Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Ivan » 11 lip 2020, o 19:44

Tytuł newsa: Nowa Bajarka i diabeł w detalu.

Treść newsa: Faza planowania przyszłych tematów oraz ich rozmieszczenia ma się już ku końcowi, w związku z obiecanym rozszerzeniem świata planujemy dla naszych graczy niespodziankę, którą ujawnimy w nadchodzących tygodniach. Po ostatnim naborze witamy w naszej kadrze Etain — nową Mistrzynię Gry, której nietuzinkowe pomysł i pióro wkrótce urozmaicą naszą fabułę. Odpowiadając na liczne zapytania, stworzyliśmy dla naszych graczy temat-podpowiedź nt. formatowania postów, dzięki któremu wasze posty jak i całe wątki nabiorą dodatkowej przejrzystości.


Adres forum: http://vattghern.com
Obrazek
Avatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 sie 2016, o 11:28

Postprzez Shotaro » 17 lip 2020, o 17:36

Treść newsa: Odnowiony sensor
Sensor dostał mocnego nerfa i został dostosowany do pozostałych atutów. Jego zasięg został drastycznie zmniejszony i teraz możliwa jest tylko widoczność chakry jako bezkształtnej masy. Wszystko w celu ogólnego balansu postaci.

Adres forum:http://shinobinomono.pl/
Avatar użytkownika
Shotaro
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 mar 2018, o 11:22
Numer GG: 39500013

Postprzez Chromowany » 18 lip 2020, o 17:58

Treść newsa: Rozpoczęło się Święto Lata. Tajemnicza Wróżka przywitała wszystkich tłumnie przybyłych gości. Trunek, jedzenie - w tym i mięsiwa wszelakiej maści dla tych bardziej drapieżnych - każdy znalazł coś dla siebie. Jedni od razu rozpoznali swoich znajomych - inni spotkali się po raz pierwszy, ale to nic. Muzyka w tle pomogła pokonać przeszkody pierwszego poznania - podobnie jak magia, która na każdej rasie odbiła się nieco inaczej. W taki właśnie sposób wilki przestały wykazywać agresję i nadwrażliwość na bodźce odbierane zmysłami, a wróżki oraz cała śmietanka mieszańców z krwią wróżek zyskały magię wdzięku. Na razie nikt nie wie, jak poszczególne efekty wpłyną na resztę - no może tylko w przypadku wampirów sprawa stała się jasna - słońce przestało im doskwierać.
Huczna zabawa, tańce i wróżby - do tego mnóstwo konkursów no i misje, których podjęli się już pewni siebie śmiałkowie. Rozdzieleni na poszczególne lokacje postawili już pierwsze kroki. Gospodyni magicznego miejsca czeka i patrzy na rozwój sytuacji. Z pewnością jest ciekawa postępów utworzonych drogą wyboru drużyn.
W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (ze względów technicznych zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl).
Adres forum: http://www.shadow-york.pl
Chromowany
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 18:24

Postprzez Ivan » 18 lip 2020, o 21:57

Tytuł newsa: Na kraniec świata i jeszcze dalej!

Treść newsa: Z okazji prac nad rozszerzeniem świata gry, zorganizowaliśmy konkurs na fanowskie lokacje. Gracze mają w nim za zadanie nadesłać nam propozycję tematu z wymyślonym miejscem — elementem krajobrazu, gospodą czy ruinami, które będzie miało szansę znaleźć się w nadchodzącej aktualizacji. Poza wpływem na urządzenie forum, uczestnicy zostaną nagrodzeni medalem oraz zróżnicowanymi nagrodami.

Adres forum: http://vattghern.com
Obrazek
Avatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 sie 2016, o 11:28

Postprzez Irysek » 19 lip 2020, o 01:23

Treść newsa: Podczas gdy echo skandalu rodziny Bletchley powoli cichnie (w przeciwieństwie do autora audycji radiowej Pod strasznym tytułem), arystokracja Wielkiej Brytanii szykuje się do nadchodzących mariaży między rodzinami Burke i Malfoy, Travers i Nott, a także Black i Lestrange! W tym samym czasie fani Quidditcha bawią się na otwarciu Mistrzostw o Puchar Świata a Drużyna Narodowa daje z siebie wszystko podczas finalnej rozgrywki!

Adres forum: https://mortis.org.pl/
Obrazek
Avatar użytkownika
Irysek
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 kwi 2016, o 20:14
Lokalizacja: Edynburg
Numer GG: 9410082

Postprzez Chromowany » 26 lip 2020, o 11:08

Treść newsa: Walka w Alicante nabiera coraz ciekawszych kolorów. Z ze zwłok poległych Łowców począł formować się straszliwy demon, z którym być może drużyna graczy będzie musiała się zmierzyć. Oby Los okazał się przychylniejszy, bo jak na razie postanowił ich podzielić, przy tym uderzając w słabości poszczególnych jednostek.
Na placu Anioła pozostali: Olek, Wania, Damien oraz Sina - pozostali udali się do Gardu, próbując przekraść się do środka fortecy. To właśnie z niej emanuje potężna demoniczna aura, jak się okazuje, przynależna jednemu z demonicznych książąt piekieł.
Czas odgrywa w tym starciu istotną rolę - wiedzą o tym gracze i uratowana przez nich konsul, Jia Penhallow - wie nawet tajemnicza wróżka, która zdaje się być biologiczną matką Damiena.

W razie pytań zapraszamy na forumowy discord: KLIK (ze względów technicznych zalecamy bezpośrednie skopiowanie linku i wklejenie go w przeglądarkę: http://shadow-york.pl).
Adres forum: http://www.shadow-york.pl
Chromowany
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 18:24

Postprzez Echallin » 26 lip 2020, o 13:32

Treść newsa: Chūnin Shiken- już siedemnasty egzamin na Chūnina startuje 28.07.2020, czyli we wtorek. Jego gospodarzem jest Iwa, która ostatnimi czasy została zaatakowana przez Maji Seitaro. Czy ten egzamin przebiegnie pokojowo i bez nerwowej atmosfery? Wszyscy chętni do wzięcia udziału w egzaminie jako uczestnicy są proszeni o pojawienie się w temacie Las Kamienny. Dla osób postronnych są przeznaczone trybuny.

Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php
Avatar użytkownika
Echallin
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 10:25

Postprzez Echallin » wczoraj, o 15:11

Treść newsa: Na terenie Lasu kamiennego pojawił się ogromny twór przypominający samuraja w pełnej zbroi złotego koloru. Publiczność na trybunach zobaczyła go na ekranach monitorów, które śledziły poczynania geninów.

Na terenie całego CE oraz Iwagakure zostaje ogłoszony alarm najwyższego stopnia. Wszystkie osoby niezdolne do walki mają udać się do bunkrów w wiosce. Egzamin zostaje przerwany do odwołania. Wszystkie osoby rangi TJ oraz Jonin wraz z ANBU zostają wysłane do ewakuacji ludności, a także do zabezpieczenia terenu i walki jeśli zajdzie taka potrzeba.

Informacja ta nie dotyczy osób na CE, które są w trakcie walki, przez co ich czas fabularny musi zostać dostosowany po zakończeniu starcia.

Wszystkie misje (niezależnie od rangi, bądź momentu ich rozpoczęcia) na terenie Iwagakure zostają odwołane. Gracze mogą do nich wrócić, po odwołaniu alarmu.

Adres forum: http://shinobinomono.pl
Avatar użytkownika
Echallin
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 10:25

Poprzednia strona

Powrót do Portal

cron