Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Tyk » 1 maja 2020, o 20:58

Treść newsa: Wiosenne porządki na Spectrofobii!
Forum w ostatnich dniach przeszło metamorfozę i prezentuje nowy, klimatyczny layout autorstwa nowych grafików! Ponadto, przeprowadzono czystki w nieaktywnych kontach oraz zaktualizowane zostały moce rangowe. Administracja pracuje też pełną parą nad odświeżaniem tematów informacyjnych w forumowym Kompendium.

Nie zapomnieliśmy o fabule! Gracze mogą dołączyć do tajemniczego Bractwa, które od wieków walczy z bytami z najodleglejszych regionów Krainy Luster, by stawić czoło tym Koszmarom nawiedzającym Trzy Światy. Znajdzie się również coś dla tych, którzy wolą taniec od szczęku oręża - trwa Wielki Bal, na którym pojawiła się delegacja odległych wysp, które od niepamiętnych czasów trwały w izolacji.

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com
Tyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 kwi 2020, o 16:41
Numer GG: 11111320

Postprzez Ivan » 14 maja 2020, o 09:55

Po dłuższej nieobecności w mediach powracamy do newsów. W międzyczasie nie próżnowaliśmy, wprowadzając liczne nowinki, którymi chcielibyśmy się dzisiaj pochwalić:

Zaczynając od usprawnień technicznych: odświeżyliśmy nasz layout oraz poprawiliśmy wyświetlanie forum, m.in dając userom opcję powiększania czcionki w ustawieniach forum. W nagłówku znalazła się lista-teleport z odnośnikami do najprzydatniejszych tematów o świecie gry.

Nowe artykuły: mapa Novigradu z przewodnikiem, rzemiosło, alchemia, gangi Novigradu, nowy bestiariusz, rozszerzony opis grywalnych ras oraz świeżo opracowany atlas.

Dodatkowo: arkusz kalkulacyjny do liczenia punktów przy tworzeniu postaci, odświeżony system ogłoszeń (nowość: event związany z zarazą), dwie nowe sesje poboczne dziejące się poza główną fabułą. Powitaliśmy w naszym składzie nową mistrzynię gry, Juno oraz otworzyliśmy kanał na discordzie.

To jeszcze nie koniec, wyglądajcie kolejnych update'ów z naszej strony. Widzimy się na szlaku i w kolejnym wydaniu VL news!
Obrazek
Avatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 sie 2016, o 11:28

Postprzez Tyk » 16 maja 2020, o 14:19

Treść newsa: Na forum ruszyła nowa misja: Dwoje Tropicieli wyczuło koszmarną obecność w starym, od lat nieużywanym sierocińcu. Stara aula opuszczonego budynku okazała się być więzieniem. Uwięziony tam Koszmar nie chciał walczyć, lecz była to jedyna wiadoma mu droga do rozerwania więżących go krat.
Poza tym, przy użyciu Atarashii Software, forumowy Chatbox został zsynchronizowany z serwerem na Discordzie Spectrofobii. Dzięki temu gracze, którzy nie posiadają konta na Discordzie mogą teraz aktywnie uczestniczyć w życiu towarzyskim forum!

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com
Tyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 kwi 2020, o 16:41
Numer GG: 11111320

Postprzez Chromowany » 16 maja 2020, o 17:46

Treść newsa: Przeniesiono do archiwum temat pytań i propozycji. Od dziś zachęcamy do rzucania wszelkich pytań bezpośrednio na naszym kanale DC z oznaczeniem @administracji, aby nic nie zniknęło. (Kanał DC: https://discord.gg/pWcjEk9). Powstał nowy temat, w którym użytkownicy mogą wylosować sobie drugą osobę do gry - gorąco zachęcamy do udziału w zabawie! Regulamin przeszedł lekkie zmiany; został znacznie uproszczony. Dodatkowo pojawiła się wzmianka o możliwości ingerencji MG w rozgrywki oraz punkt dotyczący dołączania do rozgrywek graczy przez innych userów. Z tego powodu administracja rezygnuje z tabel o stopniu ingerencji, które widniały dotychczas w dziennikach.

Adres forum: http://www.shadow-york.pl
Chromowany
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 18:24

Postprzez Ivan » 23 maja 2020, o 20:16

Treść newsa: W ostatnim tygodniu miał u nas miejsce generalny remont layoutu strony. Wszystkie działy mają nowe grafiki i sposób wyświetlania ich opisów. Planujemy też dostosować ich wygląd pod wersję mobilną. Zmiany możecie podziwiać na stronie głównej forum.

Na dokładkę: wiedźmiński update. Przeredagowaliśmy dział „Wiedźmina opisanie”, znajdziecie w nim teraz odświeżony, uproszczony system eliksirów (+krótko o olejach) oraz nowy grywalny cech — Szkołę Mantikory.

Śledźcie kolejne zmiany w cotygodniowych podsumowaniach. Planujemy ich jeszcze niemało.

Adres forum: http://vattghern.com/
Obrazek
Avatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 sie 2016, o 11:28

Postprzez Ivan » 30 maja 2020, o 21:00

Treść newsa: Zmian wyglądu ciąg dalszy. Forum zyskało nową, lepiej komponującą się kolorystykę. Zaś na tapecie wydarzeń: epidemia z południa. Bądźcie ostrożni i spodziewajcie się wątków zarazy w swoich przygodach! Wznowiliśmy również sesję poboczną „W sercu Pogranicza”— powojenną przygodę rozgrywającą się na Przyrzeczu — spornych terenach na granicy redańsko-temerskiej. W przyszłym tygodniu ujawnimy kolejną niespodziankę o przyszłych zmianach na naszym forum. Odwiedzajcie nas i śledźcie Vision News, by przekonać się jaką!

Adres forum: http://vattghern.com/
Obrazek
Avatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 sie 2016, o 11:28

Postprzez Chromowany » wczoraj, o 11:58

Treść newsa: Z okazji Dnia Dziecka, ekipa forum Shadow York chciałaby złożyć wszystkim serdeczne życzenia! Prezenty zostały rozdane, ponadto przypominamy o zbliżającym się evencie kończącym rozdział Kohorty. Czas raz na zawsze pozbyć się wroga, a potem udać na stosowne wakacje - może Hawaje albo Majorka?
Gorąco zapraszamy na nasze forum. Z racji problemów technicznych, zalecamy przekopiować adres (http://www.shadow-york.pl) bezpośrednio do przeglądarki.

Adres forum: http://www.shadow-york.pl
Chromowany
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 18:24

Poprzednia strona

Powrót do Portal

cron