Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Tyk » 25 paź 2020, o 20:34

Treść newsa: W związku ze zbliżającym się Halloween na Spectrofobii zostało przygotowane specjalne, upiorne wydarzenie!
Ponownie gracze będą mieli okazję skorzystać z dobrodziejstwa Upiornej Matematyki, a więc nie tylko ze stałej punktacji za wyzwania, lecz także możliwość zdobycia dodatkowych Esencji Koszmaru. Zachęcamy także do ustawienia Halloweenowym avatarów i wykonywania koszmarnych wyzwań! Powraca także długo oczekiwana możliwość wymiany magicznych skarbów zgromadzonych przez graczy.
W tym roku dajemy również okazję wzięcia udziału w szatańskiej loterii i wygranie licznych, czasem użytecznych nagród oraz stworzenia horroru i zgarnięcia jedynej w swoim rodzaju nagrody, w tym legendarnego Spectronomiconu.

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com
Tyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 kwi 2020, o 16:41
Numer GG: 11111320

Postprzez Tyk » 1 gru 2020, o 21:45

Treść newsa: Spectrofobia obchodzi swoje dziesiąte urodziny! Z okazji tej okrągłej rocznicy dla graczy przygotowany został mały, pozafabularny konkurs, którego celem jest stworzenie specjalnej urodzinowej laurki nawiązującej do świata Spectrofobii. Na uczestników czekają nagrody, takie jak unikatowe przedmioty magiczne, a nawet bestie!

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com
Tyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 kwi 2020, o 16:41
Numer GG: 11111320

Postprzez Shotaro » 4 gru 2020, o 22:45

Treść newsa: Trwają ogromne prace nad wspomaganiami, gdzie wiele z nich przechodzi gruntowny rework. Zamiarem zmian jest balans boostów płynących ze wspomagań i urozmaicenie rozgrywki. Aktywni użytkownicy mogą się wypowiadać w tematach propozycji, więc dużo będzie również zależało od nich.

Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php
Avatar użytkownika
Shotaro
 
Posty: 20
Dołączył(a): 17 mar 2018, o 11:22
Numer GG: 39500013

Postprzez Meridion » 9 sty 2021, o 11:53

Treść newsa: Na Granicowym Grymuarze (wiki) pojawiło się już ponad 500 artykułów opisujących nasz autorski świat. Wszystkich szukających inspiracji zapraszamy do odwiedzenia. Oprócz opisu świata, możecie znaleźć tutaj szczegółowe opisy fauny i flory, ale także i opisy nietypowych potraw czy instrumentów muzycznych. Część z nich z pewnością można dopasować do gry w innych światach fantasy/

Adres forum: https://grymuar.granica-pbf.pl
Grafika: https://grymuar.granica-pbf.pl/images/logo.png


Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Avatar użytkownika
Meridion
 
Posty: 70
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 19:47

Poprzednia strona

Powrót do Portal

cron