Cytadela 4.0

Postprzez Cytadela » 15 maja 2021, o 23:16

Obrazek

Podróżując po kolejnych ramionach Drogi Mlecznej, dotrzyj do jej wrzących czeluści i całymi dłońmi zaczerpnij z nich nowych, fascynujących doświadczeń. Wciel się w walecznego żołnierza Przymierza i wyrusz w bój za Ziemię i Cytadelę, jako kroganin zawalcz z miażdżypaszczą i zdobądź szacunek swego klanu, będąc w skórze asari doznaj mistycznej mocy biotyki, lub na modłę quarian, przemierzając krajobrazy wszechświata, przeżyj swą Pielgrzymkę. Zdobywaj gwiazdy i żyj wiecznie lub zaznaj otchłani eteru kosmicznego umierając w samotności. Nie czekaj - opowiedz nam swoją historię.

Cytadela to gra typu PBF szukająca żądnych wrażeń fanatyków science-fiction. Czerpiąc garściami z uniwersum Mass Effect, pozwalamy graczom tworzyć fabułę wraz z nami w otoczce rozbudowanego, porządnego lore. Powstaliśmy w roku 2010, przez lata jednak rynek PBF się zmieniał. Postanowiliśmy nie zamykać się na fanów gier komputerowych, zamiast tego przystosować forum i oferowany przez nas portal z leksykonem tak, by każdy maniak podróży kosmicznych odnalazł się w rozgrywce, oraz mógł rozpocząć swoją przygodę. Nieważne, czy grałeś w Mass Effect czy nie!

Dla nowych graczy przygotowaliśmy portal Extranet (encyklopedia Lorę i obecnych na forum przedmiotów) jak i kompleksowe poradniki prowadzące gracza od A do Z.

Cytadela w pigułce
Obrazek 14 grywalnych ras oraz 6 klas postaci, w tym multum przedmiotów do kolekcjonowania i zdolności do wykorzystywania
ObrazekWiele sposobów dalszego rozwoju postaci
ObrazekOgromny świat sci-fi, w którym realizm miesza się z fantazją w *zdrowym* stężeniu (naszym zdaniem!)
ObrazekKompleksowa, lecz przystępna mechanika
ObrazekPoradniki jak i przystępna kadra administratorska prowadząca nowych graczy od startu po grę
ObrazekKadrę Mistrzów Gry doświadczoną w prowadzeniu sesji
ObrazekPiękny generatorek kart statystyk i w ogóle ładne graficzki, wszak PBFy warto w coś ubrać!
ObrazekZaplanowane ogólnoforumowe eventy
ObrazekMultilokację obowiązującą poza sesjami z MG, dzięki której gracze dowolnie mogą grać ze sobą nawzajem bez obawy o blokowanie
ObrazekKonto Universal Person do samodzielnego mistrzowania przez graczy pod czujnym okiem MG
ObrazekTerminal Zadań nagradzający kredytami aktywne granie
ObrazekSerwer discord z dużą ilością kotków i umiarkowanie zabawnych memów
I wreszcie - aktywni gracze, niektórzy będący z nami już (sic!) dziesięć lat, którzy nigdzie się nie wybierają, a do świeżaków lgną!

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Cytadeli! <3
Avatar użytkownika
Cytadela
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2021, o 22:52

Powrót do SCI-FI

cron