Informacje do newsów oraz ich korekta

Forum dotyczące portalu i jego działania. Doskonałe miejsce, by wyrazić swoją opinię o nim, zaproponować zmiany i przeczytać ogłoszenia zespołu redakcyjnego.

Postprzez Tyk » 25 paź 2020, o 20:34

Treść newsa: W związku ze zbliżającym się Halloween na Spectrofobii zostało przygotowane specjalne, upiorne wydarzenie!
Ponownie gracze będą mieli okazję skorzystać z dobrodziejstwa Upiornej Matematyki, a więc nie tylko ze stałej punktacji za wyzwania, lecz także możliwość zdobycia dodatkowych Esencji Koszmaru. Zachęcamy także do ustawienia Halloweenowym avatarów i wykonywania koszmarnych wyzwań! Powraca także długo oczekiwana możliwość wymiany magicznych skarbów zgromadzonych przez graczy.
W tym roku dajemy również okazję wzięcia udziału w szatańskiej loterii i wygranie licznych, czasem użytecznych nagród oraz stworzenia horroru i zgarnięcia jedynej w swoim rodzaju nagrody, w tym legendarnego Spectronomiconu.

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com
Tyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 kwi 2020, o 16:41
Numer GG: 11111320

Postprzez Tyk » 1 gru 2020, o 21:45

Treść newsa: Spectrofobia obchodzi swoje dziesiąte urodziny! Z okazji tej okrągłej rocznicy dla graczy przygotowany został mały, pozafabularny konkurs, którego celem jest stworzenie specjalnej urodzinowej laurki nawiązującej do świata Spectrofobii. Na uczestników czekają nagrody, takie jak unikatowe przedmioty magiczne, a nawet bestie!

Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com
Tyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 kwi 2020, o 16:41
Numer GG: 11111320

Postprzez Shotaro » 4 gru 2020, o 22:45

Treść newsa: Trwają ogromne prace nad wspomaganiami, gdzie wiele z nich przechodzi gruntowny rework. Zamiarem zmian jest balans boostów płynących ze wspomagań i urozmaicenie rozgrywki. Aktywni użytkownicy mogą się wypowiadać w tematach propozycji, więc dużo będzie również zależało od nich.

Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php
Avatar użytkownika
Shotaro
 
Posty: 20
Dołączył(a): 17 mar 2018, o 11:22
Numer GG: 39500013

Postprzez Meridion » 9 sty 2021, o 11:53

Treść newsa: Na Granicowym Grymuarze (wiki) pojawiło się już ponad 500 artykułów opisujących nasz autorski świat. Wszystkich szukających inspiracji zapraszamy do odwiedzenia. Oprócz opisu świata, możecie znaleźć tutaj szczegółowe opisy fauny i flory, ale także i opisy nietypowych potraw czy instrumentów muzycznych. Część z nich z pewnością można dopasować do gry w innych światach fantasy/

Adres forum: https://grymuar.granica-pbf.pl
Grafika: https://grymuar.granica-pbf.pl/images/logo.png


Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Avatar użytkownika
Meridion
 
Posty: 71
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 19:47

Postprzez Meridion » 7 lut 2021, o 04:11

Treść newsa: Granicowy Grymuar (wiki) przekroczył barierę 560 artykułów. Forum wróciło do tradycyjnych, zielonych barw, kończący tym samym okres świąteczny. Na czacie pojawiło się kilka nowych, emotikon, a już wkrótce z okazji Walentynek zostaną dodane emotki okolicznościowe. Zmieniliśmy nieco systematykę opisu państw, dodając między innymi grafikę siedziby władzy i odzwierciedlającą klimat danego kraju. Z okazji urodzin jednej z naszych użytkowniczek, do Grymuaru został dodany opis górskiego państwa oraz roślina i stworzenie, z których ów kraj jest znany - prezent przybrał taką formę, ponieważ userka odgrywa rolę władczyni tejże krainy.

