Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez wodahs » 7 paź 2018, o 09:38

Adres forum: http://shadow-york.pl

Treść newsa:
Kochani!
 • Dzisiaj pojawiła się aktualizacja na stronie głównej. Obejmuje ona nowy opis fabularny oraz wstawienie linku wraz z krótkim opisem do nadchodzącej sesji z MG! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, a także do zajrzenia tematu z rozpiską fabularną.
  TUTAJ mogą stawiać się WSZYSCY WYTYPOWANI przez swoje rasy reprezentanci. W swoich postach winni uwzględnić całkowite odebranie broni oraz innych niebezpiecznych przedmiotów. O telefonach również mogą zapomnieć. Przypominamy, że wstęp ma tylko JEDEN kandydat na rasę bądź grupę zorganizowaną.
  Na sam bal/przyjęcie/event zaproszeni są WSZYSCY. Udostępnione zostaje im całe Alicante!
  TUTAJ mogą wbijać chętni na zwiedzanie stolicy.
  Dla przypomnienia:
  • Czarownicy: Opal Lengyel, 169 letnia czarownica.
  • Nefilim: James Whitelight, 23 letni łowca, wybrany przez innych nefilim.
  • Wampiry: Elisabeth Graves, 549 letnia wampirzyca, wybrana spośród grupy.
  • Wataha wilkołaków: Kieran Vaughan, 33 letni wilkołak, przywódca watahy.
  • Wilkołaki niezrzeszone: Edward Greyback, 32 letni wilkołak, wybrany spośród niezrzeszonych.
  TUTAJ znajduje się temat z informacjami fabularnymi.
 • Sprawa wróżek została rozwiązana wcześniej. Od dziś obowiązują je nowe postanowienia.
  TUTAJ znajdują się postanowienia.
  TUTAJ znajduje się nowy portal do świata wróżek. Stary został zniszczony za sprawą działań sekty.
 • Zapraszamy zrzeszonych czarowników do wzięcia udziału w evencie!
  TUTAJ znajdują się informacje.
  Do zdobycia jest umiejętność specjalna: demoniczna forma. Reszta niech się nie martwi, każdy otrzyma możliwość zdobycia tej umiejętności. Prosimy tylko o cierpliwość. Obecna tura idzie jako pierwsza, gdyż jest kontynuacją dawno rozpoczętego questa.
 • Trzymajcie kciuki za Caranthir! Będzie prowadziła swoją próbną sesję jako MG! W tym miejscu z przykrością informujemy, iż Chloe niestety nie przeszła swojej próby. Niemniej dziękujemy jej za chęci!
Pozdrawiamy,
Administracja forum
wodahs
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:28

Postprzez wodahs » 27 paź 2018, o 21:50

Adres forum: http://shadow-york.pl

Treść newsa:

 • Z przykrością żegnamy jednego z naszych administratorów, Finlaya. Dziękujemy mu za ogrom pracy włożonej w forum.
 • W związku z rozwojem fabuły, pragniemy poinformować, iż na mocy decyzji Rady Clave, nowym Dyrektorem Instytutu w York został James Whitelight (awansowany podwójnie, również ze stanowiska Junior Admina na Admina)! Od dziś to on będzie kierować i opiekować się placówką łowców.

  Dodatkowo przypominamy, iż Nefilim otrzymali aktualizację tablicy zadań.
  Znajdziecie ją: TUTAJ
 • Pozostałe aktualizacje zadań otrzymali również:
  - czarownicy
  - wróżki
  - wampiry
  - wilkołaki
 • W związku z mocno zachwianą równowagą w grupach, grupa czarowników została tymczasowo zamknięta. Gorąco zachęcamy do tworzenia kont u: Nefilim oraz Faerie.
  Ponadto przypominamy, iż od kilku dni obowiązują nowe zasady tworzenia multikont! Więcej na ten temat znajdziecie w regulaminie forum.
 • Zapraszamy do Halloweenowej zabawy! Więcej na jej temat znajdziecie: TUTAJ
wodahs
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:28

Postprzez wodahs » 18 lis 2018, o 13:43

Adres forum: http://shadow-york.pl
Treść newsa:
Kochani!
1. Pragniemy poinformować iż na stanowisko administratora powraca Finlay!
2. PRZYPOMINAMY o konieczności uzupełniania profili o następujące linki: Karta Postaci, Dziennik, Statystyki, Wiadomości. Są to tematy dodatkowe, których BEZWZGLĘDNIE wymagamy. Takie pola jak Dom czy Relacje są polami dodatkowymi. Ponadto wymagamy wpisania w tabelę Multikonta, wszystkich swoich multików!
Jest to już któryś raz z rzędu, gdzie musimy o tym przypominać. Nie chcemy być niemili, jednakże w przypadku zignorowania PW przypominającego, zostaną wyciągnięte mniej przyjemna konsekwencja - ostrzeżenie. W tym miejscu administracja nie będzie wdawać się w dyskusję z roszczeniami, gdyż niejednokrotnie przypominała i ostrzegała.
3. Od niedawna w opisach ras zagościły niewielkie ikonki symbolizujące daną frakcję. Jeżeli ktoś ma pomysł na lepszą propozycję, którą chciałby wykonać tj. ładnie wyciąć i obrobić, niech taką gotową już ikonę wyśle na PW Shizhi.
4. Z dniem dzisiejszym frakcja wróżek doczekała się powstania mapy ich świata. Mapa powstała w oparciu o wycięcie z większego fragmentu i absolutnie nie jest dziełem zrobionym "od zera". Powstała na potrzeby forum, aby ułatwić graczom poznanie geografii świata wróżek.
5. Mamy nadzieję, że niebawem pojawi się obszerniejszy opis alchemii - więcej informacji pojawi się, gdy będzie on już odpowiednio przeredagowany. Z pewnością pojawią się również ikony poszczególnych "potionków".
6. W tabeli na stronie głównej pojawił się odnośnik do tematu z zadaniami fabularnymi.
7. Chcielibyśmy nadać npcom wygląd - mowa tutaj o npcach Nefilim i ludzi. Jeżeli ktoś ma pomysł na twarz, proszony jest o przesłanie jej na PW Shadowhunter.

8. Przypominamy, iż trwają poszukiwania na stanowisko Mistrza Gry w ilości 1. Chętni proszeni są o zgłaszanie kandydatur na PW Shadowhunter. W tym miejscu administracja podkreśla, iż nie będzie brała pod uwagę kandydatur osób, które już piastowały to stanowisko, po czym zniknęły bez słowa.

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Zapraszamy na Shadow York
wodahs
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:28

Poprzednia strona

Powrót do Portal

cron