Król Lew

Postprzez Filemona » 25 wrz 2016, o 18:07

Król Lew PBF

Jesteśmy grupą osób, która połączyła się w jednym celu - grać, grać i jeszcze raz grać! W uniwersum fikcyjnej afrykańskiej krainy tworzymy własne, oryginalne postacie, niekiedy powiązane z postaciami kanonicznymi z animacji Król Lew. Każdy z nas jest odmienny charakterem, nie napotkasz tu nudy i szarości. Mamy Ci do zaoferowania wiele atrakcji oraz intrygującą fabułę.
Król Lew jest naszą inspiracją. Dzięki temu mamy ochotę grać i przeżywać to, co czują nasze postacie. Istniejemy już ponad 10 lat i nie zapowiada się, byśmy łatwo zrezygnowali. Ciągle tworzymy nowe postacie, nowe stada, nowe historie - historie trzech stad.
Napotkasz tu Lwioziemców, a także członków Stada Srebrnego Księżyca i Królestwa Mgły i Popiołu - dwóch nowych, niekanonicznych stad, równych wspaniałym Lwim. Odwieczne walki dobra ze złem, intrygi, pakty i sojusze: oto część naszej historii.

Sawanna ciągnie nas w wir fabuły. Może do nas dołączysz?


http://pbf.krollew.pl/


Obrazek


Posiadamy swoją grupę na portalu deviantArt: http://krollew.deviantart.com
Jesteśmy też na facebooku: http://facebook.com/krollewpbf

Obrazek
Ostatnio edytowano 19 lis 2016, o 14:34 przez Filemona, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Filemona
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2016, o 17:17
Lokalizacja: Chełm / Warszawa

Postprzez Filemona » 19 lis 2016, o 13:09

Obrazek

UWAGA! FORUM PRZENIESIONE NA NOWY SERWER!

Aktualny adres forum:
http://pbf.krollew.pl/
---


Mam zaszczyt ogłosić, że działające nieprzerwanie już od ponad 10 lat, prawdopodobnie najstarsze wciąż istniejące forum pbf w Polsce, osadzone w realiach Króla Lwa, właśnie przeniosło się na nowy, własny serwer i jest obecnie dostępne pod adresem http://pbf.krollew.pl/
W związku z tym serdecznie zachęcamy wszystkich do wspólnej gry, nastawionej przede wszystkim na dobrą zabawę i rozwijanie własnej fabuły, ale i postać chcąca przejąć władzę nad wszystkimi ziemiami znajdzie tu dla siebie miejsce. Warto również zauważyć, że można u nas grać wszystkimi zwierzętami występującymi w Afryce, co daje ogromne możliwości. Niewątpliwym atutem naszego forum jest również niezwykle przyjazna atmosfera wśród graczy – przynajmniej raz w roku odbywa się zjazd forumowiczów w realnym świecie, raz w miesiącu nagrywany jest podcast ("audycja") z jednym z użytkowników, często też zbieramy się, by wspólnie grać m.in. w kalambury na kurniku bądź w Cards Against Humanity. I nie obawiajcie się zamkniętych kółeczek – każdy „nowy” jest u nas witany z radością i sympatią. ^^

Zainteresowany/a? Oto krótkie streszczenie sytuacji fabularnej na forum:

Lwia Ziemia, stado znane z filmów Disneya, trwa już od pokoleń, nieprzerwanie, nieniepokojone przez żadnych wrogów. Można by powiedzieć, że żyją wręcz sielankowo, ale w ich szeregach nie każdy pała do siebie miłością. Coraz częściej pokorni poddani unoszą łeb i kierują swe ostre słowa do Zgryźliwej Królowej, Vasanti Vei, potomkini Vitani. Czyżby jej władza zaczynała się chwiać? Ale czy ruda królowa pozwoli ludowi na jakiekolwiek przejawy buntu?

Srebrny Księżyc, religijne stado głęboko wierzące w moc oraz wspaniałość Księżyca, jak zwykle próbuje trzymać się z daleka od wszelkich konfliktów i sporów. Jak jednak to osiągnąć, kiedy to na ziemiach Srebrnych dochodzi do mordu lwiątka z pochodzącego z Mglistego Brzasku? Jak wytłumaczyć Mglistym tę sprawę, jak nie dopuścić do wzrostu napięcia między stadami? I przede wszystkim – jak stado zrzeszające wszelkie zwierzęta, niekoniecznie te silne czy wojownicze, ma bronić własnych granic?

Mglisty Brzask zaś rośnie w siłę, dając każdemu intruzowi na swych ziemiach prosty wybór – albo tracisz życie, albo oddajesz je nam, stając się lojalnym członkiem stada. Stada, które staje się Królestwem Mgły i Popiołu po fuzji z Stadem z Ziem Cinis, twardymi lwami z północy. Owe Królestwo zajmuje długi pas ziem, niejako zamykając Srebrny Księżyc oraz Lwią Ziemię. Byłaby to dobra pozycja do ataku… Tylko czy Królewscy będą chcieli knuć i szkodzić pozostałym stadom, czy też raczej zechcą nawiązać z nimi dyplomatyczne kontakty? W końcu warto też zwrócić uwagę na samotników, na przykład pałętającą się, tajemniczą hybrydę, która beztrosko odbiera życie wszelakim lwiątkom, i nie boi się walki z nikim. Już nie wspominając o tym, że wśród owych samotników pojawiają się mniejsze bądź większe grupki, które nierzadko mają duże ambicje… I potrafią iść po trupach do celu.
Avatar użytkownika
Filemona
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2016, o 17:17
Lokalizacja: Chełm / Warszawa

Postprzez Krol Lew PBF » 22 paź 2018, o 22:09

Przykro mi o tym informować, ale forum, po dwunastu latach istnienia, zostało zamknięte. Dziękujemy wszystkim użytkownikom za wspólną grę!
Zapraszamy również do zapoznania się z wywiadem pożegnalnym!

Temat można przenieść do archiwum.

Filemona
Krol Lew PBF
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 22:07


Powrót do Zarchiwizowane reklamy PBFów

cron