Adres forum: https://granica-pbf.pl
Grafika: https://granica-pbf.pl/images/bannery/l ... isemsm.png


Granica PBF - gra w autorskim świecie high fantasy.
Grymuar - granicowe wiki, gdzie opisana została mechanika i świat.
Donosiciel - najświeższe wieści z świata granicy.
Avatar użytkownika
Meridion
 
Posty: 71
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 19:47

Postprzez Irysek » 13 lut 2021, o 22:46

Treść newsa: Walentynki na Mortisie rozpoczęte pełną parą! Po miesiącu urodzinowym, na forum rozpoczęły się trzy otwarte eventy z okazji czarodziejskiego święta miłości – randka w ciemno w Londynie, potańcówka Pod Trzema Miotłami oraz drobne wydarzenie w hogsmidzkiej herbaciarni. Dla użytkowników zaplanowana jest również gra z nagrodami. Trwają także przygotowania do drugiej edycji szkolnego Turnieju Pojedynkowego, a na dniach pojawi się mniej romantyczny event dla odważnych.

Adres forum: https://mortis.org.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
Irysek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 kwi 2016, o 20:14
Lokalizacja: Edynburg
Numer GG: 9410082

Postprzez oriena » 20 lut 2021, o 18:03

Treść newsa:
Na Wehikule Czasu obchodzimy w tym roku szczęśliwe trzynastolecie działalności forum! Rocznica nadchodzi wielkimi krokami, a przy okazji zbiega się w czasie z premierą książki naszej graczki. Monika Godlewska przeniosła stworzoną przez siebie postać na karty historycznego romansu, którego premiera już za miesiąc. Nora Hardinge, która podbiła serca graczy, rusza na podbój serc czytelników.

Cała ekipa Wehikułu gratuluje sukcesu!

Adres forum: https://wehikulczasu.cba.pl
Avatar użytkownika
oriena
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 09:02

Postprzez Irysek » 20 lut 2021, o 20:50

Treść newsa: Tragedia w bocznej odnodze rodziny Lestrange – w noc z 14 na 15 lutego odnaleziono ciało młodego Rabastana Lestrange'a! Zarówno Brygada Uderzeniowa, jak i medycy z Kliniki Świętego Munga nie mają pojęcia, co było przyczyną zgonu chłopaka. Podczas, gdy śledztwo w tej sprawie wciąż jest w toku, rodzina przygotowuje się do ceremonii pogrzebowej na czarodziejskiej części cmentarza w Dartford. Tymczasem część czarodziejów przeżywa całkiem dziwny dzień w Hogsmeade, a egzamin ministerialnego kursu pierwszej pomocy dobiega końca.

Adres forum: https://mortis.org.pl/
Obrazek
Avatar użytkownika
Irysek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 kwi 2016, o 20:14
Lokalizacja: Edynburg
Numer GG: 9410082

Postprzez Irysek » 27 lut 2021, o 19:17

Treść newsa: Na forum właśnie kończy się kwartał zimowy – podsumowanie aktywności pojawi się na dniach. Wciąż jednak zostało kilka tygodni do wykonania zimowej serii motywów, za które można dostać drobne nagrody! Tymczasem w szkole rozpoczął się II Ogólnoszkolny Turniej Pojedynkowy – ostatnie duże wydarzenie przed Balem Wiosennym, który odbędzie się na sabat Ostary!
W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że z otwartymi ramionami przyjmiemy każdego, kto chciałby u nas zagrać uczniem – mamy grupkę nauczycieli i nastolatków, którzy z chęcią ucieszą się na kolegów i koleżanki z różnych domów i o różnym pochodzeniu! Warto też zajrzeć do naszego tematu z poszukiwaniami, dużo osób szuka świeżych relacji!

Adres forum: https://mortis.org.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
Irysek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 kwi 2016, o 20:14
Lokalizacja: Edynburg
Numer GG: 9410082

Poprzednia strona

Powrót do Portal

cron