Necronomicon

Postprzez shappie » 5 kwi 2020, o 22:13

Necronomicon

Skrót fabuły: Mamy 1939 rok. Nasze postacie są czarodziejami (lub istotami magicznymi) żyjącymi na terenie Wielkiej Brytanii. Został niedawno wydany dokument, w którym wypisano dwadzieścia osiem nazwisk rodzin, które od pokoleń utrzymują czystość krwi w głównej linii (mówiąc prościej: nie łączą się z niemagami). Poza tym Brytyjskie Ministerstwo Magii wypowiedziało wojnę czarnoksiężnikom. Wraz z tym rokiem zaostrzyły się kary za korzystanie z czarnomagicznych zaklęć, a samo posiadanie przedmiotów splamionych tą zakazaną magią stało się poważnym wykroczeniem.

O nas i naszym podejściu: Do Necronomiconu podchodzimy na luzie. Nieskomplikowane zasady, dużo wolności i kredyt zaufania dla każdego gracza. Szukamy ludzi, którzy chcą ciągnąć przygody swoich postaci przez długi czas i tworzyć dużo memesków. Bez spiny, kolesiostwa i zbędnych dram. Chcemy po prostu pograć razem z miłej atmosferze i odpocząć od trudów życia.

Jeżeli jesteś zainteresowany to możesz odwiedzić nas pod tym linkiem:
http://bezimienna.com.pl/resurectio/
Avatar użytkownika
shappie
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 maja 2016, o 15:59
Numer GG: 3870107

Postprzez shappie » 19 maja 2020, o 18:29

Rozdział 2

Po powrocie Hadesa Carrowa, światem czarodziejów wstrząsnęło pytanie – jak wiele tajemnic skrywa się przed ich oczyma? Niektórzy historię Carrowa wpychali między bajki, cieniem niedowierzania okrywając całą postać. Badacze skupili swe siły na dążeniu do odkrycia wejścia do świata, z którego powrócił. Matki zaczęły lękać się o pociechy po zachodzie słońca, dzieci z ciekawością doszukiwały się w płomieniach kominka większego znaczenia.
Repertuar: http://bezimienna.com.pl/resurectio/for ... php?fid=24

Kończymy pierwszy kwartał fabularny, piszemy podsumowania, dodajemy nowe rzeczy i planujemy fabułę na kolejne miesiące. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Avatar użytkownika
shappie
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 maja 2016, o 15:59
Numer GG: 3870107


Powrót do Fantasy

cron