Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Kamiru » 6 maja 2018, o 11:08

Treść newsa: Na forum trwają prace renowacyjne - Proelium pojawi się z nową szatą graficzną oraz pełną zawartością fabularną (pojawią się m.in. bestie legendarne i choroby), której jeszcze brakuje w spisach. Z szacunku do grających już osób forum nie zostanie zamknięte, by gracze w spokoju mogli kontynuować swoje rozgrywki. Rejestracja na forum zostaje tymczasowo zablokowana. Osoby pragnące grać na forum podczas renowacji, a nie posiadające jeszcze kont, proszone są o kontakt z administracją (gg / discord).http://proelium.forumpolish.com/
Avatar użytkownika
Kamiru
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 13:07

Postprzez Shotaro » 9 maja 2018, o 06:56

Treść newsa: Zmienił się sposób awansu na Chuunina. Od teraz nie trzeba iść na egzamin na Chuunina, a wystarczy odbyć misję, kiedy już spełnia się wymagania na nową rangę. Decyzja została podyktowana tym, że gracze spędzali dużo czasu na egzaminie i każdy chciał go przechodzić w swoim tempie przez co niektórzy się niecierpliwili.

Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php
Avatar użytkownika
Shotaro
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 mar 2018, o 11:22

Postprzez wodahs » 13 maja 2018, o 19:00

Kochani!

  • Mamy przyjemność poinformować, że na forum powrócił temat z zadaniami od mistrza gry! Został on lekko zmodyfikowany i podzielony na tabele dla poszczególnych ras. Zapraszamy do zapisów!
    KLIK
  • Dzisiaj została dokonana aktualizacja fabuły w temacie, a także w tabeli na ogłoszenia. Uaktualniono również spis aktualnych sesji z MG!
    KLIK
  • Wciąż trwają prace nad nowym layoutem, a także kilkoma innymi rzeczami, o których wspominaliśmy - alchemia, zaklinanie, a także forumowy sklepik - trwają konsultacje.

Pozdrawiamy,
administracja forum
wodahs
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 21:28

Postprzez Octavia » 20 maja 2018, o 14:39

Treść newsa: Na Bialenii w głosowaniu wybrano nowego prezydenta. Zdecydowaną większością głosów, został nim Mardred von Salvepol-Nova Vita. Z tej okazji odbyło się tradycyjne rozdanie pączków na Placu Zielonym, a kilka dni później nastąpiło uroczyste powołanie nowego gabinetu.
Przygotowania do nadchodzących igrzysk są już na finiszu, a rozpoczną się one w nadchodzącym tygodniu.

Adres forum: https://spolecznosc.bialenia.org.pl/
Octavia
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 10:43

Poprzednia strona

Powrót do Portal

cron