza tym, ponownie zachęcamy do zaglądania w dział "Poszukiwania". Może ktoś zechciałby mieć fabularne powiązania z postaciami graczy naszego forum:
http://vampirekingdom.forumpl.net/f5-poszukiwania


Nadal poszukujemy zainteresowanych graczy na stanowisko Mistrza Gry!


Izanami
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 13:03

Postprzez Izanami » 12 sty 2018, o 16:31
Lord Protektor Cromwell wraz z Lady M, która zasiliła szeregi Mistrzów Gry, pragną ogłosić, że wraz z ostatnim wprowadzeniem nowej rasy Dhampirów, rozwinięciu ulega także związana z nimi fabuła.
Utworzona została nowa lokacja "Wyspa Man", na której umiejscowiliśmy więzienie. Poczytać o nim można w tym wątku:
http://vampirekingdom.forumpl.net/t644- ... -mewa#2915

Dodatkowo, planujemy wprowadzić event fabularny, mający na celu uwolnienie uwięzionych dhampirów:
http://vampirekingdom.forumpl.net/t313- ... raczy#3013

Gdyby ktoś był zainteresowany stworzeniem takiej istoty i zagrania u nas, będzie nam bardzo miło!
Można stworzyć dhampirzego więźnia albo kogoś, kto będzie brał udział w ich uwolnieniu.


Izanami
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 13:03

Postprzez Izanami » 24 lut 2018, o 01:48Kilka ostatnio wprowadzonych nowości i zmian:

1) Wprowadziliśmy zmiany dotyczące odnośnie spożywania krwi wampirzej przez kobiety ciężarne w oparciu o charakterystykę dhampirów. Więcej informacji: http://vampirekingdom.forumpl.net/t253-wampiry-krew#327
Z kolei druga część zmian, po dyskusji z graczami, dotyczy regeneracji wampirzej, odnosząca się do zanikania blizn i innych wad ludzkich, które wcześniej zanikały wraz z przemianą w wampira. Więcej informacji: http://vampirekingdom.forumpl.net/t103- ... ystyka#158

2) Dzięki zmierzającemu ku końcowi eventowi, jakim było odkrycie istoty atakującej walijską wioskę, pragniemy ogłosić wprowadzenie nowej rasy, jaką są wilkołaki. Wszelkie informacje na temat wilkołaków znaleźć można w dziale specjalnie im poświęconym:
http://vampirekingdom.forumpl.net/f108-wilkolaki


Izanami
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 13:03

Postprzez Izanami » 1 mar 2018, o 11:59Pojawił się nowy rozdział fabularny!

Rozdział II
Wszelkie przemowy Tajemniczego Kapłana, jakoby na świecie istniały nocne kreatury, które żywią się krwią, ucichły. Od miesiąca nie widziano go, a także nie słyszano więcej jego kazań, ostrzeżeń i nawoływań do walki z istotami nocy. Został uznany za zaginionego, bowiem nikt nie ma pojęcia, co się z nim stało. Został porwany i zabity przez wampiry? A może to łowcy wampirów postanowili go uciszyć? Istnieje jeszcze jedna możliwość, że ktoś z ludzkiej społeczności postanowił dokonać na nim samosądu, za szerzenie tych wszystkich głupot, kłamstw i dziwactw. Nawet policja nie wiedziała co robić – przepadł jak kamień w wodę.

Mimo zniknięcia jednego „problemu”, Łowcy z Rady Wampirów nie mogą narzekać na brak trudnych zajęć. Ich największym problem - jak na razie – pozostają trzy osoby, za którymi zostały wystawione listy gończe. Jedną z poszukiwanych jest dhampirzyca, która zbiegła im trzy lata temu na trakcie pod Paryżem. Pozostała dwójka poszukiwanych – Edward i Ingvar wciąż pozostają nieuchwytni. O tym pierwszym wampirze wciąż nic nie wiadomo, co się zaś tyczy drugiego, podobno ktoś widział go na Wyspach Brytyjskich.

Nie tylko zbiegli stwarzają zagrożenie – według Rady, wampirzemu społeczeństwu, ale również dwie wampirzyce, który zostały przebudzone po wielu latach. Pierwsza, niejaka Veronica de Foix, zwana „Płodną”, zgodnie z wyrokiem Starszyzny Rady Wampirzej, została zakołkowana na kilka setek lat, a jej kara dobiegła końca właśnie tego roku. Nikt jednak nie spodziewał się, że tak wielkim problemem okaże się opanowanie jej żądzy krwi.
Podobna sytuacja miała miejsce w Rumunii, gdzie w czasie jednej nocy została wymordowana cała wioska, za lasem, położonym w okolicach Zamku Draculi. Opowieści snute na temat tej posiadłości i jego tajemnicy, okazały się prawdą. Nie wiadomo, kto wybudził wampirzycę z długiego snu.

Nie tylko wampiry sieją postrach wśród ludzi. Jak wieści donoszą, pod Walią, w lesie w pobliżu niewielkiej wioski, natknięto się na wilkołaka. Rasa, która została uznana za wymarłą, okazała się wcale taką nie być. Czy to nastał właśnie czas ich zemsty za wszelkie krzywdy, jakie zostały im wyrządzone?

Czy zbieg tych wszystkich zdarzeń jest czystym przypadkiem, a może złym omenem? Co będzie dalej – co przyniesie zima, kiedy wreszcie nadejdzie?

http://vampirekingdom.forumpl.net/t82-p ... larny#4069Izanami
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 13:03


Powrót do Fantasy

cron