PUFF

Postprzez czasem » 23 wrz 2020, o 16:05

13.07.2030 r.

Zgodnie z wytycznymi podzieliliśmy zakażonych według nabytych zdolności. Od dziś funkcjonują jako: Sektor Pierwszy, Sektor Drugi oraz Sektor Trzeci. Wszystkie przynależne do niego jednostki mają poniżej dwudziestu pięciu lat. Nie stwierdziliśmy żadnego odstępstwa od tej reguły, choć nadal nie tracimy wiary, że znajdziemy kogoś całkowicie odpornego. Odkryliśmy także zależność pomiędzy ilością ugryzień, a długością życia zarażonego. Po zakończonych badaniach, prześlemy kompletny raport wraz z dokumentami.

07.08.2030 r.

Wczoraj odnaleźliśmy pierwszego zarażonego pracownika. Został przejęty przez Jedynki i niezwłocznie przetransportowany do szpitalnej izolatki. Nie wiemy jak wiele osób mógł zarazić, dlatego wraz z Radą zdecydowaliśmy o przymusowych badaniach dla całego personelu. Boimy się, że jeśli nie zareagujemy wystarczająco wcześnie, epidemia rozprzestrzeni się na terenie całej bazy.
Z dobrych wiadomości - treningi przebiegają zgodnie z harmonogramem. Dla Sektora Pierwszego przygotowaliśmy bardziej wymagający program z uwagi na ich zdolności. Reszta grup radzi sobie równie dobrze.

06.12.2030 r.

Szpital zaczyna się przepełniać, więc byliśmy zmuszeni przerobić jeden z budynków mieszkalnych na coś pokroju kliniki. Nie brakuje nam lekarzy, na całe szczęście mamy dużo Dwójek, a pozostałe Sektory pomagają jak tylko mogą. Nieco gorzej rysuje się sprawa zaopatrzenia. Nie ukrywam, że niecierpliwie czekamy na kolejną zrzutkę, bo magazyny zaczynają świecić pustkami. Jedzenie wystarczy nam na miesiąc, może mniej. Zaczynamy myśleć o przeniesieniu plantacji z laboratorium na otwarty teren, ale możemy się tym zająć dopiero na wiosnę. To zapasy na czarną godzinę. Jeśli nie możecie wysłać wsparcia, dajcie nam jakiekolwiek wytyczne. Sytuacja jest krytyczna.


Garść informacji:

✔ Akcja forum odbywa się 10 lat po wybuchu (2040 rok) epidemii tajemniczego wirusa.
✔ Wirus zamienia ludzi powyżej 26 roku życia w tzw. Odmieńców.
✔ Na sam początek planujemy jedną grupę grywalną podzieloną na trzy sektory: pierwszy, drugi i trzeci.
✔ Poszukujemy chętnych do współpracy Mistrzów Gry - zarówno do dużych eventów, jak i małych, codziennych misji.
✔ Forum tworzone jest przez ekipę, która ma doświadczenie w prowadzeniu fabuły tego typu - dołożymy wszelkich starań, by Mistrz Gry był faktycznie aktywny, a forum przeżyło trochę dłużej niż... Jego poprzedni koledzy.
czasem
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 19:20

Powrót do Zarchiwizowane zapowiedzi

cron